آرزوهای یک زن!!!(داستان کوتاه طنز)

mojtabak62

New member
آرزوهای یک زن!!!(داستان کوتاه طنز)

خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود. ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپ به درون بیشه زارکنار زمین شد. خانم برای پیدا کردن توپ به بیشه زار رفت که ناگهان با صحنه ای روبرو شد......

قورباغه ای در تله ای گرفتار بود. قورباغه حرف می زد! رو به خانم گفت؛ اگر مرا از بند آزاد کنی، سه آرزویت را برآورده می کنم.

خانم ذوق زده شد و سریع قورباغه را آزاد کرد. قورباغه به او گفت؛ نذاشتی شرایط برآورده کردنآرزوها را بگویم. هر آرزویی که برایت برآورده کردم، ۱۰ برابر آنرا برای همسرت برآورده می کنم!

خانم کمی تامل کرد و گفت؛ مشکلی ندارد.

آرزوی اول خود را گفت؛ من می خواهم زیباترین زن دنیا شوم.

قورباغه به او گفت؛ اگر زیباترین شوی شوهرت ۱۰ برابر از تو زیباتر می شود و ممکن است چشم زن های دیگر بدنبالش بیافتد و تو او را از دست دهی.

خانم گفت؛ مشکلی ندارد. چون من زیباترینم، کس دیگری در چشم او بجز من نخواهم ماند. پسآرزویش برآورده شد.

بعد گفت که من می خواهم ثروتمند ترین فرد دنیا شوم. قورباغه به او گفت شوهرت ۱۰ برابرثروتمند تر می شود و ممکن است به زندگی تان لطمه بزند.

خانم گفت؛ نه هر چه من دارم مال اوست و آن وقت او هم مال من است. پس ثروتمند شد.

آرزوی سومش را که گفت قورباغه جا خورد و بدون چون و چرایی برآورده کرد.

خانم گفت؛ می خواهم به یک حمله قلبی خفیف دچار شوم!

نکته اخلاقی: خانم ها خیلی باهوش هستند. پس باهاشون درگیر نشین.

قابل توجه خواننده های مونث؛ اینجا پایان این داستان بود. لطفاً صفحه را ببندید و برید حالشو ببرید

mikhak s

New member
و اونوقت شوهرش به يه سكته قلبي 10برابر خفيفتر دچار ميشه:smilies:

matin

New member
آفرین میخک من صبح همین رو خوندم میخواستم بگم گفتم ببینم خانمها چی میگن بعد الان که اومدم کامنت اولتو خوندم خواستم بیام جواب بدم دیدم کامنت بعدی گذاشتی :) ، و گرنه از لحاظ علمی ثابت شده که آقایون از همه لحاظ بهتر :)
از الان فک کنم این تاپیک بسته شه :)

mikhak s

New member
آفرین میخک من صبح همین رو خوندم میخواستم بگم گفتم ببینم خانمها چی میگن بعد الان که اومدم کامنت اولتو خوندم خواستم بیام جواب بدم دیدم کامنت بعدی گذاشتی :) ، و گرنه از لحاظ علمی ثابت شده که آقایون از همه لحاظ بهتر :)
از الان فک کنم این تاپیک بسته شه :)

مطمئنا اينو همه خانمها ميدونستن.اين فقط يه داستان بود كه آخرش براي بچه ها خوش بود...وگرنه خودمون ميدونيم پاش بي افته از همه مردا زرنگتريم:smiliess (3):

matin

New member
مطمئنا اينو همه خانمها ميدونستن.اين فقط يه داستان بود كه آخرش براي بچه ها خوش بود...وگرنه خودمون ميدونيم پاش بي افته از همه مردا زرنگتريم:smiliess (3):

بچه ها ؟!!! یعنی خانمها !!! بابا زرنگ خودت تو کاسه ی خودتون میزاری که :)

matin

New member
نخير منظورم كودكان هستن. مثل شما كه تو كاسه ... ما هم كم نمياريم :rolleyessmileyanim:

آخه با کودکیتون هم فرقی نداره فقط زبونتون از بچگی هم یه کم اون طرف تر میره ---- یه عکس میزارم تو گالری ببینید حتما
بعدش هم آتش بس ............

بالا