اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

s.ezzati

New member
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه اعلام نتایج مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد و پذیرفته شدگان از فردا می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. کارنامه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه اینترنتی مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.azmoon.com اعلام شده است.

داوطلبان می توانند با مراجعه به این پایگاه و ارائه مشخصات داوطلبی، کارنامه خود را دریافت کنند.

همچنین پذیرفته شدگان می توانند روزهای شنبه و یکشنبه ۹ و ۱۰ مهرماه جهت انجام ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

اطلاعیه مربوط به زمان و چگونگی ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می شود.

به گزارش مهر، پیش از این نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ دانشگاه آزاد در ۱۰ شهریورماه اعلام و ۳۴ هزار نفر در این آزمون پذیرفته شدند.
تاریخ انتشار خبر: ۸ مهر ۱۳۹۰

biosta

Well-known member
سوال

داوطلبی که ارشد دانشگاه آزاد قبول شده اگر ثبت نام نکند آیا می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند .؟؟؟

salehi_3m3

New member
داوطلبی که ارشد دانشگاه آزاد قبول شده اگر ثبت نام نکند آیا می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند .؟؟؟

بله فکر کنم میتونه.توی اطلاعیه ی تکمیل ظرفیت گفته هم پذیرفته شده ها وهم پذیرفته نشده ها

آخرین ویرایش:

sanaz d

New member
بچه ها من پارسال داشنگاه ازاد شرکت کردم و انتخاب اولمو فقط علوم تحقیقات هران زدم اما قبول نشدم ولی تو تکمیل طرفیتن شرکت نکرده بودم موقعی که جوابای تکمیل ظرفیت اومدش رفتم یه سر زدم دیدم اونا منو خودشون تو تکمیل ظرفیت شرکت دادن و منو تو واحد تهران غرب قبول کرده بودن اخه رشته منو هم علوم تحقیقات میگرفت هم تهران غرب

biosta

Well-known member

با توجه به این که قبول شده ها و نشده ها می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند
اگر داوطلبی که در دانشگاه آزاد قبول شده ثبت نام کند
آیا چند روز بعد از ثبت نام که تکمیل ظرفیت هست می تواند شرکت کند ؟

princess

New member
سلام

بچه ها یه سوال داشتم. من پرستاری تهران آزاد قبول شدم.زمان ثبتنام دانشگاهها از چه زمانیه؟

noorolhoda

New member
سلام

بچه ها یه سوال داشتم. من پرستاری تهران آزاد قبول شدم.زمان ثبتنام دانشگاهها از چه زمانیه؟

دوست خوبم تبریک میگم.ثبت نام سه شنبه 19 و چهارشنبه 20 شهریور.اما تا اونجا که من اطلاع دارم واحد پزشکی تهران قبل از این تاریخ ثبت نام اینترنتی داره.حتما از سایت دانشگاه تهران پزشکی پیگیری کن.

Maryam7313

New member
سلام. بچه ها کسی نمیدونه ثبت نام کیه و چه مدارکی میخواد؟

مانیا

New member
سه شنبه و چهارشنبه/تا اونجا که اطلاع دارم فعلا ثبت نام مقدماتیه شامل مدارک شخصی و اینجور مدارک

immunooooo

New member
من میکروبیولوژی ازاد واحد علوم دارویی قبول شدم نمیدونم برم یا نرم ؟واسه سال دیگه ایمنی شناسی وزارت بهداشت کنکور بدم

food17

New member
من صنایع غذایی مراغه قبول شدم انتخاب دومم بود انتخاب اولم تبریز بود که رتبم واسه تبریز 30تا با اخرین نفر قبولی تبریز فاصله داشت به نظرتون احتمالش هست من تکمیل تبریز قبول بشم؟ و سوال دیگه اینکه اگه من مراغه ثبتنام کنم میذارن تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نباید مراغه ثبتنام کنم؟

princess

New member
دوست خوبم تبریک میگم.ثبت نام سه شنبه 19 و چهارشنبه 20 شهریور.اما تا اونجا که من اطلاع دارم واحد پزشکی تهران قبل از این تاریخ ثبت نام اینترنتی داره.حتما از سایت دانشگاه تهران پزشکی پیگیری کن.

دوست عزیز من فردا سه شنبه می خوام برم تهران برای ثبت نام .ولی چیزی درمورد ثبتنام اینترنتی تو سایت ندیدم .می تونین کمکم کنید که کدوم قسمت باید برم.

از طرفی تو کارنامم فقط نوشته قبولی دانشگاه ازاد واحدتهران .اما ننوشته غرب یا جنوب یا شمال تهران.

noorolhoda

New member
دوست عزیز من فردا سه شنبه می خوام برم تهران برای ثبت نام .ولی چیزی درمورد ثبتنام اینترنتی تو سایت ندیدم .می تونین کمکم کنید که کدوم قسمت باید برم.

از طرفی تو کارنامم فقط نوشته قبولی دانشگاه ازاد واحدتهران .اما ننوشته غرب یا جنوب یا شمال تهران.
| روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
راهنماي پذيرفته شدگان آزمون ورودي دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در سال 92 (92/6/16)
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران
شما رشته پرستاری تهران قبول شدین درسته؟پس واحد تهران پزشکی هستین.: خيابان دكتر شريعتي ٬ بالاتر از قلهك ٬ خيابان شهيد محمد خاقاني ( زرگنده ) کوچه کارخانه رنگ.

آخرین ویرایش:

princess

New member
| روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
راهنماي پذيرفته شدگان آزمون ورودي دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در سال 92 (92/6/16)
دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران
شما رشته پرستاری تهران قبول شدین درسته؟پس واحد تهران پزشکی هستین.: خيابان دكتر شريعتي ٬ بالاتر از قلهك ٬ خيابان شهيد محمد خاقاني ( زرگنده ) کوچه کارخانه رنگ.

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون

مانیا

New member
من صنایع غذایی مراغه قبول شدم انتخاب دومم بود انتخاب اولم تبریز بود که رتبم واسه تبریز 30تا با اخرین نفر قبولی تبریز فاصله داشت به نظرتون احتمالش هست من تکمیل تبریز قبول بشم؟ و سوال دیگه اینکه اگه من مراغه ثبتنام کنم میذارن تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نباید مراغه ثبتنام کنم؟

سلام و تبریک
همه پذیرفته شده ها و نشده ها می تونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن

princess

New member
متاسفانه ارشد پرستاری فقط اصفهان و تهران داره. وگرنه از خدام بود رشت قبول شم

foroozan

New member
سلام
منم سلولی مولکولیه علوم دارویی قبول شدم اما نمیدونم برم یا نرم
نمیدونم بشینم بخونم همینو روزانه یا شبانه قبول میشم یانه
تنها حسن این دانشگاه واسم اینه که انتهای خیابونمونه
تقریبا 7دقیقه تا منزلمونه
حالا نمیدونم چه کنم شمابگید

food17

New member
خوب مشکل اینجاست که بعضی ها میگن اگه مراغه که قبول شدی ثبتنام کنی دیگه تکمیل شرکتت نمیدن این نمیدونید؟

بالا