..:::بچه های ویژه:::..

OMID2010

New member
سلام دوستان بعد از اعلام نتایج بیاییم اینجا و وضعیتمونو اعلام کنیم ببینیم چیکار کردیم.....امیدوارم هممون خوشحال باشیم
:33:

jupiter_sps

New member
امید جان فکر خوبیه! منتها بچه ها یه تاپیک دیروز با همین مضمون باز کردن---> به اسم قبولی های ارشد 91! شما هم بیا اونجا جشنمونو برگزار کنیم!
19.gif

jupiter_sps

New member
اهان فکر کنم برای رشته خودتون جدا باز کردی؟! ببخشید انجمنو ندیدم! تو جشن اونوریا نمیاین یعنی؟

OMID2010

New member
بله اینجا واسه ویژهاست اونجا حتما میام واسه جشن

:thanks:

skafild

New member
اميد جان من اگه قبول نشم به اين زوديا كه نمي تونم بيام رو سايت فكر كنم افسردگي بعد نتايج در انتظارمه التماس دعا.البته برا رشته ما از اين صفحه باز نشده بود خواستم شريك بشم

OMID2010

New member
اميد جان من اگه قبول نشم به اين زوديا كه نمي تونم بيام رو سايت فكر كنم افسردگي بعد نتايج در انتظارمه التماس دعا.البته برا رشته ما از اين صفحه باز نشده بود خواستم شريك بشم

ایشالا که قبول بشی و خندون باشی...مرسی که اومدی

donyarezaiee

New member
وای این اخریا دیگه داره چقدر دیر میگذره امیدوارم هممون قبول شیم راستی درسته که میگن تازه فرداباید تا 6 بعداز ظهر صبر کنیم؟

mahraz

New member
جشن وشادی همیشه خوب ولازمه مخصوصا بعد از این تراژدی واسترسی که پاس میکنیم..امیدوارم که خدا برام خاسته باشه :pاگه نه !!!قدرت اینو بهم بده که باهاش کنار بیام بعدش هم بیام وشادبودن شما رو جشن بگیرم..

OMID2010

New member
جشن وشادی همیشه خوب ولازمه مخصوصا بعد از این تراژدی واسترسی که پاس میکنیم..امیدوارم که خدا برام خاسته باشه :pاگه نه !!!قدرت اینو بهم بده که باهاش کنار بیام بعدش هم بیام وشادبودن شما رو جشن بگیرم..

آره واقعا لازمه خدا کنه همه ی بچه های ویژه ی سایت قبول بشن

samar.sh

New member
امید جان 1-این رنگ امضاتو عوض کن و رنگ تایپیکت.
2-جدا جدا نداریم دیگه همتون برین تو تایپیک قبلی جشن بگیریم
3-امیدوارم همه بچه های این سایت نه فقط ویژه ها /قبول بشن بحق ماه رمضون که گذشت
4-فرقه فرقه نشین خواهشا همه دور هم تو یه تایپیک باشیم بهتره
5-ایشالاه همتون خوشحال ببینم:rose:

OMID2010

New member
امید جان 1-این رنگ امضاتو عوض کن و رنگ تایپیکت.
2-جدا جدا نداریم دیگه همتون برین تو تایپیک قبلی جشن بگیریم
3-امیدوارم همه بچه های این سایت نه فقط ویژه ها /قبول بشن بحق ماه رمضون که گذشت
4-فرقه فرقه نشین خواهشا همه دور هم تو یه تایپیک باشیم بهتره
5-ایشالاه همتون خوشحال ببینم:rose:

شماره ی3و 5 قبول دارم...مرسی samar.sh
اینجا واسه تبادل نظر و راهنمایی اونایی که سال دیگه میخوان شرکت کنند

samar.sh

New member
merccccccccccc omidjan k range taipikato change kardi bashe manam enshaalah biam....dar shaditoon sahim basham.

زهرا-آ

New member
انشالا که همه مون که این مدت کلی استرس هارو تحمل کردیم به نتیجه ی خوبی برسیم اول و آخر دست خدا به سر همه مون

بالا