خاطره نویسی از نوع آزمایشگاهی

bahar-barani

New member
سلام به همه ی دوستان آزمایشگاهی خودم.لطفا اینجا از خاطرات جالبی که تو دوران کارورزی تو بیمارستان یا حین کار واستون پیش اومده بنویسید مرسی:25r30wi:

marry

New member
سلام،خلاصه يه خاطره كه خودتم حضور داشتي: 2-1 1-0 2-1 . گرفتي ديگهههههههه؟

طاها

New member
یکی از بیمارستان هایی که ما توش کار آموز بودیم سوپروایزر خیلی سختگیر و بسیار جدی داشت (آقا بود) . وقتی که میدیدیمش همه به قول معروف ماستمون رو کیسه میکردیم.
یه روز با یکی از دوستام جلوی در بخش هماتولوژی داشتیم صحبت میکردیم که این آقا اومد. اومدم خودمو رو یکمی شیرین کنم . سلام کردم و ایشون هم با لبخند ( که گهگاهی دیده میشد!) جواب ما رو دادن و...
پاش به پای من گیر کرد و بعدش مثل کتلت پخش زمین شد اونم جلوی همه کارآموزا و کارمندا:biggrinsmiley: حالا کسی مگه جرات داشت بخنده!!! همه دوستام رفتن که بتونن بخندن و فقط من موندم تا یه جوری قضیه رو جمع کنم.تا اون روز از کسی اینقدر معذرت خواهی نکرده بودم!:)

marry

New member
كاش ميشد يه بارم سوپروايزر ما پخش زمين شههههههههه:whistle:

takderakht

New member
[SIZE=4]یه روز میخواستم یه ظرف ادرار رو بررسی کنم همین که آوردمش بالا از بالا تا پایین به گند کشیده شدم تازه دکمه های روپوشم رو هم نبسته بودم ...شیفت شب بود رفتم توو دستشویی لباسامو در آوردم مشغول آب کشیدنشون شدم بعدش نمیدونستم چه کار کنم همون لباسا رو خیس خیس پوشیدم هم مریضا وهم بچه های بخش نمیدونستن که چرا شلوارم خیس شده خلاصه جاتون خالی خیلی چسبید:1dco2x0p1lilzhfpg1t[/SIZE]

marry

New member
كارورزي كه ميرفتم يه خانمه ميخواست تو ليوانش وايتكس بريزه تميز شه،اشتباهي ادرار 24 ساعته كه اونجا بودو ريخت.:25r30wi:

naghmeh_alipoor

New member
کارورزی که میرفتم محلول ایزوتون دستگاه اتوآنالایزر توی سطل بود من فک میکردم سطل مواد زاید هر وقت رقت ادرار یا آزمایش های دیگه رو که انجام میدادم خالی میکردم تو اون تا یه روز که مسئول بخش داشت با همکارش در مورد اون محلول صحبت میکرد.........:5:تازه فهمیده بودم که چه گندی زدم کلی شوکه شدم....و به روی خودم نیاوردم....:shocked:

naghmeh_alipoor

New member
با دوستم داشتیم الایزا انجام میدادیم محلولاشو از تو یخچال در آوردیم دوستم اومد محلول رنگزارو بریزه که چشمتون روزه بد بینه از دسش افتاد رو مینو خالی شد یه نگاه به دور و برمون کردیم دیدیم هیچکی هواسش نیست یه عالمه دستمال ورداشتیم گذاشتیم روش دیدم سوپروایزر داره میاد پامونو گذاشتیم روش و شوروع کردیم به انجام تست تا رفت زودی جمش کردیمو بعدش کلی خندیدیم....:25r30wi:

بالا