نظر شرکت کنندگان کلیه رشته ها درباره درس زبان در ارشد وزارت بهداشت 91

parsa90

New member
سلام بچه ها
خسته نباشید
چکار کردید؟
به نظرتون آزمون چطور بود؟
اول خودم میگم زبانش برای من سخت بود و میکروب هم یه کم سخت بود اما بقیه خوب بود لطفا شما هم نظرتونو بدید

آخرین ویرایش:

skafild

New member
سلام بچه های گل علوم پزشکی زبان برا من خیلی سخت بود باقی سوالات برا من که وقت زیادی برا خوندن نداشتم زیاد سخت نبود اگه یه کم بیشتر وقت میزاشتم شاید امیدی برا قبولی امسال داشتم. التماس دعا

T_L_O_T_D

New member
رشته بیوتک شیمی عمومی و زیست سلولی و مولکولی سوال ها خوب بود ولی باکتری و وزبان مخصوصا کلماتش وحشتناک بود!

jo-boy

New member
همگی خسته نباشن
برای هماتو غیر از ایمنی بقیه سخت بود مخصوصا زبان..ابته به نظر من بیوشیمی و زیست کاملا غیر استاندارد بود

zendoony

New member
سلام من كه امروز بعد از ظهر آزمون دادم . (رشته پرستاري ) . زبان واقعا سخت بود حالمو گرفت ...........

maryam123

New member
سلام . خسته نباشید بچه ها . زبان واقعا سخت بود از صبح دارم دیونه میشم برای زبان آخه خیلی براش زحمت کشیدم . حیف

masoudsalimi

New member
سلام اینجوری که معلومه همه از زبان گله مند هستن کسی میتونه با موبایلش عکس بگیره یا اسکن کنه سوالات زبان رو الان بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hurrem sultan

New member
محل آزمون ما یکی بود میگفت مدرس زبانه ولی خودش داغ کرده بود
یه چیزی که مشهود بود افزایش تعداد شرکت کننده ها بود

یاسمن

New member
سلام بچه ها خسته نباشید همگی . کنکور من فردا ظهره نمی دونم زبان در چه حدی بوده ولی به نظرم اگه برای همه سخت بوده بازم جای نگرانی نیست . چون همه نسبت به هم سنجیده میشن دیگه . اگه همه زبانو خوب نداده باشن باز هم فرقی تو نتیجه نداره

یاسمن

New member
هر سال یه درسی رو سخت میدن شاید امسال نوبت زبان بوده !! یا از درسهای دیگه هم سخت دادن ؟

zfgenentic

New member
سوالات زبان

سلام دوستای عزیز
مثل اینکه امسال سوالای زبان سخت بوده
خوب طبیعیه !وقتی ظرفیتارو بالا میبرن بایدم انتظارشو داشته باشین که سوالات یه درس خیلی سخت باشه
من خودم زبانو تو کنکور پارسال 60 درصد زده بودم

zfgenentic

New member
آرزو میکنم هر کسی که واقعا تلاش کرده نتیجه زحماتشم بگیره
توکل کنید به خدا و اروم باشین
برای منم دعا کنید کهphd قبول بشم

j.sadegh ahmadi

New member
من خودم برا زبان وقت نذاشته بودم ولی اونطور که بچه ها میگفتن زبان اصلا هم سخت نبود با یه کمی دقت سریع متوجه میشدی که باید بی خیال زبان بشی چون یه چیزی در حد افتضاح بود

negar91

New member
خوش به حالتون امتحان دادین راحت شدین من امروز از شدت اضطراب همش در حال گریه بودم از کنکور سراسری که 4 سال پیش دادم ترسش بیشتره

koray77

New member
زبان نوبت صبح رو باید به عنوان پدبده رقابتها انتخاب کنن
حیف وقتی که صرف تو شد.:riz277:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
با اجازه دوستان عنوان تاپیک رو کمی تغییر دادم

ونوس1

New member
سلام زبان لغاتش نسبت به سالهای قبل سخت نبود ولی درک مطلباش واقعا طولانی و سخت بود یک لحظه وسوسه شدم جواب ندادم ولی بعدش به هر بدبختی بود چند تا رو جواب دادم . فکر می کنید امسال زبان رو چند بزنیم خوبه ؟

بالا