تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

bacillus.bs

New member
بچه ها تفاوت دانشگاههای بین الملل با عادی چیه؟هزینش ترمی چقدره؟مدرکش معتبر هست ؟واحد های بین الملل چیه؟

bikas

New member
سلام من یکی از آشناهامون فیزیولوژی ورزشی (وزارت علوم)بینالملل ثبت نام کرد شد 5 میلیون! ترم 1!

shilan

New member
کسی از هزینه دانشگاه بین الملل خبر نداره؟از نوع تبریزش؟؟!!

cnidaria_cnida19

New member
به نظر من که ترم 4 هستم خوندن تو این دانشگاه ها ارزش نداره .مگر اینکه پولت از پارو بره بالا و مطمئن باشی از نظر آینده شغلی مشکلی نداری

shilan

New member
سلام.من ترم 4 کارشناسی ارشد انگل شناسی ام.دانشگاه بین الملل میخونم.سایت دانشگاه بین الملل علوم پزشکی تبریز این هست
شعبه بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارس - صفحه اصلی
هزینه ات ترمی چقدر شده؟هزینه پایان نامه رو دانشجو که نمیده؟! خوابگاه داره؟شهرش چجوریه؟

shilan

New member
من سایتشون رو زیرورو کردم ولی اطلاعاتی در باره ی هزینه نیافتم

rossmanfold

New member
سلام.Ù…Ù?* ترم 4 کارشÙ?*اسی ارشد اÙ?*Ú¯Ù„ Ø´Ù?*اسی ام.داÙ?*شگاه بیÙ?* الملل میخوÙ?*Ù….سایت داÙ?*شگاه بیÙ?* الملل علوم پزشکی تبریز ایÙ?* هست
شعبه بیÙ?* المللی داÙ?*شگاه علوم پزشکی تبریز ارس - صفØ?*Ù‡ اصلی

سلام ، دوست عزیزمن 2تاسوال راجع به بین الملل تبریز دارم ، ممنون میشم اگه لطف کنی جواب بدی کمک بزرگی کردی
اول اینکه مکان کلاس ها کجاست ؟ تبریز یا جلفا؟اگرجلفاآیا اساتیدجلفا با اساتیددانشگاه تبریزیکی ان؟ ودوم اینکه ?*دودا شهریه ترمی چقدردرمی آد؟
بازم مرسی

medical geneticss

New member
سلام ، دوست عزیزمن 2تاسوال راجع به بین الملل تبریز دارم ، ممنون میشم اگه لطف کنی جواب بدی کمک بزرگی کردی
اول اینکه مکان کلاس ها کجاست ؟ تبریز یا جلفا؟اگرجلفاآیا اساتیدجلفا با اساتیددانشگاه تبریزیکی ان؟ ودوم اینکه �*دودا شهریه ترمی چقدردرمی آد؟
بازم مرسی
سلام.کلاساش هم تو جلفاست و هم در تبریز.اساتیدش هم اساتید تبریزن.حدود 4 میلیون و خورده ای.

rossmanfold

New member
س?„ا?….ک?„اساش ?‡?… ت?ˆ ج?„فاست ?ˆ ?‡?… در تبر?Œز.اسات?Œدش ?‡?… اسات?Œد تبر?Œز?†.?*د?ˆد 4 ?…?Œ?„?Œ?ˆ?† ?ˆ خ?ˆرد?‡ ا?Œ.

خیلی ممنون لطف کردی ، فقط یه سوال دیگه دارم ممنون می شم مه جواب بدی،چه طوری کلاسا هم تو تبریزتشکیل میشه وهم درجلفا؟یعنی کجا باید ساکن شد ؟میشه بیشترتوضیح بدی دراین موردلطفا

medical geneticss

New member
جلفا ازمایشگاهاش مجهز نیس بنابراین مجبورین بعضی ازمایشاتونو تو تبریز انجام بدین.بعضی وقتا هم استاد به خاطر راحتیشون کلاس رو تو تبریز تشکیل میدن از طرفی دانشگاه جلفا اصرار داره کلاسا تو جلفا تشکیل بشه بنابراین این وسط فقط دانشجوی بدبخت که اوارس.اگه میخوای در کنار گروهت باشی مجبوری در تبریز ساکن بشی چون جلفا امکاناتی نداره.باز اگه سوالی داشتی در خدمتم.

shilan

New member
راسمن تبریز بین الملل قبول شدی؟میتونم بپرسم نمرت حدودا چند شده؟

بالا