اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول پنجمين دوره آزمون پذيرش دانشجو از مقطع كارشناسي به دكتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

manizheh

New member
اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول پنجمين دوره آزمون پذيرش دانشجو از مقطع كارشناسي به دكتري پزشكي سال تحصيلي 91-90
رديف نام نام خانوادگي نام پدر شماره شناسنامه
1 سعيده اسلامي خطبه سرا عنايت اله 2620012082
2 سميه پريزن محمدرضا 10634
3 ندا جوادي حاتم 8993
4 مريم حاجت پور عيسي 3227
5 مهسا السادات حسيني سيد حسين 10190
6 الهام خاقاني ناصر 0310013747
7 عاطفه دهقاني اشكذري محمود 754
8 فروغ رضائي نصراله 3510042492
9 رضا رودباراني وهب 10630
10 زهرا سروش نژاد عبدالامير 10348
11 سعيد سلطاني حبيب اله 252
12 راضيه شفائي ايموراله 607
13 زهرا صالح پور اميرمنصور 7523
14 زهره صفري يداله 3360137582
15 درسا عميقي حسين 35576
16 مهسا گودرزي كهندل 1045
17 سلماز نقره پيرموسائي رمضانعلي 2991
18 الهام هاشمي صيد هادي 6702
بديهي است انتخاب در اين مرحله بعنوان پذيرش نهايي تلقي نمي گردد.
پس از برگزاري آزمون مصاحبه افراد واجدشرايط از بين داوطلباني كه حائز بالاترين امتياز از جمع امتيازات حاصله از آزمون كتبي و مصاحبه باشند انتخاب و بعنوان پذيرش قطعي از آنان ثبت نام بعمل خواهد آمد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hadis90

New member
با سلام
تشکر از اطلاع رسانیتون ...
میشه یهکی از این افراذی افتخاری دعوت کنید به سایت تا بچه های مشتاق سوالاتشونو بپرسن ازشون...
ممنون
سپاس

manizheh

New member
با سلام
تشکر از اطلاع رسانیتون ...
میشه یهکی از این افراذی افتخاری دعوت کنید به سایت تا بچه های مشتاق سوالاتشونو بپرسن ازشون...
ممنون
سپاس
حدیث عزیزم من هیچکدومشونو نمیشناسم وفکرمیکنم این ازمون یه طور وقت تلف کردن هست چون درصورت قبولی باید6سال درس بخونی واسه عمومی شدن که نمی ارزه

nooor

New member
4 سال بايد بخونن،و يك مقدار از واحد هاي كارشناسي رو قبول ميكنن

nooor

New member
مهم يكي دو سال ،كم يا زياد نيس،مهم اينه كه تو اين همه بن بست من ميتونم متخصص بشم.اين چيزيه كه قبل از اين كه كارشناس تغذيه شم هم ميخواستم.حتي اگه الان 30 سالم بود باز همين راهو ميرفتم

nooor

New member
درسا و ضرايب همه تو سايت دانشگاه تهران نوشتس .مسلما از ضرايب 3 شروع ميكني و وقت بيشتري ميذاري و ضريب يك بايد به عنوان سرگرمي كنارش خوند.و زبان هم كه هر روز

jonothan

New member
hichki nist javabe maro bede??????????????????bachehaye motaghasiye pezeshki biyad shoro konim ba ham bekhonim be ham gozaresh bedim che ghad in taipic gheire faale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jonothan

New member
aval az har chizi reghabato baraye khodet mani kon baad bia to ye reghabat sherkat kon on jori barat kheily behtare

nooor

New member
آدرس جهاد تهران :بولوار کشاورز-خیابان 16 آذر
و جهاد شهید بهشتی خیابان مطهری کوچه مگنولیا

masoud13

New member
مهم اینه که ادم واسه اون چیزی که میخواد تلاش کنه ،همین ،اگه میزاشتن من اسفند گذشته امتحان بدم منم الان قبول بودم فقط واسه 10 روز دیرتر فارغ التحصیلیم نذاشتن امتاحان بدم حالا ایشالا امسال با وجودی که نای خوندن ندارم و سر کار میرم میخوام بترکونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا