بهترین جمله برای تشکر از پدر و مادر

Artmis.a

New member
سلام دوستان :28:

بهترین جملاتی که میتونید برای تقدیر از پدر و مادرتون بیان کنید رو اینجا بنویسید لطفاً.:auizz3ffy9vla57584x

saeedms

New member
پدرم ، تنها کسی است که باعث میشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم میتوانند مرد باشند.

سرم را نه ظلم می تواند خم کند ، نه مرگ ، نه ترس ، سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادر

Artmis.a

New member

سرم را نه ظلم می تواند خم کند ، نه مرگ ، نه ترس ، سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادر

خیلییییییییی قشنگ بود ممنون

امضاتون هم معرکه ست:auizz3ffy9vla57584x

obstetrician88

New member
پدرو مادر عزيزم هرگز گمتن مكنيد كه به فصل پرشقاوت گريز شما ...شكوفه هاي نو رس غم زياد ميردو

عطر ياد شما هميشه در خاطرم زنده هست

دست پدر و مادرمو ميبوسم ...................با وجود آنهاست كه من............. من هستم.... و ميتونم باشم و خواهم بود.........................با وجود خدا و بعد خانوادم و وجود همه عزيزاني كه هميشه در كنارم هستن ميتوانم به پيشرفت و همه آرزوهايم برسم.............و به همه خدمت كنم
من بدون وجود خانوادم پوچ هستم...با شجاعت كامل ميگم.....................................

دوستتان دارم پدر و مادر من

ali tafakori

New member
پدر و مادر عزیز با تمام وجودم دوستتان دارم و دستان پر محبتتان را میبوسم و برایتان ارزوی سلامتی و طول عمر میکنم و دوست دارم سایه بالای سرم باشید.
پدر عزیزم میدانم که چقدر دوست داری قهرمان تو باشم میدانم دوست داری ارشد را قبول شوم تا مثل همیشه برای تو مایه سربلندی شوم

پدر بر بال یاران خانه داری
عظیم وپرشکوه و بردباری

همه فخرم همین هستو همین بس
که نامت بر زبانم جمله جاری

تو ناجییه همه ی در دمندان
اسیرانو فقیران ، مستمندان؛

همه گِرها بدستت وا بگردد
تو دانایی، مثال کاردانان

پدر سایت بماند بر سر من
دعای خیر تو بالا سر من

کلام نافذت هردم به هر دم
طنینش پر شود دور و بر من .

Artmis.a

New member
سلام دوستان
بی صبرانه مشتاق متن های زیبای شما هستیم:bunnyearsmiley:

waria

New member
راستش من غیر از گفتن تشکر چیز دیگه ای نمیتونم بگم...چون کلا کم حرفم ،زیادم از این جمله های قشنگ هم بلد نیستم:tsimuzpzwoap1t9y3o7اما من فکر کنم به جای تشکر بیشتر باید ازشون معذرت خواهی کنم...:tsimuzpzwoap1t9y3o7کلا خیلی بچه ی بدیم واسشون میدونم خودم...

ps2020

New member
به چشاشون خیره میشم و سکوت...
سکوت گویاترین انتقال ناگفته های دل است...

varia

Well-known member

خواستم يه جمله خوب وزيبايي بنويسم ولي هرچي فكر كردم ديدم شما زيباترين جمله ها رو نوشتيد.

royaaaaa

New member
من میمیرم واسشون......(ماماوبابایی من واقعا دوستتون دارم )
اگه دیدی در این روزگار کسی سر بلند شده بدان از وجود مادر است)ولی بابایی ها هم هستن هااااااااااااااااااا

!SeCreT!

New member
باباجونم...هرشب که انتظار تو را میکشم به روز /شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز...
مامانم دوست دارم...

pariya

New member
کاش ی روزی بتونم زحماتتنون رو جبرا ن کنم و اینکه عاشقتونم مامان و بابام

helena

New member
مامان و بابام الان مکه ان و خیلی دلتنگشونم و طاقت دوریشونو ندارم فکر میکنم معنی واقعی دوست داشتن هم همینجاها خودشو نشون میده

monika.6

New member
پدر و مادر نازنینم امیدوارم این لیاقت و داشته باشم که بتونم خدمتگزارتون باشم .
احساسم قابل وصف نیست فقط میتونم بگم دوستتون دارم با تمام وجودم

گویند ساده گفتن همچون ساده زیستن زیباست پس ساده میگویم:دوستون دارم خییییییییییییییلی زیاد:heart:

بالا