شما يادتون نمياد.

marava

New member
--------------------------------------------------------------------------------

شما یادتون نمیاد؟؟!! عیدا میرفتیم خرید میگفتن کدوم کفش و میخوای؟ چه ذوقی می کردیم قراره کفشمونو انتخاب کنیم کفش تق تقی فقط واسه عیدا بود

شما یادتون نمیاد؟؟!! بهترین لحظه سر زنگ ریاضی بود وقتی میومدن سر کلاس اعلام می کردن که بچه های گروه سرود بیان بیرون

شما یادتون نمیاد؟؟!! بعد عید وقتی تکالیف پیکمونو ننوشته بودیم معلم که میومد بالا سرمون الکی تو کیفمونو میگشتیم و می گفتیم اجازه؟! دفترمون رو جا گذاشتیم

شما یادتون نمیاد؟؟!! آرزومون این بود وقتی از دوستمون می پرسیم درس کجایین ؟ اونا یه درس از ما عقب تر باشن

شما یادتون نمیاد؟؟!! وقتی تو کلاس برای درس پرسیدن اسم نفر بالایی یا پایینیمونو میخوندن بهمون حس معجزه دست میداد

شما یادتون نمیاد؟؟!! سر صف پاهامونو 150 درجه باز می کردیم تا واسه رفیق فابریکمون جا نگه داریم

شما یادتون نمیاد ؟؟!! تو نیمکت ها باید سه نفری مینشستیم بعد موقع امتحان نفر وسطی باید می رفت زیر میز

شما یادتون نمیاد؟؟!! از جلووووووووووووووووووووووو وو ... نظام

شما یادتون نمیاد؟؟!!صورتمون رو میگرفتیم جلوی پنکه و می گفتیم آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآ...

شما یادتون نمیاد؟؟!! دفتر مشقمون که به آخر می رسید آخرش رو بزرگ می نوشتیم که زود تموم بشه دفتر جدید بخریم

شما یادتون نمیاد؟!! سریالای قشنگ و کارتونی فقط جمعه ها پخش میشد و ما مجبور بودیم یه هفته صبر کنیم ببینیم توپ کاکرو رفت تو دروازه یا نه؟!

شما یادتون نمیاد؟؟!! همیشه سر کلاس ریاضی شخصیت محبوبمون دانش آموز داوطلبی بود که می رفت سر تخته و مسائل رو حل می کرد

شما یادتون نمیاد؟؟!! بازی اسم فامیل : میوه : ریواس غذا : ریواس پلو

شما یادتون نمیاد؟؟!! هر موقع ورزش داشتیم با لباس ورزشی می رفتیم مدرسه و احساس پادشاهی می کردیم که ما امروز ورزش داریم دلتون بسوزه!!

sky

New member
من همشو یادمه. جدا هیچی مثل خاطره های دوران مدرسه مون دل انگیز نیست

vb2

New member
من همیشه تو هر کلاسی بودم از همه تنبلتر درسش عقبتر شلوغتر بود دلیلشم نفهمیدم :black_eyed:

8521413

New member
شما یادتون نمیاد؟؟!!
همیشه دوست داشتیم زودتر بزرگ شیم... همیشه میگفتیم وقتی بزرگ شدم این کارو میکنم، اون کار و می کنم... وقتی بزرگ شدم می خواهم این کاره بشم، وقتی بزرگ شدم... همیشه آرزو داشتیم بزرگ بشیم... خداکنه زودتر بزرگ بشم........

دلبسته به سکه های قلک بودیم... دنبال بهانه های کوچک بودیم...رویای بزرگ شدن خوب نبود... ای کاش تمام عمر کودک بودیم...

arezoo_68

New member
وقتی ازم میپرسیدن چقدر مامانت و دوس داری ده تا انگشتم و باز میکردم و میگفتم این همه جالبه که بقیه هم میگفتن وااااای چقدر زیاد اما الان وقتی می خوام بهش بگم چقدر دوسش دارم هیچ کلمه یا حجمی نمیتونه جانشین اون انگشتا باشه انگاری همون ده تا انگشت تو بچگیم بهتر از هر چیزی میتونه علاقه ی ادما رو نشون بده شاید چون دستای کوچیک بچه ها پاک ترین و با ارزش ترین معیار برای سنجش دوس داشتنه

بالا