مقایسه دختر و پسر در طرز استفاده از عابر بانک

nanishko

New member
پسرها:

۱- با ماشین میرن به بانک، پارک میکنن، میرن دم دستگاه عابر بانک.
۲- کارت رو داخل دستگاه میذارن.
۳- کد رمز رو میزنن، مبلغ درخواستی رو وارد میکنن.
۴- پول و کارت رو میگیرن و میرن.

دخترها:
۱- با ماشین میرن دم بانک.

۲- به خودشون عطر میزنن.
۳- احتمالاً موهاشون رو هم چک میکنن.
۴- در پارک کردن ماشین مشکل پیدا میکنن.

۵- در پارک کردن ماشین خیلی مشکل پیدا میکنن.
۶- بلاخره ماشین رو پارک میکنن.
۷- توی کیفشون دنبال کارتشون میگردن.
۸- کارت رو داخل دستگاه میذارن، کارت توسط ماشین پذیرفته نمیشه.
۹- کارت تلفن رو میندازن توی کیفشون.
۱۰- دنبال کارت عابربانکشون میگردن.
۱۱- کارت رو وارد دستگاه میکنن.
۱۲- توی کیفشون دنبال تیکه کاغذی که کد رمز رو روش یاداشت کردن میگردن.
۱۳- کد رمز رو وارد میکنن.
۱۴- ۲دقیقه قسمت راهنمای دستگاه رو میخونن.
۱۵- کنسل میکنن.
۱۶- دوباره کد رمز رو میزنن.
۱۷- کنسل میکنن.
۱۸- مبلغ درخواستی رو میزنن.
۱۹- دستگاه ارور (خطا) میده.
۲۰- مبلغ بیشتری رو درخواست میکنن.
۲۱- دستگاه ارور (خطا) میده.
۲۲- بیشترین مبلغ ممکن در خواست میکنن.
۲۳- پول رو میگیرن.
۲۴- برمیگردن به ماشین.
۲۵- آرایششون رو توی آینه عقب چک میکنن.
۲۶- توی کیفشون دنبال سویچ ماشین میگردن.
۲۷- استارت میزنن.
۲۸- پنجاه متر میرن جلو.
۲۹- ماشین رو نگه میدارن.
۳۰- دوباره برمیگردن جلوی بانک.
۳۱- از ماشین پیاده میشن.
۳۲- کارتشون رو از دستگاه عابر بانک بر میدارن. (حواس نمی*ذاره برای آدم)
۳۳- سوار ماشین میشن.
۳۴- کارت رو پرت میکنن روی صندلی کنار راننده.
۳۵- احتمالاً یه نگاهی هم به موهاشون میندازن.

۳۶- میندازن توی خیابون اشتباه.
۳۷- برمیگردن.
۳۸- میندازن توی خیابون درست.
۳۹- پنج کیلومتر میرن جلو.
۴۰- ترمز دستی رو آزاد میکنن. (میگم چرا اینقدر یواش میره)

همش درسته یه بدبختی دیگه خانوم ها هم اینه که تعداد تماسهای بی پاسخ اونا زیاد میدونید چرا؟ چون خانوم نمیتونه از بین لوازم آرایش داخل کیف گوشی رو پیدا کنه

samar.sh

New member
:eek:t0837h0nn8zfqu8ultزن خودش را خوشگل می کند چون خوب فهمیده که چشم مرد، تکامل یافته تر از مغز اوست!" دوریس دی

samar.sh

New member
اگه پسرا با جنبه بشن چی میشه؟؟؟؟؟ 1- بوی ترشی کشور رو بر می داشت (لذا مشکلات زیادی برای شهرداری پیش می یومد) 2- ازدواج برای دختران تبدیل به ارزو و رویای شبانه می شد 3- شوهر مثل قند و پنیر کوپنی می شد و صف های طولانی برای گرفتن آن به وجود می امد پس به این نتیجه می رسیم که: پسر ها همین طور بی جنبه باقی بمونن هم برای دخترا بهتره هم برای تمدن

skafild

New member
زنا همه کاراشون شبیه همه برای اینکه زن و مرد خیلی با هم فرق دارن بیخود نیست که اسلام این همه فرق گذاشته البته زنای شرقی بیشتر صفت زنانه دارن.راز موفقیت زنان این که الگوش مردش باشه.اگه من زن بگیرم حتما براش الگوی خوبی میشم.

mikhak s

New member
زنا همه کاراشون شبیه همه برای اینکه زن و مرد خیلی با هم فرق دارن بیخود نیست که اسلام این همه فرق گذاشته البته زنای شرقی بیشتر صفت زنانه دارن.راز موفقیت زنان این که الگوش مردش باشه.اگه من زن بگیرم حتما براش الگوی خوبی میشم.

چه خودشيفته.:shocked: اول ببين كسي بهت زن ميده بعد درمورد الگوش نظر بده.

mikhak s

New member
nanishko چيزايي كه گفتي درمورد همه صدق نميكنه. الان ديگه خانما توي پارك كردن ماشين از پسرا بهترن. اينا داستاناي قديميه كه پدر بزرگا براي نوه هاي پسريشون تعريف ميكردن :riz277: :bunnyearsmiley:

matin

New member
nanishko چيزايي كه گفتي درمورد همه صدق نميكنه. الان ديگه خانما توي پارك كردن ماشين از پسرا بهترن. اينا داستاناي قديميه كه پدر بزرگا براي نوه هاي پسريشون تعريف ميكردن :riz277: :bunnyearsmiley:

میخک جان اتفاقا من این داستان قدیمیو چند وقت پیش دیدم با چشای خودم -- طرف اومد پارک کنه هم ماشین خودش هم اون ماشینی که پارک بود رو داغون کرد آخرم پارک نکرده رفت

Ali Reza

New member
اینو خیلی وقت پیش شنیده بودم
ولی یه بار شبیه اینو دیدم و کلی مشعوف شدم و فهمیدم که کسی که اینو نوشته دیده که نوشته
الان که دوباره اینجا خوندم با نظراتی که دیدم خانومها دادن معلوم میشه که کارت تلفن با کارت عابر بانک یه شباهت هایی داره ولی ما پسرا نمیدونیم!!!!!!!!!!

arezoo_68

New member
این بزرگ ترین اشتباهیه که یک زن میتونه مرتکب بشه دو تا تکه فقط زمانی مکمل هم اند که ضعفا و نقاط قوت خودشون رو خوب بشناسن نه اینکه سعی کنن مثل هم رفتار کنن
یه نکته مهم هیچ زنی به پای مهربونی و از خود گذشتگی زن شرقی نمیرسه کافیه به مامانت نگاه کنی تا معنای وفاداری و از خودگذشتگی رو بهتر بفهمی مشکل خانومای ما از وقتی شروع شد که خواستن مثل زنای غربی رفتار کنن

arezoo_68

New member
البته اسکافیلد عزیز نظرتون محترم من فقط نظر خودم و نوشتم راستی یه الگو خوب این همه از خودش تعریف نمیکنه از قدیم گفتن مشک ان است که خود ببوید نه انچه عطار و فک و فامیلش بگوید . :bunnyearsmiley:

8521413

New member
از قديم گفتن پشت هر مرد موفق يه خانمه!اگه خانم نباشه عمرااااااااا اقا بتونه زندگى خوبى داشته باشه م

قدیما هم چه حرفایی میزدناااا؟؟؟
جدیدا میگن پشت سر هر مرد موفق، یه زنه که نتونسته جلوی موفقیتش رو بگیره...:bunnyearsmiley:

hadis90

New member
زندگی چون گل سرخ است:riz304::riz304:

پر از عطر... پر از خار... پر از برگ لطیف...

یادمان باشد اگر گل چیدیم

عطر و برگ و گل و خار همه همسایه دیوار به دیوار همند...!

چي كاركنيم خانوما بايد سوخت وساخت در همسايگي اين خارو خاشاكا...پس خانم گلي ها خودشونو ناراحت نكنن بذاريد همسايه هاتون خوشحال باشن.....

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
ارزش گل به خار اوست

هر چند که همه خار نیستند و همه گل نیستند.

hadis90

New member
نه خدانكنه ........مگه ما با شما بوديم گفتيم خار نه ....نفرماييد .....ما با بعضي خار وسيم خارداراي ديگه ايم خودشون مي دانن....
شما دفاع نكنيد....نه........
با شما نبوديما...........:smiliess (15):

arshade90

New member
نه .....

من از همتاهای خودم دفاع می کنم نه ....

از خار های خوار

بالا