به مناسبت هفته خوابگاه ه:دانشگاهی که ساعت تردددختران دانشجو را به پدرشان پیامک میکند

mojtabak62

New member
دانشگاهی که ساعت تردددختران دانشجو را به پدرشان پیامک می*کند

ريیس دانشگاه آزاد بروجرد همزمان با آغاز هفته خوابگاه*ها، گفت: کلیه خوابگاه*های دانشجویان دختر به داخل مجتمع امام خمینی(ره) انتقال داده می*شود.
به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا،احمد سیف افزود: در حال حاضر ورود و خروج دانشجویان از خوابگاه با سیستم الکترونیکی به صورت پیامک به خانواده*های آنان اطلاع داده می*شود.

وی ادامه داد: دانشجویان هنگام ورود و خروج از کارت الکترونیکی استفاده کرده و در همان زمان تردد دانشجویان به خوابگاه*ها به پدر خانواده پیامک می*شود.
لطفن نظرتان را بفرمایید ممنون

waria

New member
به نظر من که خیلی چیز خوبیه.اصلا کلا دانشگاه ها باید نظارتشون رو بر خوابگاه ها خیلی بیشتر کنن.چه خوابگاه دخترا چه پسرا.البته این و برای تلافی نمیگم...شاید مسوولا نفهمن ولی به گوش خودمون که میرسه وضعیت خوابگاه ها چقدر بد شده.پدر مادرا دیگه جرات نمیکنن بچه هاشونو بفرستن شهر دیگه برا درس خوندن.:wacsmiley:

Rbio

New member
مسخره هس، لزومی به کنترل تردد دانشجویان نیس!!! بچه که نیسن.
nini.gif

Artmis.a

New member
خیلی کار خوبی کردن، راستی این دانشگاه رو من میشناسم چادر هم توش الزامیه حتی برای اساتید:idea_majidonline:

خدائیش اون دانشجوهایی که من دیده بودم (بخوانید فوق فشن و ...) بخدا هیچکی حریفشون نمیشه:5::13:

ما توی خوابگاه دانشجویی دوران لیسانسمون(یکی از شهرای شمالی) کراکی سیگاری مشروب خور داشتیم و هزار و یه جور کثافت کاری میکردن ولی خانواده ها روحشونم خبر نداشت حتی از رفت و آمدشون!!!!!!:image170:

جرات نداشتی 12 شب به بعد از ترس اینا از اتاق بیای بیرون حتی بری آب بخوری خصوصا آخر هفته ها که دوستام میرفتن شهرشون!!!!!!!!!!!

بعد 2 ترم به خانوادم گفتم من دیگه خوابگاه نمیرمممممممم و خونه گرفتم خداروشکر.

آخرین ویرایش:

sakar

New member
پس به نظر شما اساتید محترم عامل فساد دختر و پسرای ایرانی، دانشگاه می باشد
یا شما بر این باورید که تمام دختران و پسران محترم ایرانی که در شهر خودشان تحصیل میفرمایند از اخلاق خوبی بر خوردارند و سیگار نمیکشند و معتاد نمیشوند و .....
این را بدانید و اگاه باشید که دختران و پسران ایرانی در هر کجای دنیا باشند از بنیه ی اخلاقی که در خانواده شکل گرفته استفاده میکنند.
و اما ارسال پیامک از طرف خوابگاه به بزرگ خاندان مزیتی است برای دانشگاه تا در صورت بروز مشکلی برای دانشجو ،خوابگاه مسول نباشد

MD217

New member
من چیزای عجیبی از دانشگاه های سراسر کشور شنیده بودم که مثلاً پسر ها با چادر وارد خوابگاه دخترانه شدند...:p7977cujr38iyymsu8:یه کم نظارت بدک نیس!!!:33:

sakar

New member
یه نهالو با یه دست میتونی تکون بدی اما یه درخت تنومندو نه
آدمام اینجورین و چون مغز پیشرفته تری هم دارند بدتر. تا کوچکن میشه با نظارت از کارای بد دورشون کرد اما وقتی بزرگ شدن در صورت نظارت راه حلای دیگه پیدا میکنن
نظارت واسه ادمای پاک و صادق اثر میکنه واسه ادمای بد نظارت اثر شاید عکس داشته باشه چون انسان مغز متفکره و ادمای بدکار هم ادمای باهوشین وقتی یه راهو ازشون بگیری یه راه دیگه پیدا میکنن
همه ی شما موارد بد و بدتر رو دیدید پس چرا بد نشدید چون اراده قوی داشتید واسه کناره گیری از هر بدی نه از ترس اینکه به خونوادتون خبر بدن.
پس قبول کنید که همه چیز دست خود ادمه و هیچکس نمیتونه کسیو بد کنه. بودن در یه شهر و دانشگاه دیگه هم واسه ادم خوب و بد تنها فرقی که داره اینه که ادم خوب یکم بیشتر اذیت میشه چون سعی میکنه از اون چیزی که تو شهرشون بود بهتر باشه و واسه ادم بد خیلی راحتتره چون دیگه به کسی توضیح پس نمیده
والا در اصل ماجرا فرقی نمیکنه
شماها که دنیا دیده هستید باید بهتر فکر کنید و واقع بین باشید و منصف

بالا