ماه مبارک رمضان و کنکوری ها

xavi

New member
سلــــــــــام

دوستان
پیشنهاد بدین توی ماه مبارک رمضان چجوری درس بخونیم؟

کسی هست تجربشو داشته باشه؟
:التماس دعا:riz304:

waria

New member
اره دوستان برای اون بنده خداهایی مثل من که هم ترم تابستونم دارن و هم باید برا ارشد درس بخونن هم یه راه حل بگید:ph34r-smiley:

reza.n

New member
سلــــــــــام

دوستان
پیشنهاد بدین توی ماه مبارک رمضان چجوری درس بخونیم؟

کسی هست تجربشو داشته باشه؟
:التماس دعا:riz304:
xavi jan age rooze migiri ke az soalet maloome ke migiri man khodam intori mikhoondam:bade sahar bidar mimoondam yani az 4:30 5 be bad ta hodude 2 zohr harcheghad mikhoondam dige.badesh chon dige nemikeshidam ya mikhabidam ya mikhabidam ta eftar:D.bade eftaram 10 ta 12 bekhoon kafie .bastegi be khodet dare.vali shab bekhabi bidar namooni gamunam behtar bashe.:riz304:

reza.n

New member
اره دوستان برای اون بنده خداهایی مثل من که هم ترم تابستونم دارن و هم باید برا ارشد درس بخونن هم یه راه حل بگید:ph34r-smiley:
tajrobe in moredo nadaram vali term tabestune hamash 2 ruz tu hafte kelase dige.bishtar ke nist?hast?baghiasho mituni barnamerizi koni bekhooni.:riz304:

reza.n

New member
khob 3 rooz.4rooz ke bikario bekhoon khob.taze 3 roozesham ke hamasho nisty daneshgah ke.tu hamun 3 roozam ba barnamerizi mituni hadeaghal 4 ya 5 sat bekhooni.nemishe?

jo-boy

New member
سلام
من درسته از تابستون شروع نکردم اما یکی از درسای کنکورو اونموقع اینجوری میخوندم:
از 8.30 میرفتم سالن مطالعه و تا جایی که مغزم میکشید(چون کسی که روزس آب که مهمترین چیزه به مغزش نمیرسه و این باعث خستگی میشه) درس میخوندم که حدود 3 بعد از ظهر میشد.

waria

New member
سخته ولی ممکنه...:a2d3:این جوری با این سختی درس بخونم بعد قبول شم مزشم بیشتره.به قول یه دوستیکسی که دارای عزمی راسخ است ،جهان را مطابق میل خود تغییر میدهددیگه یه درس خوندن تو ماه رمضان که کاری نداره.خدام کمکمون میکنه:a2d3:

آخرین ویرایش:

nsj

New member
سلام دوستان گرامی برای کسانی که میروند سرکار چه پیشنهادی دارید ؟

بالا