بعد از ظهر دوشنبه زمان اعلام نتایج

mohamad21

New member
رييس مركز سنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت با اشاره به پذيرش حدود 5 هزار و 750 داوطلب در آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي، از اعلام نتايج نهايي آزمون در بعدازظهر روز دوشنبه 6 شهريور خبر داد.

دكتر جبرائيل نسل سراجي در گفت*وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه نتايج آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي بعدازظهر روز دوشنبه ششم شهريور ماه اعلام مي*شود، اظهار كرد: داوطلبان مي*توانند با مراجعه به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي به نشاني به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي خوش آمديد در مهلت مذكور نسبت به مشاهده نتايج خود اقدام كنند.

وي با اشاره به پذيرش 5 هزار و 750 داوطلب در اين دوره از آزمون، گفت: اين ميزان ظرفيت با احتساب ظرفيت دانشجويان بدون آزمون و با آزمون استعداد درخشان است كه به صورت مازاد پذيرفته مي*شوند.

وي افزود: البته امكان دارد اين ميزان ظرفيت به صورت كامل تكميل نشود، چراكه پذيرش دانشجو در اين دوره نيازمند كسب حدنصاب لازم است.

سراجي با اشاره به پذيرش حدود 338 داوطلب در واحدهاي بين*الملل، گفت: ظرفيت پذيرش در دانشگاه آزاد حدود 176 نفر، بقيه*الله و ارتش حدود 71 نفر، شاهد حدود 11 نفر و روزانه حدود 4هزار و 900 نفر است.

dr m

New member
وای چه خبر پر استرسی.................
خدایا کمک کن!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!

:5::sadsmiley:

آخرین ویرایش:

samar.sh

New member
:smilies-azardl (181من برم قرآن بخونم از خدا کمک بخوام برا همه علوم پزشکیا دعا می کنم.....

sky69

New member
چرا بعد از ظهر جوابا رو اعلام می کنن ؟!!!!!!!!!
خسته شدم انقد انتظار کشیدم . ...

vajihe

New member
وای ما که مردیم از استرس،مرسی سمر جان دعا کن واسمون

ناشناس

New member
بهر حال از 70000نفر فقط 5000نفرمون قبول میشن .امیدوارم همه ی ما از پنج هزارتا کمتر باشیم.

FORD

New member
vajihe شما که روانشناسی نباید زیاد استرس داشته باشی!!!!!!!!!
تازه باید استرس ماها رو با روشهای روانشناسی مدرن کمتر کنی!!!!!!!!!!!!!!

slpe

New member
آقا من امشب خوابم نميبره ديوونه ميشم
چيكار كنم؟؟؟
:p7977cujr38iyymsu8:

slpe

New member
ايشاا... همه قبول بشن صلوات برفست:thanks:
اللهم صل علي محمد و آله محمد

biosta

Well-known member
این هم بگذرد

چرا بعد از ظهر جوابا رو اعلام می کنن ؟!!!!!!!!!
خسته شدم انقد انتظار کشیدم . ...

اگر خواستید از 12 ظهر به بعد منتظر اعلام نتایج باشید( همچون من) :ahi5slcgm04mi8jqqkl
احتمال زیادی وجود دارد که ظهر اعلام شود .

ملكه

New member
تا 2 كه سركارم از 2 به بعدم جلو كامبيوتر و در انتظار....
خدايا كي تموم ميشه اين روزا

آمنه

New member
سلام .بچه ها قلبم داره از دهنم میزنه بیرون !!!!!!!!!!!!!!! فکر نکنم با این شرایط تا اعلام نتایج تحمل کنم و احتمالا ندای ملک الموت لبیک می گم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p

TUMS

Well-known member

وای خدا
نمیدونین دیشب چه استرسی داشتم
باور کنین شب کنکور یک صدم دیشب استرس نداشتم:riz481:

بالا