کلید نهایی آزمون

بیوتک91

New member
کنکوریا کلید نهایی آزمون ارشد امسال رو سایته.
حالا دیگه می شه رتبه واقعیمون رو قسمت تخمین رتبه ببینیم

jo-boy

New member
یه عده بی سواد ..واقعا حال آدمو بهم میزنن.
شدیم عروسک خیمه شب بازی دست اینا

nilam

New member
واقعا که!!!!!!!!
خودشون میدونن چه سوالای افتضاحی دادن ولی بخاطر غرور بی جاشون از اعلام کردن تعداد سوالای غلط چشم پوشی میکنن و با آینده مابازی میکنن
خدا ازشون نگذره

vb2

New member
واسه ما بعضی سوالا 2 تا جواب داره آخه نمیگن با خودشون شاید خیلی ها چون شک داشتن بین اون 2 تا نزدن سوالوووووووووووووووووووووووووووو

یاسمن

New member
واسه رشته ی ما حالا چندتا سوالی که قابلیت حذف داشتنو حذف نشدن به کنار از 10 تا سوال دو جوابی درس تغذیه ، همش دو تا زدن .
آدم کفرش میگیره .

mahdieh

New member
حداقل در مورد رشته خودم میگم ..تقسیم بندی سوال ها افتضاح و جواب غلط زیاد..زحمت تصحیح اشتباه هم به خودشون نمیدن

reihan

New member
من که اصلا تو مودش نیستم که برم ببینم کلیدا رو چی زدن...واگذارشون میکنم به خدا اگه حقی و ضایع کنن...

mohsen_rok

New member
با تشکر از وزارت خونه و شخص خانم دستجردی با این کلید نهایی....:14:

mohsen_rok

New member
البته با اون سوالات قشنگشون بهترین کلیدی که میتونستند بدن همینه

Gilda

New member
واسه ما بعضی سوالا 2 تا جواب داره آخه نمیگن با خودشون شاید خیلی ها چون شک داشتن بین اون 2 تا نزدن سوالوووووووووووووووووووووووووووو

کاملا موافقم باهات، واقعا که اینا دیگه شورشو درآوردن!

Gilda

New member
اون همه جواب غلط توی درس زبان 5شنبه صبح بود،فقط یکیشو تصحیح کردن،چقدر بی سواد و نامردن،اینا دیگه کی هستن؟آیندمون افتاده دست یه مشت بی سواد از خدا بی خبر!
آخه تا کی؟یعنی چی که سوال دو تا جواب داره؟به قول ویدا جان ممکنه کسی به خاطر همین دو جوابی بودن از جواب دادن به اون سوال به کل منصرف شده باشه که نمره منفی نگیره!حالا اینا اومدن میگن هر دو جواب درسته!
حداقل باید سوال های دو جوابی را هم حذف میکردن.
واقعا که بی سوادن و البته چیزی به اسم وجدان و شرف هم در وجودشون نیست،نفرین من یکی که پشت سر مسئولین و طراحان عزیز این کنکور هست، برای همیشه!

آخرین ویرایش:

8521413

New member
اون همه جواب غلط توی درس زبان 5شنبه صبح بود،فقط یکیشو تصحیح کردن،چقدر بی سواد و نامردن،اینا دیگه کی هستن؟آیندمون افتاده دست یه مشت بی سواد از خدا بی خبر!
آخه تا کی؟یعنی چی که سوال دو تا جواب داره؟به قول ویدا جان ممکنه کسی به خاطر همین دو جوابی بودن از جواب دادن به اون سوال به کل منصرف شده باشه که نمره منفی نگیره!حالا اینا اومدن میگن هر دو جواب درسته!
حداقل باید سوال های دو جوابی را هم حذف میکردن.
واقعا که بی سوادن و البته چیزی به اسم وجدان و شرف هم در وجودشون نیست،نفرین من یکی که پشت سر مسئولین و طراحان عزیز این کنکور هست، برای همیشه!

آییییییییییییی گفتی، خدا ازشون نگذره...
این احمقها نمیدونن با این کارهاشون همه ی زحمات، تلاشها و رویاهامون رو نابود میکنن...

fateme67

New member
درسته سولای زبان صبح 5شنبه خیلی غلط ذاشت که فقط 1کیشو تغییردادن تازه همونم غلطه دوباره..بچه ها من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم؟؟اینا متن کتابم قبول ندارن.بخدا ما گناه داریم .سوال غلط میدن.بعد هزار جور تغییرش میدن اصلا معلوم نیس چی کار میکنن.گند زدن به هرچی کنکوره.آدم به اون چیزی که حقشه نمیرسه.آخه این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟:j58r36j3gcr4suxymup

mohsen_rok

New member
من نمیدونم چرا اینقدر ناراحتید بچه ها
واسه همه اشتباه بوده ....:21:

بالا