کمکم کنین دعاتون می کنم

ویژه

New member
دوستان چرا یکی از شماها جوابمو نمیده خواش میکنم بگید من با رتبه 62 تخمین احتمال قبولی تو پرستاری ویژه چنده التماس میکنم جواب بدین دوستان درسته ازم خوشتون نمیاد مگه چه هیزم تری بهتون فروختم درصدام روان 47 زبان 30 دج 45 ویژه 64

samar.sh

New member
سلام عزیزم شماتحویل نمیگیری من حتی آی دیمم برات گذاشتم والامن ویژه نوزادان دادم بااینکه ظرفیتا زیاده احتمال زیاده قبولی برات دعامیکنم قبول شی توهم برامنم دعاکن قبول شم....

shayeste

New member
ببخشید من اصلا از رشته پرستاری و ظرفیت هاش اطلاع ندارم وگرنه حتما کمکتون میکردم بچه های پرستاری لطفا جواب بدن :riz304:

biosta

Well-known member
سلام :28:
(با این گرایش از پرستاری یعنی ویژه آشنایی دارم ) به نظر من امسال بعنوان آخرین نفرات پذیرفته می شوی
اگر هم که امسال قبول نشوی سال دیگر با همتی دوباره با توجه به دانش و تجربه ای که امسال کسب کردی حتما" یک جای خوب قبول می شوی
چه بسا با توجه به رتبه ی خوبی که سال بعد می آوری خوشحال باشی که امسال قبول نشدی!
صبر کنید و با فکر کردن به نتیجه خودمان را اذیت نکنیم
مثل من عمل کنید با آن که احتمال می دهم قبول باشم اما خودم را دچار این اضطراب نمی کنم گویا که اصلا" کنکور ندادم .:riz304:

آخرین ویرایش:

nurse83

New member
سلام منم پرستاری عمومی دادم.نمیدونم ویزه تا چه رتبه ای بگیره.
برات از ته دلم دعا میکنم قبول شی تو هم برای من دعا کن

یه وبلاگ هست به نام سایه بان فردا مال یه خانومه ویزه میخونه میتونی اونجا کامنت بزاری:riz304:

پروردگارا
کار مرا انگونه به سامان برسان
که تو سزاوار انی

حسان

Well-known member
نگران نباش این همه
چرا این همه التماس؟؟؟/
بابا یه کنکور دیگه یا قبول یا مردود.تنت سلامتولی ایشالا قبول

mandana99

New member
دوستان چرا یکی از شماها جوابمو نمیده خواش میکنم بگید من با رتبه 62 تخمین احتمال قبولی تو پرستاری ویژه چنده التماس میکنم جواب بدین دوستان درسته ازم خوشتون نمیاد مگه چه هیزم تری بهتون فروختم درصدام روان 47 زبان 30 دج 45 ویژه 64

ببخشی متاسفانه منم رشته ام مرتبط با رشته تان نیست .اطلاعی در اینباره ندارم و کاری از دستم بر نمیاد جز آرزوی شادی و موفقیتتان

ویژه

New member
دستت درد نکنه ممنون چرا لب مرزم از روی چی میگی من واقعا امیدوارم قبول شم اخه 214 نفر میگیره اولین انتخابم گناباده با این شرایط هم لب مرزم؟

ویژه

New member
قربونت برم سمار جون من تو مسنجر برات ژیام گذاشتم جواب ندادی فردا ساعت 10 بیا مسنجر جیگر

baroon90

New member

دوست عزیز فقط تنها کمکی که میتونم کنم اینه از ته دل دعات کنم

بالا