بر و بچزی که میخان ارشد مراقبت ویزه شرکت کنن جا نمونید با ما همراه بشید

sky

New member
سلام به همه خرخونا بچه تنبلا و ....... بیاید اینجا جمع بشید تا یه مطالعه گروهی داشته باشیم.

nurse83

New member
سلام فک کنم دیر تصمیم گرفتی
هفته دیگه امتحانه:wacsmiley:

sky

New member
خوش اومدی. ناز گل خانوم. بهتره منابعی رو که میخونی و ساعات مطالعه ت رو گزارش بدی.منم بعد ازمون میام و از نو میخونم. اگه امسال قبول شدم که ضرر نکرده م اگه دوباره بخونم و انشاالله به دوستان راهنمایی میدم اینجا و اگرم قبول نشدم خوب چه بهتر که زودتر شروع کرده باشم. فقط لطفا زود به زود حداقل هر شب بیا و گزارش بده

nazgol-khanom

New member
من که الان درگیر امتحانات ترم هستم. نمیخونم. بعد از امتحانات شروع میکنم.

nafare aval

New member
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
من هستم
زبان504 و لزگی
ویژه عسکری و نیکروان و aacn
داخلی جراحی برونر و nclex
روان کتاب ندارم بعد میگم
بزودی گزارشهای جدیدی از نفر اول دریافت خواهید کرد
من دارم فعلا کبد و غدد می خونم و زبان

nafare aval

New member
salam
man kabedo ta akhare hepatita khundam
ya man az hame jelo taram ya alaki miam inja bi safaha vije haye bi safa
age injoory dars bekhuni vaghean nafare aval mishama
az ma goftan bud!
felan.

OR Nurse

New member
سلام ، منم هستم ، واسه زبان 70 صفحه کتاب لزگی رو خوندم تا اینجا + مراقبت های ویژه ملاحت نیکروان رو دارم میخونم ..
کلا برنامه ام اینه که که زبان تموم بشه تا آخر تابستون و بعد بیشتر مرورش کنم و 2 تا کتاب ICU-CCU هم بخونم فعلا :smilies-azardl (181
چرا فعال نیستین ؟ منابعی که استفاده میکنید رُ معرفی کنید ، روش خوندنتون رُ بگین ، اینکه روزی چقد میخونین ، کجایین پس ؟ :smiliess (11):
من خودم تقریبا 6 ساعت میخونم در روز .

sky

New member
من فعلا که ماه رمضونه خوب نمیتونم بخونم. زبان 504 و تافل رو تا اخر تابسون میخوام تموم کنم.قلب رو هم همین طور . بقیه ش هم از پاییز. خوشحالم که بچه های اکتیوی اینجا اومده ن.

nafare aval

New member
سلام من کبدو تموم کردم.دارم زبانمو جسته گریخته میخونم.تا نفر اول نشدم به خودتون بجنبید.ویژه هاااااااااااااااا!کجایین پس؟!

nafare aval

New member
نمیدونم شرکت کنم یا نه چون خیلی از بچه ها می گفتن غلط زیاد داره!سر فصلا رو میگیرم دوست من.

nimajoon

New member
سلام ، من هستم ، سال اولمم هس ك ميخوام كنكور بدم ولي هنوز تصميم قطعيمو نگرفتم كه ويژه شركت كنم يا داخلي جراحي! نظر شما چيه؟

OR Nurse

New member
سلام من کبدو تموم کردم.دارم زبانمو جسته گریخته میخونم.تا نفر اول نشدم به خودتون بجنبید.ویژه هاااااااااااااااا!کجایین پس؟!
نفر اول که منممممم :sdasdasd:

سلام ، من هستم ، سال اولمم هس ك ميخوام كنكور بدم ولي هنوز تصميم قطعيمو نگرفتم كه ويژه شركت كنم يا داخلي جراحي! نظر شما چيه؟
بستگی به علاقتون داره ، اگه دوس دارین تو محیط آموزشی باشین خوب داخلی جراحی بخونین ، ولی اگه محیط بیمارستانُ بیشتر دوس دارین ویژه بهتره ، من خودم عاشق محیط بیمارستانم ، به روحیه ام بیشتر میخوره .
+
چه خوب ، تعدادمون داره زیاد تر میشه :thumbsupsmileyanim:
من تا الان اونطور که برنامه داشتم واسه تابستون پیش نرفتم ، ولی میخوام این 1 ماه باقی مونده رو حسابی بخونم ، پایه زبانم تقریبا خوبه ، الان 85 صفحه از زبان لزگی رو خوندم و تا آخر تابستون تمومش میکنم ، 504 هم یه مروری میکنم در کنارش ، ICU ملاحت نیکروان مفرد رو هم دارم میخونم . بچه ها فیزیولوژی و آناتومی هایی که توضیح داده اول فصل ها باید بخونیم ؟ اخه یکی از بچه ها می گفت بیشتر از چیزایی سوال میاد که تو عمل کاربرد داره ، ولی تو این کتابایی که معرفی شده گاهی خیلی با جزئیات توضیح داده ، شما میخونین ؟

پرستاری86

New member
سلام به دوست عزیز or nurse
پیشنهاد میکنم همه کتاب کامل بخون با این که سوالی ازشون نمیاد چون اگر فیزیولوژی و آناتومی بلد نباشی تا اخر فصل و حتی تا اخر کتاب به مشکل بر میخورین.:thumbsupsmileyanim:

nafare aval

New member
سلام.با عرض شرمندگی من طی مدتی که نبودم هیچی نخوندم.فک کنم نفر دوم شم!

بالا