کدوم انگشتت رو بیشتر دوست داری ؟

VERSA

New member
stop_biting_fingernails.jpg

آیا تا به حال بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کردهاید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید.

انگشت شماره 1 (شصت)

این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

انگشت شماره2 (اشاره)

این انگشت نماد کار میباشد و اشخاصی که به این انگشت اهمیت بیشتری میدهند انسانهای کاری هستند و بطور کلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در کارها دارند.

انگشت شماره 3 (وسط)

این انگشت میزان اهمیت به خود فرد را نشان میدهد، افرادی که این انگشت را انتخاب میکنند، در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خودپرست و خودخواه هستند.

انگشت شماره4

این انگشت نماد محبت و عشق است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، انسانهای احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال کردن دیگران هستند.

انگشت شماره5 (کوچک)

این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و کسانی که به این انگشت علاقمند هستند، افرادی هستند که به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترک و بطور کلی روابط بین افراد اهمیت میدهند.

shahram25

New member
همه انگشتام مث بچهامن همشونو دوس دارم هرچند بچه و زني ندارم

RBC!

New member
من همه انگشتامو دوست دارم. ولی اگه بخوام یکی ش رو انتخاب کنم وسطی رو انتخاب می کنم. چون انگشتر تو اون انگشتم خوشگل تر میشینه :bunnyearsmiley:

hurrem sultan

New member
من همشونو دوس دارم اما انگشت سبابمو بیشتر چون یک تنه کارهای تایپیمو انجام میده واقعا مدیونشم.

nafare aval

New member
man angoshte shastamo bishtar doost daram chon age nabashe ba baghie angoshta nemishe kar kard vali khodaye nakarde har kodoome dg nabashn shast komake hamast!

shahram25

New member
بچها فرض كنيد بهتون بگن ي انگشتتونو قطع ميكنيم كدومو ميگفتين قطع كنن؟اون موقع ميدونيد كدومشو بيشتر دوس دارين

shahram25

New member
نخيرم اون موقع ميفهميد كدومو بيشتر دوس داريد چون ميگيد اينو نه اينو بعد ميگيد اونو نه

cheshmak

New member
من انگشت چهارمو از همه بیشتر وانگشت سومو از همه کمتر دوس دارم

بالا