نظرتون در مورد رشته نفر قبلي چيه؟

marry

New member
منكه قبلي ندارم ولي رشتمو دوست دارم:rolleyessmileyanim:

nazanin2045

New member
علوم آزمایشگاهی عالیه.و هماتو ازاونم عالیتر و هردو بازارکارخوبی دارن.مرسی.موفق باشی

admin

Active member
پرسنل مدیریت
میکروب رشته خوبیه ولی متاسفانه بازار کاری درخور این رشته تو کشور موجود نیست. مخصوصا الان که دانشگاه آزاد این رشته رو اشباع کرده
خیلی از بچه های علوم آزمایشگاهی بخاطر اشغال کردن بازار کارشون توسط میکروبیولوژیستها تو آزمایشگاهها اونم با حقوق کم باهاشون مشکل دارند!
ممنون ماری بابت تاپیک جالبی که باز کردی...

bacillus.bs

New member
اااااااااااااااااااااا یعنی چی پشت سر میکی ها غیبت نکنید:New (6):

skyy

New member
ایمنو واقعا عالیه، من که خیلی دوست دارم این رشترو، اما باید تا مقاطع بالا ادامه داد تا به جایی رسید. و دائم باید اطلاعات علمی تو این زمینه رو آپ کرد...

ماری خیلی باحال و جالبه این تاپیک... مرسی:28:

bahar-barani

New member
من از رشته ی پرستاری بدم نمیاد ولی خیلی شرایط کاریش سخته.البته شرایط کاری رشته ئ خودمم سخته ولی من عاشقانه رشتمو دوست دارمو امیدوارم بتونم تو رشته ی ایمونو که به نظرم قشنگترین رشتس قبول شموادامه تحصیل بدم:21:

jo-boy

New member
رشته ی توپییییه و به نظر من بهتر از اون ادامه دادنشه مخصوصا رشته هماتو که عاشقشم !

atefe

New member
علوووووم !
از دانشجوهاش بپرسی چی میخونی میگن علوم! (مثل دندونپزشکی که میگن دندون)
اگه نباشی کار همه لنگه بالاخره یه پای تشخیص دست تونه! دستتون درد نکنه این پا رو ول نکنین:whistle:
فقط خواهشا مثل بعضی آزمایشگاهیها نباشید که واسه ما و پزشکا تعیین تکلیف میکنن :mad_majidonline:
قربان همه علومی ها دست مریزاد

nazanin2045

New member
سلام به نظرم مامایی رشته بسار خوبی.واز لحاظ بازار کارم بازار کار خوبی داره.امیدوارم تو این رشته موفق باشین.به نظر شما انگل شناسی چه طوره؟بازار کار خوبی داره؟

disjermino

New member
سلام به نظر من این آدمای رشته هستن که رشتشونو به بقییه میشناسونن و تصور افراد ومیسازن........مسلما هر چی تعداد افراد عاشق یه حرفه ای بیشتر باشه اون رشته بهتر به بقیه معرفی میشه.:a2d3:......... من زیاد از رشته انگل اطلاعات ندارم ولی استادای مربوطرو خیلی دوست داشتمو تا اونجایی که تو خواطرم هس فقط خوبیاش یادمه:ad54ad:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
به به....
عجب رشته ای داری شما...باقلوااااااااااااااااااااااااا:ad54ad:
گرچه نظر دادن درباره ی این رشته در قالب کلمات نمیگنجه و کلمه ها خیلی محدودن وا3 بیانش ولی میشه ی جورایی با کلمه ها بازی کرد ک تا حدودی منظورمونو برسونن!
ب نظرم مامایی هنریست ک علم را ب خدمت میگیرد تا عشق را در معرکه ی راز و تجلی گاه آفرینش ب نمایش گذارد...
دیگه چی میخوای تو ک با راز آفرینش عجین شدی...:bunnyearsmiley:

atefe

New member
:smilies-azardl (113
چی بگم والله!! گفتنی ها رو گفتی!! آدمای این رشته خستگی ناپذیر و صبوووور و شاد خیلی خیلی شاد، هستن ...!
رشته قبلی خوبه ولی سخته!

somi

New member
هه چه بحث با حالی!!!!
والله علوم آزمایشگاهی فک کنم رشته قشنگی باشه!!!!
یکی از هم کلاسیای جدیدم علوم آزمایشگاهی شهید بهشتی بوده!!!!

وحالا یه صحبت با نفر بعدی!!!:اگه جرات داری از اقتصاد بهداشت بد بگو:65d6a5d6s::black_eyed:

طاها

New member
والا من اصلا نمیدونم اقتصاد بهداشت چیه!!!!!!:riz513:
ولی به هر حال موفق باشی.

در ضمن به نظر من علوم آزمایشگاهی بهترین رشته س و مهمترین:thumbsupsmileyanim:

melika

New member
سلام
خوشم میاد بچه های مامایی همه دانشگاه ها اینجورین
خیلی شاد و جشن هایی هم که میگیرن خیلی حال میده:a2d3:

somi

New member