خبر مهم

aohm

New member
قابل توجه بجه هاي داوطلب ارشد بهداشت حرفه اي،علوم تغذيه و علوم بهداشتي در تغذيه
اين اطلاعيه رو تو سايت سازمان سنجش زده:

با استعانت از درگاه ايزد منان و عرض سلام به پيشگاه حضرت بقيه ا ... (عج) به اطلاع داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي مهندسي بهداشت حرفه اي ، علوم تغذيه و علوم بهداشتي در تغذيه مي رساند براساس نظر هئيت ممتحنه رشته هاي مربوطه ، تعدادي از سؤالات به شرح زير حذف شده است. *لذا نمره اين سؤالات به كليه داوطلبان اين رشته ها تعلق مي گيرد .

مهندسي بهداشت حرفه اي : سوالات 44-47-61

علوم تغذيه و علوم بهداشتي در تغذيه : سوال 46

خوش به حالتون؟؟ يا برعكس؟

آخرین ویرایش:

aohm

New member
اي وااااي... من فكر كردم خبرم دست اوله اما انگار همه ميدونستن!!:5:
پس چرا كسي از خبر به اين داغي چيزي نگفته:rolleyessmileyanim:
بهرحال،ضمن عذرخواهي از ايجاد هيجان سوخته:4d564ad6: اميدوارم اين تغييرات همونطور باشه كه بچه ها ميخواستن..وحق به حق دار برسه
و يك دست مريزاد خيلييييييييي بزرگ هم ميگم به بر و بچه هاي دست اندركار و پيگير نامه اعتراض به وزير كه اينطور كه معلومه گل كاشتن..آفرين به همتون:riz304:

najma

New member
بهرحال،ضمن عذرخواهي از ايجاد هيجان سوخته:4d564ad6: اميدوارم اين تغييرات همونطور باشه كه بچه ها ميخواستن..وحق به حق دار برسه
و يك دست مريزاد خيلييييييييي بزرگ هم ميگم به بر و بچه هاي دست اندركار و پيگير نامه اعتراض به وزير كه اينطور كه معلومه گل كاشتن..آفرين به همتون

توی تاپیک اعتراض و گرفتن حق ضایع شده بچه ها دارن روش بحث میکنن :smiliess (3):

RBC!

New member
عزیزم وقتی میخوای تاپیک جدیدی مختص ِ یه رشته ایجاد کنی لطفا تاپیک رو جوری انتخاب کن که عمومی نباشه..

(در عنوان تاپیک ذکر کن که مربوط به کدوم رشته ست!)

shenya

New member
ممنون aohm قبل از تاپیک شما تو تاپیک اتحاد وگرفتن حق ضایع شده این موضوع مطرح شده بود ولی در هر صورت ممنون .

aohm

New member
عزیزم وقتی میخوای تاپیک جدیدی مختص ِ یه رشته ایجاد کنی لطفا تاپیک رو جوری انتخاب کن که عمومی نباشه..

(در عنوان تاپیک ذکر کن که مربوط به کدوم رشته ست!)

ممنون از تذكر شما
ولي اتفاقا من قصدم همين بود كه عمومي باشه،،چون مخاطبم اون دو رشته نبودن.بيشتر ميخاستم از اين جهت اطلاع رساني كنم كه اعتراض بچه ها نتيجه داده

آخرین ویرایش:

reihan

New member
و يك دست مريزاد خيلييييييييي بزرگ هم ميگم به بر و بچه هاي دست اندركار و پيگير نامه اعتراض به وزير كه اينطور كه معلومه گل كاشتن..آفرين به همتون:riz304:
واسه من که خبر دست اول بود...ممنون. واقعا زحمت کشیدن کلا 1 سوال و حذف کردن...

بالا