محض خنده ! بیایید تو یه کم بخندیم

arshade90

New member
یادتونه سر کلاس تخته پاک کن رو خیس می کردیم می کشیدیم رو تخته فکر می کردیم خیلی تمیز شد بعد که تخته خشک می شد می دیدم چه گندی زدیم…!

دوس دارم یه روز آنقد پولدار بشم که وقتی رانی می خورم؛ اون تیکه آخر آناناس که ته قوطی گیر می کنه واسم مهم نباشه!

m.mina

New member
یادتونه سر کلاس تخته پاک کن رو خیس می کردیم می کشیدیم رو تخته فکر می کردیم خیلی تمیز شد بعد که تخته خشک می شد می دیدم چه گندی زدیم…!

دوس دارم یه روز آنقد پولدار بشم که وقتی رانی می خورم؛ اون تیکه آخر آناناس که ته قوطی گیر می کنه واسم مهم نباشه!

فکر نکنم این پدیده تو زندگی تو اتفاق بیو فته.چون پولدار شدن به قیا فت نمی خوره:thumbsupsmileyanim:

parsa90

New member
بچه که بودیم همیشه دوس داشتم یکی از اون ساعت هایی که برادرزاده کارگاه گجد داشت داشته باشم هم موبایل بود هم عکس نشون میداد
خلاصه همه کاره بود

MITRA91

New member
کاش مثل بچگی ها بالاترین نقطه زمین شانه های پدرمون بود، بزرگترین نگرانیمون عکس تکراری آدامسهامون بود، تنها چیزی که میشکست اسباب بازیهامون بود و معنای خداحافظ فقط تا فردا بود........

arshade90

New member
موقع فوتبال نگاه کردن ۸۰ دقیقه می نشینی چش تو چش تلویزیون هیچ اتفاقی نمی افته، یه دقیقه میری دستشویی، میای می بینی بازی دو دو تموم شده.

parsa90

New member
دوم راهنمایی بودم معلمه مراغب اومد بالاسرم تمام جواب سوالا رو نوشت برد واسه یکی از بچه ها[ منم حسابی زورم اومد امتحان بعدی که شد دیدم همین قصد رو داره
منم نامردی نکردم همه جوابا رو اشتباه نوشتم وقتی همه جوابا رو نوشت
همه برگمو خط زدم و شرو کردم دوباره نوشتم/COLOR]
:thumbsupsmileyanim:

dilak

New member
من بچه بود از جودی ابوت خیلی بدم می اومد آخه عاشق عموی جولیا شده یودم
همش غصه می خوردم که کاش منم بابا لنگ درازداشتم :25r30wi::tonguesmiley:

hurrem sultan

New member

آرزو باید ممکن الوجود باشه بیل گیتس هم که باشی نمیتونی از تیکه آخر رانی بگذری . یکیش خود من هیچ وقت نتونستم والاااااااا به غرعان

یاسمن

New member

این مورد اول عاااالی بودا . هیچ وقت یادم نمیره چقدر تمیز شدن تخته واسم دغدغه بود

mohsen_rok

New member
زمان ما تخته سیاه که نبود :whistle:
وایت برد داشتیم
:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
موقع درس خوندن پرزهای موکت هم واسه آدم جذاب می شه، دوست داری ساعت ها بشینی بهشون نگاه کنی.

دیدن یه سوسک توی اتاق خواب درواقع مساله خاصی نیست، مساله خاص از اونجا شروع می شه که: سوسکه ناپدید می شه

cheshmak

New member
موقع درس خوندن پرزهای موکت هم واسه آدم جذاب می شه، دوست داری ساعت ها بشینی بهشون نگاه کنی.

دیدن یه سوسک توی اتاق خواب درواقع مساله خاصی نیست، مساله خاص از اونجا شروع می شه که: سوسکه ناپدید می شه

آره واقعاااااااا:65d6a5d6s:

من اين جور مواقع با سوسكه بازي ميكنم البته دست خودم نيست آخه عاشقه جكو جونورم..............!!!!!:thanks:

mohsen_rok

New member
کی میره خارج توراهرو هتل،پیشخدمت هتل میگه گود مورنینگ سِر،یاروهم میگه سرمورنینگ گود،
زنش میگه چی شد؟ میگه گف سلام علیکم منم گفتم علیکم سلام:4d564ad6:

pariya

New member
مغز انسان پرکارترین جای بدنه اون همه 24 ساعت روز وهمه 365 روز سال روکار میکنه کار اون از لحظ تولد اغاز میشه و فقط وقتی متوقف میشه که ما وارد سالن امتحانات میشیم///:4d564ad6:

marava

New member
روباهی موبایلی دید؛زاغه از بالای درخت گفت:
اگه پایین آنتن نمیده بده بالا برات بگیرم
روباه موبایل و داد زاغ گفت: این عوض قالب پنیر کلاس سوم ابتدایی

marava

New member
- صبر...
کره ای: هیچ چی مثل منتظر بودن واسه عشقت عذاب آور نیست
آمریکایی: هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه ساندویچ گرم عذاب آور نیست
یونانی: هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه دسته چک عذاب آور نیست
انگلیسی: هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه مهمونی بزرگ عذاب آورر نیست
برزیلی: هیچ چی مثل منتظر بودن واسه یه مسابقه فوتبال عذاب آور نیست
ایرانی: انگار شما تا حالا با dialup کار نکردید!!!

reza.n

New member
selfcontrolfreak
in linko yeki az bacheha tu bakhshe linkaye jaleb gozashte bud.chon inja ham mahze khande jam shodim mizaram ke unayi ke nadidan beran.jalebe.(alan copy right o naghz kardam:a2d3:)uhoo

arshade90

New member
نمی دونم چه حکمتیه، اینا که میرن بدنسازی اصرار دارن که اصلا سردشون نمی شه!

arshade90

New member
دوغ قبول!
شیر کاکائو قبول!
آبمیوه پاکتی قبول!
اصلا نوشابه هم قبول!
آب معدنی رو دیگه برا چی تکون میدی؟
همش همونه!

بالا