تشکر از نوسیندگان نامه به وزیر

بیوتک91

New member
با سلام حضور همه دوستان عزیزم.
جا داره دست مریزادی بگم به اون عزیزانی که این نامه رو نوشتند و ارسال کردند به خانوم وزیر.به راستی حرف دل همه ماهارو گفتید.الهی به حق این ماه مبارک یه جوری این مشکل حل بشه.
بچه های عزیز در پناه حق پیروز باشید.
با خوندن متن نامه خیلی آروم شدم فهمیدم بچه ها همه دغدغه کلید سوالها و ای آزمون جالب رو داشتند و من تنها نیستم.

sayeomidvar

New member
با سلام و احترام
بسیار از این عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم خبر قبولی تک تک ایشان را بشنوم
انشا ا... که به حق همین ساعات عزیز و با کرم و لطف خداوندی گره از این مشکل باز شود
آمین

samar.sh

New member
منم تشکرمیکنم امیدوارم همتون موفق وسربلندباشیداجرتون با امام علی

vb2

New member
منم تشکر میکنم ازشون ایشالله جواب زحماتونو بگیرید

nilam

New member
خیلــــــــــــــــــــــــــی زحمت کشیدین خیلی ازتون ممنـــــــــــــــــونیم

حسان

Well-known member
ممنون از بی تفاوتی بهتر بود ...
ایشالا در همه ی امور به دنبال حق باشیم
یا علی

setareh4

New member
ممنون ولی ایکاش در مورد طرح اجباری هم صحبت میکردید خیلی استرس زاست:33:

shenya

New member
منم به نوبه خودم از بچه هایی که وقتو انرژیشون رو این کار گذاشتن تشکر میکنم.ایشالا به حق این ماه مبارک زحمتاشون به نتیجه میرسه وحق به حق دار میرسه .از ته دلم دعا میکنم هر کسی لیاقتشه و واقعا زحمت کشیده قبول بشه .توکل بر خداااااااااااااااا

raheleh63

New member
سلام منم تشکر میکنم و امیدوارم که یاد بگیریم هر جا حقی از ما ضایع شد حداقل بتونیم اعتراض کنیم

aohm

New member
كار خيلي باارزشي بود،از نظر من بيشتر از اين جنبه كه دست اندركاران عزيز كنكور امسال و سالهاي آينده بدونن صداهايي هست كه بلند بشه...
از همه اونايي كه تلاش كردن بخصوص jo-boy كه شروع كننده اين كار بود به سهم خودم تشكر ميكنم
اميدوارم اين رسم "تلاش براي گرفتن حق"هميشه پايدار بمونه

sepidh gh

New member
کار بسیار بزرگی بود من هم واقعن از همه دوستان تشکر می کنم و به همه خسته نباشید می گم ..... به نظر من جا داره که به رسم تشکر از دوستان ( به خصوص جو بوی که آغاز کننده این کار بودن ) نام تمام کسانی که توی این کار بزرگ تلاش کردن اورده بشه ....

sakar

New member
منم به نوبه ی خودم به این حرکت بسیار بجا و زیبا تبریک میگم امیدوارم تمام کسایی که تو ی اینکار زحمت کشیدن قبول بشن و ازشون تشکر میکنم
و به امید خدا روزبروز دیدگاهامون روشنتر بشه و بتونیم برای احقاق حقوقمون با حرکتی اروم و منطقی همونطور که شما دوستان عزیز انجام دادید تلاش کنیم
و هر جا اشتباهی دیدیم با دید درست اعلام کنیم
متاسفانه من کمکی نکردم چون نتونستم
ایشالا در اینده تو همچین کارایی منم بتونم همراه باشم

jupiter_sps

New member
افرین به تلاشتون! فکر نمی کردم یهویی این همه انسجام و همکاری بین بچه ها پیدا بشه و مثل ادم های واقعا کار بلد مسیر های درست رو برای گرفتن نتیجه انتخاب کنید!
ادامای اینجوری حتما تو زندگی موفق هستن!

تبریک

arshade90

New member
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم....ایشالا برای سالهای دیگه و دوستان دیگه...از این اتفاقات نیفته.

بالا