معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

8521413

New member
سلام بچه ها...
می خواهم به یه چیز دردناک اعتراف کنم...
من به این سایت معتاد شدم... شب و روز میام توش ببینم چه خبره... هی مطلب میزارم... مطالب دیگران رو می خونم... لایک میزنم... جرو بحث می کنم... کلا تفریحم شده علوم پزشکی دات کام!!!
معتاد اینترنتی دیده بودم... معتاد به فیسبوک دیده بودم... معتاد به سایت کلوب دبده بودم... اما معتاد به علوم پزشکی دات کام نه ...
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟
کس دیگه ای هم اینجوری هست یا خودم تنهام؟؟؟
اگر کسی هست بیایین یه انجمن معتادانی چیزی بزنیم شاید کسی به دادمون برسه...

xavi

New member
سلام بچه ها...
می خواهم به یه چیز دردناک اعتراف کنم...
من به این سایت معتاد شدم... شب و روز میام توش ببینم چه خبره... هی مطلب میزارم... مطالب دیگران رو می خونم... لایک میزنم... جرو بحث می کنم... کلا تفریحم شده علوم پزشکی دات کام!!!
معتاد اینترنتی دیده بودم... معتاد به فیسبوک دیده بودم... معتاد به سایت کلوب دبده بودم... اما معتاد به علوم پزشکی دات کام نه ...
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟
کس دیگه ای هم اینجوری هست یا خودم تنهام؟؟؟
اگر کسی هست بیایین یه انجمن معتادانی چیزی بزنیم شاید کسی به دادمون برسه...

روزی چقدر میکشی؟
منم معتادم:25r30wi:

arshade90

New member
مام هستیم
bb7.gif

waria

New member
منم همین طوررررر.....:1dco2x0p1lilzhfpg1t بچه ها الان میان جعممون میکنن:ph34r-smiley:

waria

New member
منم که فردا امتحان دارم کلا هم لپ تاب جلوم روشنه الان دقیقا نمیدونم درس میخونم :smilies-azardl (181 یا...:ahi5slcgm04mi8jqqkl

arshade90

New member
تخت و طناب کم اوردین خانم دکتر.... انگاری تعداد مریضامون (معتادا) زیاد شدن!
bf5.gif

waria

New member
منم چند روزه معتاد شدم فقط از نوع بی ازار و بی سرو صدا میام یه گشتی میزنم میرم با همه قهرم چون با خودمم قهرم نمیدونم بالاخره ویروس قبول میشم یا نه ولی اینجا که میام همدرد زیاده
بالاخره مچتو گرفتم.مگه من نمیگم بیاین تالار ویروس نظر بذارین.ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6)::13:

matin

New member
کلا معتادا جمعن !!!
هر سایتی یه جور جذابیتی کم حتی خیلی کمم داشته باشه به خاطر اینکه جوونا که تفریح دیگه ندارن که و نیست که داشته باشن سریع معتاد میشن :))))))

waria

New member
من علاوه بر معتاد دیوونه هم شدم...از دست این بچه های ویروس یه ذره همکاری نمیکنن ای خدااااااااااااااااااااااا:sad::65d6a5d6s::13::smiliess (2):

Artmis.a

New member
ارشد پس این تختا و درختا چی شد؟؟؟؟
w00.gif

بابا آمار داره ثانیه ای بالا میره
icon_evil.gif

eek.gif

نیرو هم کم داریم پرستارا کجائین؟؟؟؟؟
w09.gif

بالا