آزمون آزمایشی کدوم موسسه علوم پزشکی بهتره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

google

New member
سلام دوستان میخواستم سوال کنم آزمون آزمایشی کدوم موسسه بهتره؟؟؟ :21:
اکسین و ماهان و... علوم پزشکی ندارند... اگر کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه

mohamad

New member
گوگل جان موسسه هایی که تلویزیون تبلیغشون رو میکنند علوم پزشکی نیستند اگر هم برای ارشد رشته های پزشکی فعالیتی داشته باشند مطمئن باش با کیفیت نیست چون رشته های اصلی شون در حوزه ی انسانی و فنی مهندسیه...

البته من خودم هنوز آزمونی شرکت نکردم ولی دوستم که امسال قبول شده آزمونای سنا رو به من توصیه کرد... بازم پرس و جو کن اگه به نتیجه بهتری رسیدی همینجا بگو ما هم بدونیم :motat:

WBC

New member
سلام دوستان میخواستم سوال کنم آزمون آزمایشی کدوم بهتره؟؟؟ :21:
اکسین و ماهان و... علوم پزشکی ندارند... اگر کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه
چون گفتید تجربه دارها بگند من جواب میدم. این راهی که الان می خواین برین رو من خودم سال قبل رفتم. من آزمونای 3 تا موووسسسه رو بصورت امتحانی از هر کدوم یک مرحله رو شرکت کردم. اول آزمونهای ممممعععيين شرکت کردم که کلی بی نظم بود و سوالاتشم بدرد نمیخورد خیلی از سوالاتش رو دست نخورده از آزمونهای وزارت بهداشت داده بودند اونم با کلید غلط! بعد رفتم موسس..ه خخي معلوم بود شرکت کننده هاش زیاد نیست ضمنا پاسخهاشم تشریحی نبود. بعد عید هم یک مرحله از آزمونهای سنا رو بصورت غیر حضوری شرکت کردم که خداییش نسبت به اون دوتا عالی بود. اونقدر خوب بود که پول ریختم مراحل قبلیش رو هم دانلود کردم. پاسخ تشریحیش هم مثل پر از نکته بود! تعداد شرکت کننده هاش هم از بقیه مطمئن باش خیلی بیشتره من رتبه م توی آزمون سنا 8 شد(تعداد کل شرکت کننده هاشم حدودا 400 نفر) معلوم بود رقابت توش سگین تره... امیدوارم موفق باشید :bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

persona

Member
سلام بچه ها!در مورد پرس و جو در مورد موسسه ها برای کنکور ادمین یه بار تذکر داده که این طور بحث ها رو تو سایت راه نندازین

admin

Active member
پرسنل مدیریت
قبلا هم گفته بودم فضای سالم انجمن ها رو خراب نکنید. این تاپیک بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا