گویند سنگ لعل شود در مقام صبر!!!!!

زهرا-آ

New member
بچه ها دیگه 1 هفته مونده تا 6 شهریور! مامانم میگه دخترم صبر داشته باش، درسته ولی به قول حافظ "آری شود ولیک به خون جگر شود"
شما چی میگین؟

faridehmk

New member
سلام،
من كه ديگه واقعا خسته شدم، خيلي دير برام گذشت اين 2ماه! انگاري 4سال پيش كنكور دادم!:65d6a5d6s:
از همه سخت*ترش اينه كه 6بعدازظهر به بعد مياد جوابا، يعني واقعا نميدونم روز 6/6 چه جوري اون چند ساعت صبح تا عصر رو تحمل كنم!:smiliess (5):
واقعا كه از هر چي عدد 6 بدم مياد ديگه.....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

donyarezaiee

New member
واقعا منم همین حالو دارم دارم خفه میشم حالا اگه شش شهریور باشه خوبه میترسم اون موقع هم نتیجه ها رو ندن

8521413

New member
سلام،
من كه ديگه واقعا خسته شدم، خيلي دير برام گذشت اين 2ماه! انگاري 4سال پيش كنكور دادم!:65d6a5d6s:
از همه سخت*ترش اينه كه 6بعدازظهر به بعد مياد جوابا، يعني واقعا نميدونم روز 6/6 چه جوري اون چند ساعت صبح تا عصر رو تحمل كنم!:smiliess (5):
واقعا كه از هر چي عدد 6 بدم مياد ديگه.....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

چه باحال: 6/6 ساعت 6 ... آدم یاد المپیک پکن میوفته... اونجا که هیچ نتیجه ای نگرفتیم... خدا کنه اینجا اینطوری نشه
البته واسه من خیلی خوبه... چون صبح ساعت 8 می خوابم تا حدود 6 عصر...

هلنا

New member
یعنی منم سال دیگ همین حالو دارم:rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim:

samar.sh

New member
بی خیال بابا...قبول نشدیم سال بعد نشد سال بعد چقد سخت میگیرین خواستن توانستن است....انشاالله که همتون قبول میشید برا منم دعا کنید که قبول شم...:ad54ad:

epid.1

New member
saate 6 nemiyad saddarsad zudtar elam mikonan chon salaye pish ham intor bude va dirtar az 6 shahrivar nemishe chon age gharar bud tu etelaiyeye15mordad elam mishod ok

pariya

New member
سلام دوستان
برا همتون ارزووووی موفقیت دارم
ایشالا همتون قبولید.

obstetrician88

New member
انشاا.....انشاا..جواب زحماتتون بگيرين....براي ما هم دعا كنيد كه هم سال آخر كارشناسي هستيم و هم امسال همزمان خدا كمك كنه ميخونيم براي ارشد..............
انشاا...جواب زحماتتونو ميگيريد و با قبولي ما را هم خوشحال ميكنيد

mahraz

New member
سلام دوستان منم خیلی استرس دارم از روزی که کنکور تموم شده هر روز میام سایت بلکم خبر نتایج زودتر بشنوم ...همش به خودم وعده میدادم که این تابسون بهترین تابستونمه.فارغ التحصیلی وبلافاصله قبولی ارشدو..اما الان نمیدونم چی میخاد میشه ..امیدوارم که خدا برامون خواسته باشه.راستی بچه های پرستاری ویژه به نظرتون توی تخمین رتبه ،رتبه 130 بین 310 نفر چطوره؟اصلا چقد به تخمین رتبه اعتماد دارین؟؟

miler

New member
سلام,منم سال اولم بود ارشد امت دادم.. تخمین رتبه به نظرم خوب بود..
دیشب خواب دیدم قبول شدم ولی خیلی ناراحت بودم...نیدونم چرا...:21: یعنی تعبیرش چیه

8521413

New member
سلام,منم سال اولم بود ارشد امت دادم.. تخمین رتبه به نظرم خوب بود..
دیشب خواب دیدم قبول شدم ولی خیلی ناراحت بودم...نیدونم چرا...:21: یعنی تعبیرش چیه

گفتی خواب... من از قبل از اینکه کنکور بدم... هر از چندوقت یه بار آبجی هام خواب می دیدن قبول شدم... اون هم با نتایج مختلف... یکی از آبجی هام که همیشه خوابش درست در میاد می گفت رتبه ی 15 آوردم و دانشگاه شیراز قبول شدم... اون یکی یه بار خواب دیده بود رتبه ی 6 آوردیم... اما چند شب پیش خواب دیده بود رتبه ی 19 آوردم... نمی دونین بر سر رتبه ی من، تو خونمون چه رقابتیه... یه روز این یکی میگه خواب دیدم... یه روز اون یکی... خیلی باحاله...

epid.1

New member
man nafare avval shodam emshab tu khab amma konkur nabud mosabegheye varzeshi bud:riz513::13:

بالا