فقط 10 درصد شرکت کنندگان قبولن.....!!

زهرا-آ

New member
بچه ها سلام! حتما شنیدین که فقط 10 از شزکت کنندگان پذیرفته میشن به نظرتون با این وضع، این همه امیدی که داریم یه خرده زیادی نیست؟؟؟؟

mohsen_rok

New member
نه بابا 20 درصدکه سر جلسه نیومدند 40 درصد هم نخونده میان سر جلسه
رقابت بین 40 درصد که 10 درصدشون قبول اند
:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

nimajoon

New member
اميدتون بخدا باشه ، مطمئن باشين كه زحماتتون به بار ميشينه ، و هر كي كه تلاش كرده باشه به اون چيز كه لايقشه ميرسه

8521413

New member
من با ظرفیت کم خیلی موافقم... خدا رو شکر که مثل وزارت علوم نیست... توی رشته ی ما فقط حدود 2 درصد قبول میشن... من که خیلی راضیم... ظرفیت به اندازه ی نیاز هستش... رشته ی مهندسی پزشکی وزارت علوم ظرفیتش خیلی زیاده و همه به راحتی قبول میشن... فقط کافیه مجاز بشن... حتی آخرین رتبه های مجاز هم دیدم که روزانه قبول شدن... خیلی ها هم اصلا این گرایش رو توی انتخاب رشته نمی زنن و میذارن واسه سال بعد ... اما بیچاره اونهایی که قبول میشن ... دو تا سه سال باید جون بکنن ارشد بگیرن... بعد هیچ کاری واسشون نیست...

zanbagh

New member
چ جالب‏!پس بااین اوصاف ک فرمودین کسی ک وزارت بهداشت قبول بشه کارش تضمین شدس‏!چ امیدواری‏!‏‏!‏‏!‏

zanbagh

New member
تاچندسال پیش ظرفیت رشته ما8نفربود؛اماامسال شده 80نفر؛واقعارشدصعودی زیای داشته؛اگ دقت کنیدوزارت بهداشت تورشته میکروب رودست علوم زده وچندبرابرازعلوم ظرفیتشو اضافه کرده

8521413

New member
چ جالب‏!پس بااین اوصاف ک فرمودین کسی ک وزارت بهداشت قبول بشه کارش تضمین شدس‏!چ امیدواری‏!‏‏!‏‏!‏

این مطلبی رو که نوشتم درمورد رشته ی خودم تا حد زیادی صادقه... در مورد رشته های دیگه حرفی نزدم.

زهرا-آ

New member
اميدتون بخدا باشه ، مطمئن باشين كه زحماتتون به بار ميشينه ، و هر كي كه تلاش كرده باشه به اون چيز كه لايقشه ميرسه

انشاالله، امیدمون که فقط به خداست.......افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

بالا