تعداد شرکت کنندگان ارشد پزشکی 91

سامان

New member
سلام لطفا تعداد شرکت کنندگان ارشد پزشکی 91 را با تفکیک رشته بیان نمایید تعداد ثبت نام کننده در سیستم تخمین رتبه در هر رشته را نیز مشخص نمایید ممنون

hjam

New member
ما هم بی صبرانه منتظریم که تعداد شرکت کننده ها تخمین رتبه مشخص بشه
اگه امکانش هست تعداد شرکت کننده ها در آزمون ارشد 90 و 91 را به تفکیک رشته در سایت قرار بدید

ژ

ژیاردیا

Guest
سلام از کجا بدونیم که این تخمین درصدا بین 5 نفره یا 500
لطفا تعدادشرکت کننده های امسال رو اطلاع بدین با حذف اونایی که نیومدن سرجلسه:25r30wi:

سرپرستان عزی سایت اگر تعداد رو قرار نیست اعلام کنید بیزحمت این بخش رو بردارید چون من هر دقیقه میام سر میزنم دارم دیگه دیوونه میشم .فکر کن روزی 40و50 بار نا امیدو سرخورده بشی.

سامان

New member
بچه ها از همراهیتون متشکرم امیدوارم مدیریت محترم سایت بزودی جوابمونو بدن

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود بر همه
روز شنبه تعداد شرکت کننده های هر رشته رو در صفحه نتایج افراد راه انداختیم ولی یک مشکل امنیتی داشت که بلافاصله بر داشتیم! امروز هم داریم روش کار می کنیم انشاله اگر مشکلی پیش نیاد امروز(1 شنبه) یا فردا حل میشه

فقط یکم صبر داشته باشید

تعداد شرکت کننده ها در همه رشته ها از ابتدا تا روز چهارم راه اندازی نرم افزار فعلا 2500 نفر شده که برای سال اول این آمار خیلی خوبیه

خواهشی که از دوستان داریم اینه که در رشته خودشون اکانت اضافی درست نکنند به حال ما که فرقی نمیکنه ولی این باعث میشه تخمین رشته شما خراب بشه

*nurse

New member
تخمین رتبه بدون تعداد نفرات مشخص

سلام خدا قوت لطفا تعداد شرکت کنندگان در تخمین رتبه رو مشخص کنین چشم انتظاریم :65d6a5d6s:

سامان

New member
خدا قوت

درود بر همه
روز شنبه تعداد شرکت کننده های هر رشته رو در صفحه نتایج افراد راه انداختیم ولی یک مشکل امنیتی داشت که بلافاصله بر داشتیم! امروز هم داریم روش کار می کنیم انشاله اگر مشکلی پیش نیاد امروز(1 شنبه) یا فردا حل میشه

فقط یکم صبر داشته باشید

تعداد شرکت کننده ها در همه رشته ها از ابتدا تا روز چهارم راه اندازی نرم افزار فعلا 2500 نفر شده که برای سال اول این آمار خیلی خوبیه

خواهشی که از دوستان داریم اینه که در رشته خودشون اکانت اضافی درست نکنند به حال ما که فرقی نمیکنه ولی این باعث میشه تخمین رشته شما خراب بشه

ما هم تعجب کردیم وقتی درصدهای نفر اول :33: در رشته خودمان در تمام دروس 100 درصد زده است این کار از طرف هر کس که انجام شده یک خیانت به همه است از شما خواهشمندیم اقدام لازم جهت جلوگیری ازانجام این عمل از طرف این انسانهای . . . . را انجام دهید باز هم از شما سپاسگزاریم علی یارتان

negar62

New member
ا سلام به همه دوستان عزیز و دل نگرون ! من امسال ارشد ژنتیک انسانی شرکت کردم . نمی دونم این افرادی که درصداشونو وارد کردن واقعأ آمار درستی دادن؟؟؟!!! آخه درصداشون نجومیه ! من اینهمه کارنامه رتبه های برتر رو دیدم اما اینا دیگه بی سابقه هست! اینطوری باعث میشه که جز نا امیدی چیزی واسمون نداشته باشه.... امیدوارم اونایی که واقعأ زحمت کشیدن امسال نتیجه بگیرن

katii

New member
اوآ راست ميگين؟؟؟ يني بعضيآ اينقد بي وجدانن كه با اعصاب چندتا كنكوري دل نگرون اينطور بازي ميكنن؟؟؟
كاش آخرين نمره قبولي پارسالو هم ميزدن...

skafild

New member
بچه های خوب علوم پزشکی با مشخص شدن تعداد شرکت کننده کار از پیش نمیبریم همواره به دعای شما نیازمندیم فقط دعا کنید فقط

amirreza

New member
ادمین جان عزیززززززززززززززززززززز
این تخمین رتبه رو بردار با اعصاب خیلیا داری بازی میکنیااااااااااااااااا
چون تو رشته ی ما مکه چقد پذیرش دارهههههه 70 80 تا
و اکانتای الکی درصد بالایی که ساخته میشه واقعا روحیه بچه هارو خراب میکنه

negar62

New member
:13: fekr konam dige bayad bikhiale rotbe besham! be nazaretoon man ba drasadaye : Genetic 57% zist 52 % Bio 63% zaban 39% aslan ghabool misham?!!!

سامان

New member
بدقولی

سلام پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :21:شنبه شد سه شنبه ولی خبری از تعداد شر کننده ها نشد که نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):فکر کنم واقعا باید بی خیال شد !!!!:eek:fftopic:

سامان

New member
[COLOR=#00FF00[SIZE=7]]دستتون درد نکنه که بالاخره تعداد فعال شد (خدا قوت:t:)[/SIZE]

آخرین ویرایش:
بالا