تاثیر دعا ونیایش در قبولی

sssss

New member
دعا یه امید همش بستگی به تلاش خودمون داره وقتی تلاشی نکنیم دعا کاری واسمون نمیکنه

reihan

New member
به نظر من خیلی خیلی مهمه البته صرف نظر از قبولی بیشتر واسه روحیه فرد خوبه ،اینکه خدا فرموده ادعونی استجب لکم.. ، البته از همه مهمتر اینه که امیدوار باشیم به استجابت هرچند گاهی خواسته خودمون صلاحمون نبوده که باید باورش کنیم. خیلی ها هستند که خیلی از خدا میخوان ولی با یه حالت ناامیدی...

biosta

Well-known member
این نظر من هست و بنظر می رسه در چهار خوب اخلاق حق داشته باشم نظرم را بنویسم
پس لطفا" در برابر نوشته ام موضع نگیرید
انسان های با اعتقاد معمولا" اشخاص میانه رو و متعادلی در زندگی هستند و این عامل تاثیری مثبت بر موفقیتشان می گذارد
کسی که مسولیتش را در برابر خداوند می پذیرد احتمالا" بایستی شخصی باشد که در زندگی نیز مسئولیت پذیر هست
کسی که اعتقاد دارد همراهش خداوندی می باشد که نیرویی بی کران دارد برای خود آرامش را به ارمغان می آورد و این آرامش کمک به موفقیتش می کند
پس نهایتا" بنظر من تاثیر دعا از این جنبه هست که پاره ای از فاکتور های موفقیت که در بالا بیان کردم را برای شخص فراهم می کند.

nilam

New member
خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
1ce58a4b.gif
38828da9.gif

Rana

New member
سلام قطعاوقتی باتلاش همراه باشه خیلی نتیجه بخشه

*nurse

New member
سلام به بچه های گرم و گیرای انجمن من واقعا احساس رضایت دارم از اینکه تو جمع شما هستم شماها هم مثل خودم عشق درس دارین....در مورد دعا من روزی چند بار دستامو میگیرم بالا رو به آسمون و واسه قبول شدنم دعا میکنم چند تا نذر هم کردم...به نظر من:دعا(با اعتقاد قلبی) و تلاش واقعی باید در کنار هم باشن. و البته خدا صلاح ما رو بهتر میدونه

ayda

New member
والا فکر نکنم دعا تو مقدار اطلاعات تاثیری داشته باشه
ولی من این ترم درش فارماکولوژی داشتم با سه جلد جزوه که میشد هفتصد صفحه
من برای اولین بار آیت الکرسی خوندم رفتم سر جلسه
وای یه حایی افتاده بودم که تو خوابم نمیدیدم:p
نمره عالی گرفتم در حالی که خیلی ها حتی با 9.60 افتاده بودن

skafild

New member
بستگی داره کی بخونه چی بخونه برا کی بخونه در حالت کلی خیلی تاثیر داره

زهرا-آ

New member
مسلما خیلی خیلی مهمه.سر جلسه اگه یاد خدا نبود نمیتونستم حتی یه سوال رو درست ببینم تا جواب بدم
باید دعا کنیم تا خدا هم برکتی بزرگ به زحماتمون ببخشه
بازهم امر او چه باشد...

آخرین ویرایش:

Dead.Man

New member
((دعا )) میتواند سرنوشتی را که از پیش مقدر گشته و جز جزء آن چیده شده است ، تغییر دهد.
امام محمد باقر (ع)

hairin

New member
دعا!!!!

اگر در مورد قبولی کنکور بپرسین باید بگم من هر وقت میخواستم کتاب یا هر جزوه ای رو باز کنم قبلش بسم الله میگفتم و برای قبولیم دعا میکردم و از خدا میخواستم کمکم کنه که تا آخرین روز همینطور با عزمی راسخ تلاش کنم و وسط راه کم نیارم خدای عزیزم کمکم کردو با توجه به مشکلات بسیارم دست از تلاش بر نداشتم،اما اما بعد کنکورم دیگه هیچ انتظاری از خدا ندارم چون این من بودم که با کمک خدا آزمون دادم،پس به تلاش و تلاش و باز هم تلاش خود فرد بستگی داره اگه من تلاشمو کردم حتمأ حتمأ خدا کمکم میکنه خواه دعا کرده باشم خواه دعا نکرده باشم.موفق باشیم

بالا