انتخاب گرایش

VIVID EAGLE

New member
سلام
من امسال میخوام ارشد شرکت کنم و در مورد رشته ها اطلاعات می خوام. خودم سایبرنتیک یا بیونیک مد نظرمه اما از اون جایی که این رشته ها تو ارشد ارائه نمیشه( و تو دکترا رو هم نمیدونم) می خوام بدونم برای ارشد چی بخونم که بعدا بتونم تو این رشته ها ادامه تحصیل بدم. بیوفیزیک یا فیزیولوژی؟ اصلا فیزیولوژی برای ارشد ارائه میشه؟
اگه در این مورد چیزی میدونین خیلی ممنون میشم که بهم بگین

vb2

New member
فیزیولوژی تو ارشد ارائه میشه فقط اینو میدونم ولی جای خوبی اومدی حتما بچه ها کمکت میکنن

VIVID EAGLE

New member
آره خودمم که یکم گشتم متوجه شدم ارائه میشه. باید دفترچه وزارت بهداشتو بگیرم
ممنون از توجهت

famous_sh

New member
بله فیزیولوژی هر سال ارشد میگیره و ظرفیتشم خوبه.امیدوارم موفق باشید

nocerino

New member
دوست من راحت میتونی حتی در این وقت کم فیزیولوژی حتی جای خوب قبول شی ولی باید درصد های فیزیو و زیست جانوریت حدود 70 باشه . بیوشیمی هم با این که ضریب 1 داره 40 بزنی و

Z0HRE

New member
سلام به همه ی دوستان.من تازه با این فروم اشنا شدم و دلیل عضویتم این بود ک واقعا نمیدونم ارشد چه رشته ای بخونم!!

برا همین از دوستانیکه اشنایی بیشتری دارن میخوام ک کمکم کنن ک بتونم رشته ها رو بشناسم و با توجه ب علاقه م انتخاب کنم.

ممنون میشم کمکم کنید

mj1919

New member
سلام به همه ی دوستان.من تازه با این فروم اشنا شدم و دلیل عضویتم این بود ک واقعا نمیدونم ارشد چه رشته ای بخونم!!

برا همین از دوستانیکه اشنایی بیشتری دارن میخوام ک کمکم کنن ک بتونم رشته ها رو بشناسم و با توجه ب علاقه م انتخاب کنم.

ممنون میشم کمکم کنید

سلام ، خوش اومدید!
بهتره این سوالها رو جواب بدید:
ترم چند هستید؟
چرا می خواهید ارشد بخونید؟
چرا باید ارشد بخونید؟
چرا زیست شناسی؟

sara77

New member
منم تو انتخاب گرایش ارشد مشکل دارم که چی بخونم

arezoo90

New member
منم تقریبا تو انتخاب گرایش مشکل دارم نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم و واسش بسم الله بگم!
به خاطر همینم مغزم اشفته ست!!!!!!!!!سردرگمی اصلا خوب نیست.

varia

Well-known member
سلام
من امسال میخوام ارشد شرکت کنم و در مورد رشته ها اطلاعات می خوام. خودم سایبرنتیک یا بیونیک مد نظرمه اما از اون جایی که این رشته ها تو ارشد ارائه نمیشه( و تو دکترا رو هم نمیدونم) می خوام بدونم برای ارشد چی بخونم که بعدا بتونم تو این رشته ها ادامه تحصیل بدم. بیوفیزیک یا فیزیولوژی؟ اصلا فیزیولوژی برای ارشد ارائه میشه؟
اگه در این مورد چیزی میدونین خیلی ممنون میشم که بهم بگین

ثبت نام ارشد علوم پزشکی تموم شده. رشته فیزیولوژی پزشکی رشته خوبیه و قبولی توش چندان هم سخت نیست. کافی عاشق گایتون باشی! فقط به نظر من یه گوشه چشمی به بازار کار رشته مورد علاقه تون داشته باش. فیزیو رشته ی خیلی شیرینیه ولی متاسفانه بازار کارش چندان ....!
ولی تاجایی که من میدونم تو phdپایه های پزشکی و دارو رشته ای به نام وجود نداره! شما باید دنبال رشته هایی باشید که شامل این علمها هم باشه.

tata300i

New member
من که تصمیممو گرفتم و دارم با جدیت برنامه ریزی میکنم واسه قبولی ارشد علوم تغذیه:smilies-azardl (181
به امید موفقیت :a2d3:

Z0HRE

New member
سلام ، خوش اومدید!
بهتره این سوالها رو جواب بدید:
ترم چند هستید؟
چرا می خواهید ارشد بخونید؟
چرا باید ارشد بخونید؟
چرا زیست شناسی؟

درود بر شما دوست گرامی:)

من ترم4هستم.

درجواب سوال دوم و سوم باید بگم که شاید یجور عطش علم باشه!

به زیست علاقه دارم چون ی علم زنده ست.

mj1919

New member
درود بر شما دوست گرامی:)

من ترم4هستم.

درجواب سوال دوم و سوم باید بگم که شاید یجور عطش علم باشه!

به زیست علاقه دارم چون ی علم زنده ست.

سلام
عالیه!
این حس خیلی تحسین برانگیزی است!
بهتره اون رو تقویت کنید!
برای انتخاب گرایش هم، به همون مراجعه کنید، ببینید با کدوم یک از گرایش های زیست شناسی ارتباط بهتری دارید!
وقتی رشته رو انخاب کردید، بهتره اون رشته رو در گروه علوم پایه پزشکی ادامه بدید،
مثلا می بینید، که ژنتیک یا فیزیولوژی علاثه دارید، بهش شرط علاقه، به حوزه انسانی، بهتره اون رشته رو در وزارت بهداشت ادامه بدید!

ادامه تحصیل تو علوم پایه، یکجور علاقه رو می طلبه، چون درآمد، شهرت، و... خیلی کمتر از رشته های دیگه ی گروه پزشکی است!
بهتره، خیلی علاقه مند باشید، و مطلع!

Z0HRE

New member
سلام
عالیه!
این حس خیلی تحسین برانگیزی است!
بهتره اون رو تقویت کنید!
برای انتخاب گرایش هم، به همون مراجعه کنید، ببینید با کدوم یک از گرایش های زیست شناسی ارتباط بهتری دارید!
وقتی رشته رو انخاب کردید، بهتره اون رشته رو در گروه علوم پایه پزشکی ادامه بدید،
مثلا می بینید، که ژنتیک یا فیزیولوژی علاثه دارید، بهش شرط علاقه، به حوزه انسانی، بهتره اون رشته رو در وزارت بهداشت ادامه بدید!

ادامه تحصیل تو علوم پایه، یکجور علاقه رو می طلبه، چون درآمد، شهرت، و... خیلی کمتر از رشته های دیگه ی گروه پزشکی است!
بهتره، خیلی علاقه مند باشید، و مطلع!

ممنون از شما بخاطر پاسخگوییتون:)

منم میخوام همینکارو کنم وطبق علاقه م انتخاب کنم اما خب با رشته ها اشنایی زیادی ندارم و البته قصدهم دارم ک در ازمون وزارت بهداشت شرکت کنم!

mj1919

New member
ممنون از شما بخاطر پاسخگوییتون:)

منم میخوام همینکارو کنم وطبق علاقه م انتخاب کنم اما خب با رشته ها اشنایی زیادی ندارم و البته قصدهم دارم ک در ازمون وزارت بهداشت شرکت کنم!

خواهش میکنم
بهتره چند رشته ی دانشگاهی که بیشتر علاقه دارید
رو از همین انجمن تحقیق کنید، هم کاربرای فعالی هستند و هم پستهای مفیدی

موفق باشید،

آخرین ویرایش:

sara77

New member
خواهش میکنم
بهتره چند رشته ی دانشگاهی که بیشتر علاقه دارید
رو از همین انجمن تحقیق کنید، هم کاربرای فعالی هستند و هم پستهای مفیدی

موفق باشید،
vرشته ی تحصیلیتون چیه 1919؟؟البته اگه دوس دارین بگین