تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

soso26

New member
شانس دوباره برای قبول نشدگان در کنکور ارشد آزاد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: داوطلبانی که در شهریورماه و پس از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد پذیرفته نشوند، امکان انتخاب رشته مجدد خواهند داشت.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۱
مرکز آزمون دانشگاه آزاد به داوطلبانی که در کنکور ارشد ۹۱ پذیرفته نمی*شوند برای نخستین بار اجازه خواهد داد که امکان انتخاب رشته و اعلام علاقمندی در مرحله تکمیل ظرفیت داشته باشند.پیش از این چنین امکانی برای داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وجود نداشت.
سجادی مزیت*های این امر را کاهش ریزش و افزایش بومی گزینی عنوان کرد و گفت: در گذشته در صورتی که داوطلبی در کنکور کارشناسی ارشد و در انتخاب خود پذیرفته نمی شد مرکز آزمون به انتخاب خود داوطلبان را در مرحله تکمیل ظرفیت و در سایر واحدهای دانشگاه آزاد که امکان قبولی داشتند، پذیرش می*کرد.

من شنیدم با این وضعیت شانس قبولی توی تکمیل ظرفیت واسه اونایی که علوم تحقیقات شرکت کردن پایینه:sad:
لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

mikhak s

New member
soso جان اين مطلبو از كجا خوندي؟ ميدوني چند شهريور اعلام نتيجه است؟

soso26

New member
soso جان اين مطلبو از كجا خوندي؟ ميدوني چند شهريور اعلام نتيجه است؟

میخک جان نمیدونم دقیق کی میاد فکنم 15 شهریور به بعد.من شنیدم با این وضیت تکمیل ظرفیت من قبول نشم آخه فکنم برعکس هرسال اونایی کهعلوم تحقیقات زدن درصد قبول شدنشون پایینه.
شما آزاد شرکت کردی؟

پرستاری86

New member
سلام
هیچکس خبر نداره جواب کنکور ازاد کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:riz277:
یکی جواب درست نداره بده؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

medical.1990

New member
سلام دوستان
ریاست دانشگاه آزاد اعلام کرده بود که نیمه ی دوم شهریور جواب کنکور رو اعلام میکنن.
دیگه هیچ تاریخ خاصی رو اعلام نکردن...

بچه ها یه سوال داشتم:
به نظرتون ارشد میکروبیولوژی (از لحاظ ارزش مدرک، ادامه تحصیل، تدریس، استخدام) از ارشد سم و انگل و قارچ ،سطحش پایینتره یا نه؟

bacillus.bs

New member
سلام دوستان
ریاست دانشگاه آزاد اعلام کرده بود که نیمه ی دوم شهریور جواب کنکور رو اعلام میکنن.
دیگه هیچ تاریخ خاصی رو اعلام نکردن...

بچه ها یه سوال داشتم:
به نظرتون ارشد میکروبیولوژی (از لحاظ ارزش مدرک، ادامه تحصیل، تدریس، استخدام) از ارشد سم و انگل و قارچ ،سطحش پایینتره یا نه؟
انگل راحت ترین رشته ای هست که در بهداشت قبول میشند/از خودم نمیگمااااا/توی موسسه ی دکتر خلیلی گفتند/از mojtabak62 می تونی بپرسی/اون دانشجوی دکترای این رشستست/منظورم باکتری شناسی هست

mikhak s

New member
میخک جان نمیدونم دقیق کی میاد فکنم 15 شهریور به بعد.من شنیدم با این وضیت تکمیل ظرفیت من قبول نشم آخه فکنم برعکس هرسال اونایی کهعلوم تحقیقات زدن درصد قبول شدنشون پایینه.
شما آزاد شرکت کردی؟

آره عزيزم من آزاد شركت كردم،*چرا درصد قبوليشون كمتره؟اگه منظورت بومي بودنه كه براي ارشد تعداد بومي ها خيلي كمه بيشتر از شهراي اطرافه

jeghele68

New member
من شنیدم با این وضعیت شانس قبولی توی تکمیل ظرفیت واسه اونایی که علوم تحقیقات شرکت کردن پایینه:sad:
لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

سلام دوست عزیز.علوم تحقیقات سخت هست ولی توی همه استانا زیر واحد زده که موقع انتخاب رشته توی دفترچه زیرواحدای استانی رو نزده ولی توی تکمیل ظرفیت پذیرش دارن.ولی باید ترازا خیلی بالا باشه.از 5500-6000 به بالا.اگرهم توی تکمیل ظرفیت برای علوم تحقیقات قبول نشی,هرچند کنکور علوم تحقیقات دادین ولی برای دانشگاه ازاد هم شرکتتون میدن.نگران نباش

آخرین ویرایش:

jeghele68

New member
بچه ها یه چیزی در مورد علوم تحقیقات شنیدم.نمیدونم تا چه حد درسته
میگن علوم تحقیقات ماله جاسبی هستش و تا چند سال دیگه کلا از نظامای دانشگاهی محسوب نمیشه.برای دکتری هم نمیشه سراسری شرکت کرد:j58r36j3gcr4suxymupشما اطلاعاتی دارید دراین مورد؟:21:

نتایج تکمیل ظرفیت

سلام دوستان کسی میدونه نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزادرو کی اعلام میکنن وچه جوریه مثلا قبلش بایدثبت نام کنیم؟یاخودشون انتخابمون میکنن واینکه چه نمره کل ها یارتبه هایی شانس قبولی رودارن؟ ممنون میشم جوابموبدین

ariya21

New member
wهیچی کی ازاد نمیره که احتمال پذیرش تو تکمیل ظرفیت بالاست

آنیتا

New member
بچه ها نگران نباشید من خودم علوم تحقیقات قبول شدم میکروب ولی نمیرم امثال منم زیادن تکمیل ظرفیت خیلیاتون قبول میشید نگران نباشید

bacillus.bs

New member
انیتا چرا نمیری؟حداقل یه ترم برو بعد مرخصی بگیر و بخون برای سال بعد

آنیتا

New member
باسیلوس جان من حقم نبوده که امسال بهداشت قبول نشم فکر میکردم تهران قبول میشم اما واقعا هنوزم نمیدونم چرا اینجوری شد :( برای همین ترجیح میدم یه سال دیگه بخوانم برای رسیدن به هدفم ...البته دلیل اصلیش اینه که من برای دکترا نمیخوام ایران بمونم و میخوام حتما دانشگاه تهران قبول شم که بتونم پذیرش بگیرم برای یه کشور درست و حسابی و بورس شم و برم برای همین این قضیه با دانشگاه آزاد هم میشه ولی خیلی سخت و شایدم کلا نشه !

bacillus.bs

New member
شرایط بورسیه چیه؟برای امسال چه جوری برنامه ریزی می کنی؟کلاس میری؟

biosta

Well-known member
سوال

داوطلبی که ارشد دانشگاه آزاد قبول شده اگر ثبت نام نکند آیا می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند .؟؟؟

nazanin91

New member
داوطلبی که ارشد دانشگاه آزاد قبول شده اگر ثبت نام نکند آیا می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند .؟؟؟

.
امکان شرکت پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه 92خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.

اقبالی با اشاره به پذیرش 8 هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، گفت: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت در این آزمون داشته‌ایم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

وی همچنین به جزئیاتی در خصوص درصد پذیرفته‌شدگان گروه‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: در کارشناسی ارشد 46 درصد پذیرفته‌شدگان در علوم انسانی و در دکتری 51 درصد از پذیرفته‌شدگان در این رشته هستند.
وی ادامه داد: سهم پذیرفته‌شدگان در گروه آموزشی فنی و مهندسی در کارشناسی ارشد 20 درصد است در حالی که در دوره دکتری سهم این گروه 11 درصد را به خود اختصاص می‌دهد.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: کمترین سهم پذیرفته شده‌ها در کارشناسی ارشد مربوط به گروه پزشکی و علوم پزشکی است که کمتر از یک درصد است.

| روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
.
امکان شرکت پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه 92خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.

اقبالی با اشاره به پذیرش 8 هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، گفت: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت در این آزمون داشته‌ایم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.

وی همچنین به جزئیاتی در خصوص درصد پذیرفته‌شدگان گروه‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: در کارشناسی ارشد 46 درصد پذیرفته‌شدگان در علوم انسانی و در دکتری 51 درصد از پذیرفته‌شدگان در این رشته هستند.
وی ادامه داد: سهم پذیرفته‌شدگان در گروه آموزشی فنی و مهندسی در کارشناسی ارشد 20 درصد است در حالی که در دوره دکتری سهم این گروه 11 درصد را به خود اختصاص می‌دهد.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: کمترین سهم پذیرفته شده‌ها در کارشناسی ارشد مربوط به گروه پزشکی و علوم پزشکی است که کمتر از یک درصد است.

| روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

سلام دوست عزیز ، متشکرم که جواب سوالم را دادی .:riz304:

بالا