ایجاد تایپکهای آبکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
با سلام خدمت همه دوستان متاسفانه به نظر من خیلی از تایپکهای ایجاد شده در انجمن ها تنها جنبه اینو داره که خیلی از افراد تعداد پستهاشون رو زیاد کنن و غافل از این موضوع هستن که این یه سایت علمی هست با وجود اینکه هر موضوع جایگاه خاص خودش رو در این سایت باید داشته باشه هم تفریح و هم سرگرمی اما تعدادی از این پستها از دایره این دو موضوع هم خارج شده کاش به جای این جور پستها آبکی اطلاعات روز و مسائل علمی رو مطرح میکردیم

ayda

New member
هر تاپیکی باید سرجاش مطرح بشه تا آبکی جلوه نکنه

waria

New member
اگه از تاپیکای علمی حمایت کنین تاپیکای به قول خودتون ابکی کم کم ریشه کن میشن:auizz3ffy9vla57584x

اگه از تاپیکای علمی حمایت کنین تاپیکای به قول خودتون ابکی کم کم ریشه کن میشن:auizz3ffy9vla57584x
یه جور دیگه هم میشه اونم اینکه تا حد امکان دوستان توجه ای به اینگونه تایپکهای بی مورد نکنن و در بحث های اون شرکت نکن

hurrem sultan

New member
با سلام خدمت همه دوستان متاسفانه به نظر من خیلی از تایپکهای ایجاد شده در انجمن ها تنها جنبه اینو داره که خیلی از افراد تعداد پستهاشون رو زیاد کنن و غافل از این موضوع هستن که این یه سایت علمی هست با وجود اینکه هر موضوع جایگاه خاص خودش رو در این سایت باید داشته باشه هم تفریح و هم سرگرمی اما تعدادی از این پستها از دایره این دو موضوع هم خارج شده کاش به جای این جور پستها آبکی اطلاعات روز و مسائل علمی رو مطرح میکردیم

به عمل کار برآید اینطور نیست که بیایین یک حرفی بزنین و برین . بهتر نیست خودتون شروع کنین؟

به عمل کار برآید اینطور نیست که بیایین یک حرفی بزنین و برین . بهتر نیست خودتون شروع کنین؟
میشه بگید من باید چکار کنم خود بنده به شخصه هیچ پست بیجا و بی موردی نزاشتم اگه سراغ دارید بگید تا خودم بدونم اگه یه نگاه به تعداد نوشته های من بندازید متوجه این موضوع میشید

ali_ah

New member
کاش یه dislike بود تا تاپیکهای پست ها و نظرات سایت رو که دوست نداشتیم مشخص میکردیم

hurrem sultan

New member
میشه بگید من باید چکار کنم خود بنده به شخصه هیچ پست بیجا و بی موردی نزاشتم اگه سراغ دارید بگید تا خودم بدونم اگه یه نگاه به تعداد نوشته های من بندازید متوجه این موضوع میشید

مطلبو نگرفتین شما اینکه مطالبتون کمه پوئن حساب نمیشه اگه به امید مطالب علمی بشینیم اولا جو بیش از حد کسل کننده میشه دوما شاید در روز یکی دو مطلب به درد بخور بیشتر نشه نوشت و کسیکه میاد با مطالب تکراری روبرو بشه بعد چند روز قید انجمنو میزنه . بهتر نیست مطالب علمی اونقدر جذاب باشه که باعث کشش بچه ها به سمت خودشون بشن بجای اینکه بیاییم مطالب دیگرون رو به مسخره بگیریم یا با زور و تحریم بخوایم کنار بزنیم . سعی کنین خودتون قوی بشین بجای اینکه بقیه رو تضعیف کنین.

آخرین ویرایش:

iran khanom

Member
من خيلي موافقم بعضيا وقت براي افزايش پست يه چيزاي بيخود مينويسند مثلا يكي در ميان پيام تشكر ميذارن
تابلوهستند

مطلبو نگرفتین شما اینکه مطالبتون کمه پوئن حساب نمیشه اگه به امید مطالب علمی بشینیم اولا جو بیش از حد کسل کننده میشه دوما شاید در روز یکی دو مطلب به درد بخور بیشتر نشه نوشت و کسیکه میاد با مطالب تکراری روبرو بشه بعد چند روز قید انجمنو میزنه . بهتر نیست مطالب علمی اونقدر جذاب باشه که باعث کشش بچه ها به سمت خودشون بشن بجای اینکه بیاییم مطالب دیگرون رو به مسخره بگیریم یا با زور و تحریم بخوایم کنار بزنیم . سعی کنین خودتون قوی بشین بجای اینکه بقیه رو تضعیف کنین.
اگه یه بار دیگه متن اول این نوشته رو بخونین متوجه میشید که بنده با مطالب غیر علمی که به عنوان سرگرمی یا طنز به طور منطقی در سایت گذاشته میشه مخالف نیستم درست نیست اما اینجا بایست چند نمونه از این تایپک های بدون جایگاه رو همینجا میزاشتم تا بچه ها قضاوت کنن

beatris

New member
بدجورموافقم باهات.قبلنا تاپيكا فوق العاده بود.اما چندوقته خيلي توذوق زني شدن...!!!

beatris

New member
منم بدجورموافقم.تازگياتاپيكابدجورتوذوق ميزنند.هركسي هرچي دم دستش مياد ميذاره!!!!!!!!

nazanin91

New member
منم باهاتون موافقم!
روزای اول سوال اصلی که به دهنتون میرسه همینه---- ->اینجا سایت علمیه یا سرگرمی!
ولی بعد عادت میکنین بهش!:25r30wi:
اگه از بعضی تایپیکا خوشتون نمیاد اصلا نخونینش! منکه همین کارو میکنم!

منم باهاتون موافقم!
روزای اول سوال اصلی که به دهنتون میرسه همینه---- ->اینجا سایت علمیه یا سرگرمی!
ولی بعد عادت میکنین بهش!:25r30wi:
اگه از بعضی تایپیکا خوشتون نمیاد اصلا نخونینش! منکه همین کارو میکنم!
گمون نکنم کسانی که با این آبکی بودن مشکل دارن کم باشن و دلیل بر تازه بودن افراد نیست گرچه شاید از نظر شما ملاک تازه کار بودن تعداد نوشته ها باشه
گرچه شما ید طولایی در این امر دارید

nazanin91

New member
گمون نکنم کسانی که با این آبکی بودن مشکل دارن کم باشن و دلیل بر تازه بودن افراد نیست گرچه شاید از نظر شما ملاک تازه کار بودن تعداد نوشته ها باشه
گرچه شما ید طولایی در این امر دارید

به شما نمی رسیم!
اصلا تعداد نوشته ها ملاک نیست!فعلا همین آش و همین کاسه اس!
ما هم مثل شما منتظر تایپیکای علمی هستیم!اگه هر کسی تو رشته اش بیاد یه مطلب بداره خیلی پربارتر میشه!

به شما نمی رسیم!
اصلا تعداد نوشته ها ملاک نیست!فعلا همین آش و همین کاسه اس!
ما هم مثل شما منتظر تایپیکای علمی هستیم!اگه هر کسی تو رشته اش بیاد یه مطلب بداره خیلی پربارتر میشه!
دیشب ساعت 11 شب تعداد نوشته های شما407 تا بود اماالان417 تاست رکورد خوبی داری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا