خانوم !!! زیپتو نکش هنوز کارم تموم نشده !!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nanishko

New member
یکی از دوستان که مدتی پیش به عنوان مدرس در یکی از دانشگاه ها مشغول به کار شده بود از خاطرات دوران تدریسش نقل میکرد:
سر یکی از کلاس هایم توی دانشگاه ، دختری بود که دو ، سه جلسه اول ،ده دقیقه مانده بود کلاس تموم بشه ، زیپ کوله اش رو میکشید و میگفت :
استاد ! خسته نباشید !!!البته من هم به شیوه همه استاد های دیگه به درس دادن ادامه میدادم و توجهی نمی کردم!یه روز اواخر کلاس زیر چشمی میپاییدمش ! به محض این که دستش رفت سمت کوله ، گفتم :خانوم !!! زیپتو نکش هنوز کارم تموم نشده !!!!!
همه کلاس منفجر شدن از خنده ،نتیجه این کار این بود که دیگه هیچ وقت سر کلاس بلبل زبونی نکرد!!!!هیچ وقت هم دیگه با اون کوله ندیدمش توی دانشگاه !!!

matin

New member
به نظر من اصلا کار درستی نبوده به خصوص با این فرهنگ آسیب پذیر فعلی ما ها

eli

New member
استاده اول باید رو حرفش فک میکرده بعد میگفته! البته به نظرم بنده خدامنظوری نداشته یه مقدار این دوره زمونه ذهن هاااااا...................... شده.:33:

8521413

New member
اتفاقا به نظر من استاده چند روز حسابی فکر کرده که چی به دختره بگه تا حسابی ضایع بشه، با نقشه ی قبلی عمل کرده، اگر به داستان خوب دقت کنین، استاده منتظر بوده تا دختره بره سراغ کیفش

reza.n

New member
rastesh in khatereye khodame jashne fareghotahsilim hamin term etefagh oftad.bacheha lebasa fareghotahsilishoono pooshide budan ke ax begiran.bad ke ax gereftan tamum shod mojrie jashn yeho elam kard.khob aghayun va khauma lebasatuno dar arin berin tu un otagh be aghaye x bedin.kole salon raft ru hava:p:(((((((.

و این شد که خداوند جنبه را آفرید. دیگه بچه های علوم پزشکی نباید از این شوخی ها ناراحت بشن. اگه رشته دیگه ای بود میگفتیم بچه ها ظرفیت ندارن یا این چیزا براشون تازگی داره. بچه های علوم پزشکی یادگرفتن سر کلاس مثلا آناتومی با هم تو 1 کلاس بشینن.

nimajoon

New member
دانشجوي بي عرضــــــــــــــــــــــه اي بوده ، اگه من جاش بودم...

matin

New member
و این شد که خداوند جنبه را آفرید. دیگه بچه های علوم پزشکی نباید از این شوخی ها ناراحت بشن. اگه رشته دیگه ای بود میگفتیم بچه ها ظرفیت ندارن یا این چیزا براشون تازگی داره. بچه های علوم پزشکی یادگرفتن سر کلاس مثلا آناتومی با هم تو 1 کلاس بشینن.

برن تو کلاس آناتومی از این حرفا و کنایه ها توش نیست --به نظر من اشتباه بوده -- ما از خیلی چیزا از اون طرف پشت بوم افتادیم -- مخصوص با جو حاکم فعلی که همه رو این قضایا بعدن مانور میدین -- نمونش یه اتفاقی که تو فوتبال افتاد

persona

Member
ای بابا!کوتاه بیاین شماهام دیگه...حالا اون بیچاره هم شاید حواسش به معنی که از حرفش برداشت میشه نبوده...یه اشتباهی کرده ... من و شما هم اشتباه می کنیم و دوست داریم دیگران قضیه رو فراموش کنن!پس فراموشش کنین!

mahsa.

New member
دم استاد گرم که باز4نفروخندونده کارش باحساب بوده.

Marc0p0lo

New member

یعنی ظرفیت و رشته تحصیلی با هم رابطه مستقیم دارن؟

jupiter_sps

New member
من که می گم مشخصه اصلا حواسش نبوده جرفش میتونه یه جور دیگه برداشت بشه!

skafild

New member
رابطه استاد و دانشجو باید خیلی بهتر از اینا باشه غربی ها این قدر شوخی میکنن با هم چه میشه مثلا

dr.alireza

New member
عالییییییییییییییییییییییییییییییییی بوده. عجب استاده توپیییییی بوده ! استاد یعنی همین! دانشجو سر کلاس نتونه نفس بکشه ! کسی هی میخواد خسته نباشید کنه اصن نیاد یونی ! دمش گرم

ahmadali

New member
آخ چقدر خندییییییییییییییییییییییییییدم..................................

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا