کتاب تغذیه دوران زندگی کرواس 2012

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
به اطلاع دوستان میرسونم کتاب تغذیه در دوره های مختلف زندگی2012 به چاپ رسید ترجمه مرضیه عسگری نوری زیر نظر دکتر میترا زراتی
جهت خرید کتاب میتویند به ادرس زیر برید یا با شماره 66406160 تماس بگیرید
کتاب فروشی فردا : خرید آنلاین کتاب در فروشگاه اینترنتی کتاب
دوستان تهرانی میتونن کتاب رو از موسسه IQB به صورت حضوری خریداری کنن
و یا از کتابفروشی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد
عکس کتاب هم در زیر گذاشتم

آخرین ویرایش:

tata

New member
بسیار عالی!
خیلی خیلی ممنون بابت اطلاع رسانیت دوست خوبم

behnoush.r

New member
salam negar joon..mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

negar91

New member
همین جا از فرصت استفاده میکنم و به خانم عسگری ( مترجم کتاب ) قبولیشونو در ارشد تغذیه اصفهان تبریک میگم ان شالله موفقیت های بیشترشون

کهکشان

New member
سلام نگار خانم
خوندن این کتاب واسه ازمون ارشد به درد میخوره به عنواع منبع؟
راستش من به این رشته حیلی علاقه دارم اما متاسفانه اطلاعات علمی کمی ازش دارم. جزوه تغذیه موسسسه خلیلی رو گرفتم اما اصلا ازش سر در نمیارم.پر از واحد ها و اصطلاحاتیه که تا به حال به گوشم نخورده.خواهش میکنم اگه ممکنه راهنماییم کنید من خیلی ناراحت شدددددم:smiliess (7):

varia

Well-known member
سلام نگار خانم
راستش من به این رشته حیلی علاقه دارم اما متاسفانه اطلاعات علمی کمی ازش دارم. جزوه تغذیه موسسسه خلیلی رو گرفتم اما اصلا ازش سر در نمیارم.پر از واحد ها و اصطلاحاتیه که تا به حال به گوشم نخورده.خواهش میکنم اگه ممکنه راهنماییم کنید من خیلی ناراحت شدددددم:smiliess (7):
ببخشید ها اگه من جوابتونو میدم. همچنین نگار هم ببخشه. به نظرم :چون رشته کارشناسیت تغذیه نبوده اولش کمی واست سخت باشه که راحت همه چیزشو متوجه بشی، منم مثل شما بودم.وقتی شروع کردم اولش اصول تغذیه رابینسون رو خوندم و بعد تغذیه مدرن رو،از تغذیه مدرن بهتره نکته برداری هم بکنی. بعد برو سراغ کراوس ویا جزوه ها و مطالعه در حد برنامه های ارشد. اینجوری یه بیس نسبتا خوب از تغذیه پیدا میکنی(البته بازم نه در حد خود تغذیه ای ها)

کهکشان

New member
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
این کتابایی که نام بردید ترجمه دارن؟

negar91

New member
سلام نگار خانم
این کتاب واسه قسمت تغذیه در دوران های مختلف زندگی برای ارشد کافیه چون ترجمه لغت به لغت کتاب کرواس هستش
اما اگه واسه اولین براه که تغذیه رو میخونید بهتره کتاب اصول تغذیه رابینسون رو بخونید بعد بیاید سراغ مدرن
مادرن خیلی خوبه ها اما اگه بشینید اونو بخونید وقت کم میاری چون پر از نکته است

فیندیخ

New member
dooste aziiiz mercccc az ettela resanit.etefaghan man donbalesh boodam...faghat kashki iin MNT ha ro ham har che saritar chap konan....

fereshte706

New member
سلام نگار جون.من تازه عضوشدم.راستش با توجه به اینکه رشتت تغذیه بوده خواستم کتابهایی که واسه قبولی در ارشد تغذیه هست رو به ترتیب بی زحمت برام بگی.خواهشا چون من واقعا ناواردم.مرسی از لطفت

fereshte706

New member
راستی یادم رفت بگم من ترم آخرمه واسه آشنایی تو آزمون ارشد امسال شرکت کردم دارم اصول تغذیه کراوس ترجمه دکتر شیدفر رو میخونم.به نظرت با این وقت کم و امتحانام کدوم کتاب مختصر و مفید رو بخونم بهتره؟من فقط جهت آشنا شدن و آمادگی 20 درصدی میخوام.بهم کتاب e2رو معرفی کردن خوبه؟کتابی که هم خلاصه باشه هم بتونه تا حدی آمادم کنه.ممنونت میشم اگر کمکم کنی نگار عزیز

negar91

New member
سلام فرشته جان اگه امسال میخوای همینجوری شرکت کنی به نظر من بشین خود کرواس اصلی رو بخون از همون اولش شروع کن و حتی اگه 2 فصلشو بخونی بهتر از خوندن این کتابای دیگه است و تا سال دیگه کلی وقت داری که کامل و حتی چند دور همینو بخونی
ولی کلا جزوه طریقت واسه تغذیه خوبه
واسه بیو کتاب بیوشمی برای کنکور یا جزوه دکتر جعفرنژاد
اما فیزیو من هیچ وقت به کسی توصیه خاصی نمیکنم چون خودم خیلی داخل فیزیو ضعیفم از بقیه دوستان بپرسی بهتره
زبان حتما حتما رضازاده + لزگی رو بخون اولم رضازاده رو بخون که دامنه لغاتت گسترده بشه بعدش رضازاده

fereshte706

New member
نگار جان ممنون از راهنماییت.کتاب کراوس به زبان اصلیه؟مال کدوم مترجم بخونم بهتره؟ببخشید خیلی سوال میپرسم چون هرکی یک چیز گفته سر در گم شدم ولی خوشحالم که کسی که خودش تغذیه خونده رو پیدا کردم.آخه دوستام میگفتن 2Eکه خلاصس بخونیم که یک احاطه کامل به سوالا داشته باشیم.زبانم کلمات آیلتس و تافل بلدم فقط تو متن معنی کردن ضعیفم.من خیلی تازه کارم اگر خیلی میپرسم ببخشید.مرسی عزیزم:heart:

fereshte706

New member
این جزوه طریقت که گفتی رو از کتابفروشی میشه گرفت یا از موسسه خاصی؟راستی برای فیزیو چون من زیستم و 10 واحد یعنی 3 کتاب فیزیو گذروندم به نظرم گایتون واسه کسایی که فیزیو نخوندن خوبه و کامل اما اگر حوصله ندارین خلاصه فیزیو دکتر اصغر قاسمی رو بخونید به همراه تستهای با پاسخ تشریحی خود اصغر قاسمی.این رو گفتم شاید واسه کسی که این مطلب خوند مفید باشه.

negar91

New member
این جزوه طریقت که گفتی رو از کتابفروشی میشه گرفت یا از موسسه خاصی؟راستی برای فیزیو چون من زیستم و 10 واحد یعنی 3 کتاب فیزیو گذروندم به نظرم گایتون واسه کسایی که فیزیو نخوندن خوبه و کامل اما اگر حوصله ندارین خلاصه فیزیو دکتر اصغر قاسمی رو بخونید به همراه تستهای با پاسخ تشریحی خود اصغر قاسمی.این رو گفتم شاید واسه کسی که این مطلب خوند مفید باشه.

به علت خروج از بحث اصلی بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا