تقدير و تشكر ازهمه دوستاني كه دركلمات لزگي همكاري كردن بخصوص irankhanoooooooooooooom

marava

New member
چقدر دوست دارم این سخن مسیح را « از راه هایی مروید که روندگان آن بسیارند از راه هایی بروید که روندگان آن کم اند​

باسلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان عزيزم و با آرزوي موفقيت براي همه.اميدوارم همگي با روحيه اي خستگي ناپذير اين مدت باقيمانده رو هم سپري كنيم البته پربار!بعد از ديدن نتيجه تلاش دوستان در پست كلمات لزگيو بخصوص با استفاده از نسخه WORDاين تلاش لازم دونستم ازهمه دوستان بخصوص ايران خانم نهايت تشكر را داشته باشم.
موفق و مويد باشيد.سايه حق بر زندگيتان مستدام

154395.gif

patris

New member
منم از تک تک بچه هایی که تو این طرح شرکت کردن ممنونم و البته از iran khanom که جای خودشونو دارن و واقعا زحمت زیادی کشیدن و باعث شدن این طرح تا انتها پیش بره ممنون و متشکرم امیدوارم همه بچه ها جواب زحمتشونو بگیرن به امید موفقیت همه:riz304:

iran khanom

Member
اي واي خجالت دادين.گونه هام سرخ شد.مرسي.ممنون .من زحمتي نكشيدم.همه بچه ها بسيار تلاش كردين.اگر شما و ديگر دوستان زحمت نميكشيدين هيچ وقت اين طرح پيش نميرفت.اراده و زحمات و همدلي شما دوستان باعث شد اين طرح مصمم جلو رود .خوشحال كه تونستيم يه كتاب تقريبا500 صفحه اي راتمام كنيم.وظيفه خود ميدانم از همينجا از شما و بقيه دوستاي خوبم تشكر كنم.اميدوارم همگيتون امسال نتيجه دلخواتونو بگيرين.انشاله سال ديگه اينموقعه ارشد باشين.درپناه خداوند دوستان و خانواده هاي محترمشان سالم،شاد،سرزنده و موفق باشند.خداوند يار و ياري رسانتان باشد.
عادت ماست که با یاد دلی، هست شویم
بی می و باده ،به فکرش ،همه آن مست شویم
عادت ماست که گر دستي بگیرد یاری
سر و جان را بگذاریم و بر او دست شویم
:heart::rose::rose:
:riz304:

آخرین ویرایش:

tabestan

New member
من هم از همه ی بچه ها که تو این طرح شرکت کردن ممنونم

بالا