تقسیم بخش --> اخرین ارسالات به 2 عنوان جداگانه

jupiter_sps

New member
با سلام
یه پیشنهاد!!:auizz3ffy9vla57584x

دوستی دیروز پیشنهاد دادن که--->"اخرین ارسالات" به 2 عنوان جداگانه تقسیم شه: "علمی" و "سرگرمی"؟؟؟؟

اینجوری کسایی که دنبال مطالب علمی میگردن کمتر بخاطر ارسالات سرگرمی شاکی میشن!!! (و دیگه دعوا نداریم!!)

نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش:

vb2

New member
من موافقم عالیه اینطوری کاربرای جدید گیج نمیشن :rose:

Marc0p0lo

New member
نمیشه به دو گروه تقسیم کرد ولی میشه به تفکیک تالار ها گذاشت
منم موافقم

nilam

New member
با سلام
یه پیشنهاد!!:auizz3ffy9vla57584x

به نظرتون بهتر نیست بخش "اخرین ارسالات" به 2 عنوان جداگانه تقسیم شه: "علمی" و "سرگرمی"؟؟؟؟

اینجوری کسایی که دنبال مطالب علمی میگردن کمتر بخاطر ارسالات سرگرمی شاکی میشن!!! (و دیگه دعوا نداریم!!)

جوپیتر!!!!
111e2375.gif
پیشنهاد دزدی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
این پیشنهاد من بود که دیروز تو تاپیک "انتقاد از ارسالات غیر ضروری" دادم
53c89c2.gif

jupiter_sps

New member
وااا نیلام جان چرا همچین وکنی؟:33:

بله نظر مال شما بود اما اینکه من اینجا به عنوان یه تاپیک دراوردم فقط به خاطر این بود که این پیشنهاد خوبتون رو به شکل عملی در بیاریم و به گوش بقیه و مدیریت سایت برسه!(چون اگه تعداد نطرات + زیاد باشه خوب احتمال عملی بودنش بالا میره!)

یعنی باید چه می نوشتم؟؟؟؟ (پیشنهادی از جانب نیلام؟؟؟):65d6a5d6s:

jupiter_sps

New member
جوپیتر!!!!
111e2375.gif
پیشنهاد دزدی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
این پیشنهاد من بود که دیروز تو تاپیک "انتقاد از ارسالات غیر ضروری" دادم
53c89c2.gif

خوب ....!!!!! تفکر کردم و پست اول رو ویرایش کردم! حالا کاظمین الغیض شدی؟(عصبانیتت فرو نشست؟:p)

می خوای اصلا پاک کنیم خودت شروع کنی؟:rose:

آخرین ویرایش:

nurse_86

New member
سلام و خسته نباشی
طاعات قبول
دقیقا می خواین چکار کنین ما که تازه واردیم تنها چیزی که دیدیم دعوا و درگیریه:(50):

nilam

New member
خوب ....!!!!! تفکر کردم و پست اول رو ویرایش کردم! حالا کاظمین الغیب شدی؟(عصبانیتت فرو نشست؟:p)

می خوای اصلا پاک کنیم خودت شروع کنی؟:rose:

جوپیترجان شوخی کردم چرا ناراحت شدی دیدی که به شوخی نوشتم من وتو نداریم برو همونجوری بنویسش تا خوشحال بشم آورینttp://scosoft.com/h/ad/8f1cf1e.gif[/IMG]

jupiter_sps

New member
bb5.gif

ممنونم نیلام جان!
.
.
.
nurse:-->انتقاد به حق بعضی از کاربر ها این بود که مثلا افراد تازه واردی که وارد سایت میشن و انتظار دیدن مطالب علمی رو دارن وقتی با این حجمه سرگرمی مواجه میشن از مراجعه بعدی به سایت پشیمون میشن! و اینکه با این سرعت اضافه شده تاپیک سرگرمی سوالات علمی نادیده گرفته میشه! واسه همین نیلام پیشنهاد داد که بخش علمی و سرگرمی کلا جدا بشه (در بخش اخرین ارسال ها) که دیگه تاپیک های علمی بین بقیه گم نشن!

زحمتش با ادمین!
looksmiley.gif

negar91

New member
واییییییییییییی عالییییییییییییییییه دمتون گرم
ادمین خواهشا رسیدگی کن

nurse_86

New member
کار درستیه منم موافقت خودمو اعلام می کنم
جناب ادمین خواهشن سریتر

بالا