؟؟

diptera

New member
بچه ها نظرتون رو درباره ی این جمله بگین به من خواهش می کنم :
عاقلانه تصمیم بگیرید و عاشقانه زندگی کنید

OMID2010

New member
کاملا درسته.... باید با چشمان باز انتخاب کرد و با چشمان نیمه باز زندگی کرد

biosta

Well-known member
نگویید که زندگی تان را بر مبنای این جمله پیاده می کنید :smiliess (7):

روان شناسی ازدواج و روان شناسی جنس متفاوت صد ها ساعت مطالعه احتیاج دارد که برای انتخاب درست به ده ها ساعت در این رابطه احتیاج هست
این جمله که عاقلانه تصمیم بگیرید و عاشقانه زندگی کنید اگر ندانیم که چگونه عمل کنیم( چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج) فراتر از یک شعار نخواهد بود
لطفا" کمی بیشتر بدانید .

estel

New member
اگه قرار باشه عاقلانه تصمیم بگیریم که هیچوقت نمیشه عاشقانه زندگی کنیم:whistle:

reza.n

New member
پای استدلالیان چوبین بود/پای چوبین سخت بی تمکین بود:smilies-azardl (181

mikhak s

New member
زندگي كه با عشق شروع بشه بدون دخالت عقل با مشكل روبرو ميشه تازه بعدش عقلش فعال ميشه و عشقش كمرنگ،من با اين جمله موافقم و سعي ميكنم عاقلانه تصميم بگيرم كه بعدا پشيمون نشم،هر چند سخته چون قلبو احساس قوي تر از عقل عمل ميكنن.

matin

New member
دقیقا همینه

در غیر این صورت

عاشقانه ازدواج میکنن عاقلانه طلاق میگیرن :13:

نگاه

New member
من خیلی به این جمله اعتقاد دارم سعی میکنم اینطوری باشم که برای موفقیت در این راه باید بینشم رو قوی کنم.. کار سختیه ولی باید عادت کنیم که همه موقعیت ها تابع احساس نباشیم..

nafiss

New member
اما عاقلانه می شه انتخاب کرد با تمام معیار ها ، و بعد دیگه عاشقانه ادامش داد . زندگی بی عشق بی معنیه !

آدم با وجود عشق و علاقه می تونه مشکلات رو تحمل کنه. با چشم باز بدون جو گیری به شرطی که انتخاب کنه!!!

البنه این دو فاکتور عشق و علاقه در کنار هم معنا داره
هر کدومش به تنهایی توازن نداره افراط تو هر کدومش منجر به شکسته.....

fateme67

New member
آدم اول باید 1بار عاشق بشه و به عشقش نرسه تا بعد عاقل بشه!!ولی به اون جمله اعتقادی ندارم.تا علاقه ای نباشه که نمیشه ازدواج کرد!!

mikhak s

New member
آدم اول باید 1بار عاشق بشه و به عشقش نرسه تا بعد عاقل بشه!!ولی به اون جمله اعتقادی ندارم.تا علاقه ای نباشه که نمیشه ازدواج کرد!!

چرا عزيزم ميشه فقط كافيه از طرف بدت نياد ، بعدش توي زندگي ميشناسيش و بهش علاقه مند ميشي و عاشق،*البته خودم دوست ندارم اينطوري ازدواج كنم ولي خيلياهستن كه بعد از ازدواج بهم علاقه مند ميشن

fateme67

New member
چرا عزيزم ميشه فقط كافيه از طرف بدت نياد ، بعدش توي زندگي ميشناسيش و بهش علاقه مند ميشي و عاشق،*البته خودم دوست ندارم اينطوري ازدواج كنم ولي خيلياهستن كه بعد از ازدواج بهم علاقه مند ميشن
درسته منم دیدم که بعدا به هم علاقه مند شدن ولی دیدم بعضیارو هم که ن تنها علاقه مند نشدن کلی هم مشکل دارن!!البته اینا هیچ کدوم نمیتونه چیزی رو تایید کنه..ولی من واقعا تا علاقه نداشته باشم به کسی نمیتونم باش ازدواج کنم نه اینکه عاشقش باشما ولی خب 1کوشولو خوشم بیاد ازش!!:sarma:

shahram25

New member
اما عاقلانه می شه انتخاب کرد با تمام معیار ها ، و بعد دیگه عاشقانه ادامش داد . زندگی بی عشق بی معنیه !

آدم با وجود عشق و علاقه می تونه مشکلات رو تحمل کنه. با چشم باز بدون جو گیری به شرطی که انتخاب کنه!!!

البنه این دو فاکتور عشق و علاقه در کنار هم معنا داره
هر کدومش به تنهایی توازن نداره افراط تو هر کدومش منجر به شکسته.....
دوست خوبم شما با عشق قبل از ازدواج يا به عشق بعد از ازدواج معتقديد؟ايا ميشه در قبل و بعد ازدواج عاشق بود؟

princess

New member
به نظر من اگه عاقلانه تصمیم بگیری و راه و یا طرفتو درست انتخاب کنی بعد عاشق و شیفتش می شی.

بالا