امکان جابجایی

noorolhoda

New member
سلام دوستان.
آیا امکان جابجایی بین پذیرفته شدگان (یک رشته )2 شهر در صورت توافق دو دانشجو وجود دارد؟مثلا جابجایی بین دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با شیراز...آیا اینکار از لحاظ دانشگاه ها و وزارت خانه قانونی تلقی میشود؟در اینصورت روند کار چگونه است؟

آخرین ویرایش:

mahraz

New member
سلام دوستان.
آیا امکان جابجایی بین پذیرفته شدگان (یک رشته )2 شهر در صورت توافق دو دانشجو وجود دارد؟مثلا جابجایی بین دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با شیراز...آیا اینکار از لحاظ دانشگاه ها و وزارت خانه قانونی تلقی میشود؟در اینصورت روند کار چگونه است؟

سلام باید از نظر رتبه هم به دانشگاهی که میخاین جابجا شین ،تناسب داشته باشه واونم به سختی..یکی از دوستام پارسال متقاضی جابجایی کرمان به تهران بود.(با رتبه 14)که موقع انتخاب شهر اشتباه کرده بود اول که خیلی ازش تو دانشگاه کار کشیدن،بعد هم اینقدر قانون جلو راهش گذاشتن که پشیمون شد ..البته بستگی به دانشگاهی که شما میخاین جایجا شین هم داره.در کل جابجایی وانتقالی واسه ارشد 1جورایی غیر ممکنه.

خزر

New member
حالا بذار نتایج بیاد شاید من تونستم باهات جابجا کنم . اگرم نشد سفارشتو میکنم حداقل:smilies-azardl (181

samar.sh

New member
من پرسیدم از دانشگاهمون گف میشه ولی دوستم پارسال بخاطر استخدامی میخاست بیاد کرمان عوضه تهران نشد.......

بالا