اجباری شدن مجدد طرح برای شرکت در کنکور ارشد پزشکی

s.ezzati

New member
از گوشه و کنار شنیده میشه امسال طرح برای علوم آزمایشگاهی اجباری شده.آیا کسی خبر موثق در این مورد داره؟

jo-boy

New member
طبق مصوبه قانونش لغو شده و برا ارشد اجباری شده ( یعنی بعده ارشد باید طرحو رفت )
به حرفای گوشه و کنار اهمیت ندین
موفق باشین

jo-boy

New member
بسمه تعالي

به اطلاع كليه داوطلبان مي رساند حسب دستور مقام عالي وزارت كليه فارغ التحصيلان مندرج در بند ج-3 دفترچه ثبت نام " ج ) فارغ التحصيلان رشته هاي پرستاري ، اتاق عمل ، هوشبري ، راديولوژي ، علوم آزمايشگاهي ، فوريتهاي پزشكي ، پرستاري دندانپزشكي و بهداشت دهان فقط به شرط ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر رشته هاي مذكور لازم به ذكر است فارغ التحصيلان قبل از تاريخ 1/7/86 رشته پرستاري دندانپزشكي مشمول خدمات اجباري نبوده، لذا مي توانند همانند فارغ التحصيلان رشته هاي مندرج در بند د بدون محدوديت ، در آزمون شركت نمايند."مي توانند همانند ساير مشمولان مندرج در بند الف-3 و د-3 بدون گذراندن طرح در آزمون شركت نمايند.

اطلاعيه شماره 5-در خصوص تغييرات بندج- 3 دفترچه راهنماي ثبت نام (قانون طرح)

s.ezzati

New member
بسمه تعالي
به اطلاع كليه داوطلبان مي رساند حسب دستور مقام عالي وزارت كليه فارغ التحصيلان مندرج در بند ج-3 دفترچه ثبت نام " ج ) فارغ التحصيلان رشته هاي پرستاري ، اتاق عمل ، هوشبري ، راديولوژي ، علوم آزمايشگاهي ، فوريتهاي پزشكي ، پرستاري دندانپزشكي و بهداشت دهان فقط به شرط ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر رشته هاي مذكور لازم به ذكر است فارغ التحصيلان قبل از تاريخ 1/7/86 رشته پرستاري دندانپزشكي مشمول خدمات اجباري نبوده، لذا مي توانند همانند فارغ التحصيلان رشته هاي مندرج در بند د بدون محدوديت ، در آزمون شركت نمايند."مي توانند همانند ساير مشمولان مندرج در بند الف-3 و د-3 بدون گذراندن طرح در آزمون شركت نمايند.

اطلاعيه شماره 5-در خصوص تغييرات بندج- 3 دفترچه راهنماي ثبت نام (قانون طرح)

این مربوط به پارساله !!!

براي همه رشته هست اين؟

این چیزی که من شنیدم فقط مربوط به علوم آزِ

طاها

New member
استاد ما میگه که وزارت خونه کوتاه اومده.البته بعد از تلاش های زیادی که بچه های علوم پارسال انجام دادن.
منم یکی از اونا بودم!:p

fatere

New member
سلام به همه ,jo-boy می خواستم در مورد قبولی در ارشد هماتولوژی ازشما راهنمایی بگیرم,1-سطح سوالها چه جوری 2-چقدر برای خوندنش وقت گذاشتین3-معدل اولها بدون کنکور می تونن قبول بشن؟ خواهش می کنم جواب سوالهمو کامل بدید.با تشکر.:sad:

بالا