هدف

8521413

New member
اگه میدونستم که شب و روز توی این سایت پرسه نمیزدم!!!

princess

New member
سلام

الان بزرگترین هدفم رسیدن به بالاترین مدارج علمی:smilies-azardl (181

mino90

New member
چندساله دلم میخواهد مثنوی معنوی را بخونم ،کسی این کتاب را مطالعه کرده؟

8521413

New member
چندساله دلم میخواهد مثنوی معنوی را بخونم ،کسی این کتاب را مطالعه کرده؟

من بابام هر روز صبح یکی دو ساعتی این کتاب رو میخونه... البته از وقتی جوون بوده می خونده الان فکر کنم دور سوم چهارمش باشه... ولی من خودم از بچگی گلستان می خوندم... یادمه راهنمایی که بودم مامانم یه کتاب گلستان بهم هدیه دادم... منم کلش رو خوندم... یکی از بهترین کتاب هایی هست که تا حالا خوندم... چند شب پیش کتاب «پدران، فرزندان و نوه ها» اثر پائولو کوئیلو رو خوندم... تعدادی از حکایات گلستان هم توش بود... ولی خودمونیم ها... در مقابل گلستان واقعا صفر بود...
اگر دوست داربن کتاب رو از لینک زیر دانلود کنین:
http://server1.mihandownload.com/20...edaran_farzandan_naveha_mihandownload.com.rar

miler

New member
در حال حاضر دلم میخواد حال خاله و دختر خالمو بگیرم ک اینقد پز شریف و ندن...گرفتارم کلا....:smiliess (13):

fateme67

New member
miler jan asheghe 2 chizam yek hale poz dahande ro begiram 2hale hasudo begiram
آره منم عاشق این کارم!!!من بزرگترین هدفم اینه که به جایی برسم که تو همه کارام فقط رضای خدا رو در نظر بگیرم..البته شاید اون موقع دیگه عاشق حال گرفتن نباشم!!!:rolleyessmileyanim:

mosaferkocholo

New member
من هم حال گیری رو خیلی دوست میدارم و متاسفانه قسمتی از اهدافم بدین منظوره متعالی:smiliess (12):
ولی امیدوارم این هدف ها تو ذهنم کمرنگتر شه

soso26

New member
اولیش درسم.:smilies-azardl (181دومی اگه وقت داشتم حال 1نفرو بگیرم که با حسادتش باعث شد من به چیزی که میخواستم برسم.:thanks: البته حال گیری واسه نیت پلیدشهههههههههههههه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

mino90

New member
[سلام ممنون از سایتی که معرفی کردید. راستی اگر طرفدار پائیلو کوئیلو هستید کتاب "دیدار با فرشتگان" را هم بخونید کتاب جالبیه البته اگرترجمه دل آرا قهرمان رابتونید پیدا کنید بهتره

mino90

New member
[سلام ممنون از سایتی که معرفی کردید. راستی اگر طرفدار پائیلو کوئیلو هستید کتاب "دیدار با فرشتگان" را هم بخونید کتاب جالبیه البته اگرترجمه دل آرا قهرمان رابتونید پیدا کنید بهتره

8521413

New member

سلام. خواهش میکنم. من چندتا کتاب از پائولو کوئیلو رو خوندم... از مترجم های مختلف... مثلا کتاب «خاطرات یک مغ» ترجمه ی آرش حجازی و بعد همون کتاب توسط یه نفر دیگه ترجمه شده بود به نام «سفر به دشت ستارگان»، ولی ترجمه ی آرش حجازی خیلی بهتر بود... آرش حجازی تنها مترجم مجاز آثار پائولوکوئیلو هست و از طرف نویسنده مجوز ترجمه ی کتاب رو داره... اما متاسفانه بعد از جریان «ندا» دیگه نتونست فعالیت کنه و کتابی چاپ کنه.

بالا