چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

سامان

New member
بچه ها جون در مورد این موضوع هم نظراتونو بنویسید من که خودم قلبم از خوشحالی میفته کف پام که باید چپه رو راه برم یعنی میشه ....؟؟ :smiliess (15)::14:

rahmani65

New member
وای یعنی میشه ؟!!!
من فکر کنم از خوشحالی خوابم نبره
داد میزنم ،بالا پایین میپرم :thanks:

امین خان

New member
آره آقا سامان قبول شدن واقعآحال میده ازنوع اساسیش،امیدوارم خانم دستجردی جون:heart: ماروهم تودانشگاهای وزارت بهداشتیشون راه بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

vb2

New member
من فکر میکنم سکته کنم به کلاسا نرسم از خوشحالی

mohsen_rok

New member
زیاد جذابیت برام نداره چون میدونم دانشگاه مادر قبول نمیشم:sadsmiley:

vb2

New member
حالا توکل کن به خدا محسن خان فعلا حستو بگو

waria

New member
:ahi5slcgm04mi8jqqkl..................:5: .............:1dco2x0p1lilzhfpg1t ...........:4d564ad6:
به ترتیب از راست به چپ

samar.sh

New member
lمسلما خیلی خوشحال میشم وخداروششششکرمیکنم ارتقایافتن توهر مرحله وفیلدی از زندگی نشانگرشایسته بودن تو برای بهترینهاست به امیدموفقیت همه شما عزیزان:riz277::bunnyearsmiley:[ /SIZE]

vb2

New member
بچه ها قلبم میلرزه به اون لحظه فکر میکنم چه استرسی به آدم وارد میشههههههههههههه:(50): به خدا ما گناه داریم خوووووووووووووووووووووووووووووووو:p7977cujr38iyymsu8:

سامان

New member
بچه ها قلبم میلرزه به اون لحظه فکر میکنم چه استرسی به آدم وارد میشههههههههههههه:(50): به خدا ما گناه داریم خوووووووووووووووووووووووووووووووو:p7977cujr38iyymsu8:
ویدا خانوم استرستونو کاملا درک میکنم فکر کنم هممون همینطوری باشیم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

biosta

Well-known member
اگر قبول بشوم به هدف و آرزوی چند ساله ام می رسم:thanks:
هدف و آرزویی که باعث می شد سختی های زندگی برایم از قبل قابل تحمل تر گردد.
اگر قبول نشوم ناراحت می شوم اما زیاد نه چون اطمینان دارم قراره سال بعد یا سال های بعد قبول بشوم
عملکرد ضعیفم و اشتباهاتم در جلسه کنکور باعث میشه احتمالا" در اولویت های اولم قبول نشوم
منتها رشته ی مورد نظرم را آنقدر دوست و علاقه دارم که تبعید برای دو سال به بیابان هم مرا خیلی خوشحال می کنه .

mohsen_rok

New member

میگم تازه جالب ویدا خانم این استرس ورود به دانشگاه است
چی بکشیم واسه درسها وپایان نامه{مثلا قبول شدیم:whistle:}

بالا