پ ن پ!!!!!!!!!!

babahamid

New member
صدای خرپفش کشتمون ! تکونش دادم از خواب پریده، میگه سر صدام اذیتت می*کنه ؟میگم پـَـ نه پـَـ جنس صداتو دوست دارم می*خواستم بت بگم سعی* کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی*!

· تو تاکسی تنها نشستم میخوام کرایه حساب کنم طرف میگه 1 نفر!! میگم پـَـ نه پـَـ 2 نفر حساب کن خورزوخان هم هست!!

· از تاکسی پیاده شدم به راننده نیگا میکنم, میگه باقی پولتو میخوای؟میگم پـَـ نه پـَـ میخوام یه دل سیر نیگات کنم که میری دلتنگت نشم!

· به دوستم میگم وی پی ان داری؟ میگه واسه رد شدن از فیلترینگ میخوای؟ میگم پـَـ نه پـَـ واسه رد شدن از تنگه ابو غُریب میخوام. هم سنگرام منتظرن!!!

· بچه داییم به دنیا اومده .. همه خوشحال و اینا .. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخواین براش اسم بذارین؟... پـَـ نه پـَـ میخوایم همین جوری ولش کنیم اسمش بشه: نیو فولدر!!!

· دارم با تلفن حرف میزنم. بابام میگه دوست دخترت بود؟ میگم پـَـ نه پـَـ ژاک شیراک بود درمورد مناقشات اخیر خاور میانه نظرمو می خواست!!!!

· با ماشین افتادیم ته دره یارو میگه زنگ بزنم آمبولانس بیاد میگم :پـَـ نه پـَـ یه مشکل درون خانوادست خودمون حلش میکنیم!!!!

· پسر همسایمون تو پارک داشت بریک دنس می کرد یکی اومده بعد نیم ساعت تماشا میگه ایشون داره میرقصه؟گفتم: پـَـ نه پـَـ شربت خاکشیر خورده می خواد ته نشین نشه!!!!

· تو صف بربری نوبتم شده یارو میگه بربری میخوای؟ میگم پـَـ نه پـَـ اومدم از شاگردت تایپ یاد بگیرم!!!!

· داریم راه میریم با دوستام پام پیچ خورده،خوردم زمین میگه کمک می*خوای؟میگم پـَـ نه پـَـ شماها خودتونو نجات بدین من اینجا میمونم مقاومت می*کنم بریییید برییییییید!!!!

· یارو نشسته کنار خیابون نوک دماغش چسبیده به زمین دوستم میگه :معتاده؟ میگم پـَـ نه پـَـ میخواد انعطاف بدنشو به رخ بکشه!!!

· رفتم الکتریکی می گم آقا سه راهی دارین؟ میگه سه راه برق؟!!! میگم پـَـ نه پـَـ سه راه آذری ، دربست...!!!!

· نصفه شب یکی از بالا درمون پرید تو حیاط داداشم گفت علی دزده؟ میگم پـَـ نه پـَـ "زوروِ " داره از دسته گروهبان گارسیادر میره!!!!!

· آهنگ اندی تو ماشین گذاشتیم دوستم میگه اندیه ؟ میگم پـَـ نه پـَـ داریوشه، داره خودشه لوس میکنه بخندیم!!!!

· با کلی عشق و علاقه به یه بنده خدا گفتم I love you میگه با منی منم گفتم پـَـ نه پـَـ با pmc ام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

shima.p

New member
پـَـ نـَـ پـَـ

پ ن پ
رفتم تو ماهی فروشی به فروشنده می گم :آقا یه ماهی قزل آلا بدین.میگه : واسه خوردن میخای؟میگم:
پـَـ نـَـ پـَـ اومدم واکسن هاری و کزازشو بزنم و برم

رفتم خونه دانشجویی یکی از دوستام داشتم یکی از ظرفای چرب مورچه زدشو می شستم اومده بالا سرم
میگه ای وای چی کار می کنی داری ظرف و می شوری؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ مورچه ها هوس آب تنی کرده بودن
آوردمشون حموم!
یکی از این سوسک کوچیکا از جلو پام رد شده یه دستمال از جیبم درآوردم ... دوستم میگه میخوای
بکشیش ؟ پـَـ نـَـ پـَـ آبریزش بینی داره میخوام نریزه رو قالی
پیرزنه ، زنگ زده خونه ... میگه مامان تشریف دارن؟ ، میگم کاریشون داشتین؟ میگه پـَـ نـَـ پـَـ به این
بهونه میخواستم با خودت بیشتر آشنا شم... امروز کی وقتت آزاده ؟
مامور ِ بهمون گیر داده، یکی از رفیقام بد جوری شوته، بهش میگم تو اصن حرف نزن، تابلو میشیم، اصن
میگیم تو لالی. خلاصه به ماموره گفتیم این بنده خدا کلاً لالِ. مامور برگشت به رفیقم گفت لالی؟؟ رفیقم هم
نامردی نکرد گفت پـَـ نـَـ پـَـ کورم
بابا بزرگم فوت کرده بود رفتیم خاک سپاری، رفیقم اومده میگه دارید خاکش میکنید گفتم پـَـ نـَـ پـَـ داریم
میکاریمش یه بابا بزرگ جدید در بیاد !!!!!
رفتم جلسه ثبت نام ۱ساعت وایسادم.یارو اومده میگه میخوای ثبت نام کنی؟ پـَـــ نَ پـَـــ اومدم حالتو احوالتو سفید رویتو سیه مویتو ببینم بروم..
%%%%%%%%%%%%%%
مامانم سفره پهن کرده بود ,بهش گفتم میخوای شام بیاری؟
گفت: پـَــــــــ نَ پَـــــــــ میخوام گلای سفره رو اب بدم
%%%%%%%%%%%%%%
پدربزرگم فوت کرده تو قبرستونیم دوستم زنگ زده میگه کجایی؟ میگم بهشت زهرا ! میگه واسه چی ؟ میگم واسه پدر بزرگم. میگه اِ ؟ فوت کرده ؟ میگم پـَـــ نَ پـَـــــ تمرینی اومدیم مانور بدیم اگه یوخت اتفاقی افتاد هول نشیم…
%%%%%%%%%%%%%%
دوازده شب رسیدم دم خونه کلید نداشتم به داداشم زنگ زدم میگم یواش درو باز کن بقیه بیدار نشن .میگه در خونه رو؟ پَـــ نَ پَـــ در یخچالو!!! سر شب گرمم بود رفتم پشت تخم مرغها خوابیدم.!!!
%%%%%%%%%%%%%%
شیشه رفته تو دستم , دارم از درد جیغ و داد می کنم, به رفیقم میگم در بیار, میگه شیشه رو؟
میگم پَــــ نَ پَــــ , ادای من و در بیار شاد شیم
%%%%%%%%%%%%%%
تصادف کردم، زنگ زدم ۱۱۰ … پلیسه اومده میگه تصادف کردی؟!گفتم پـــ نَ پَـــــ اینا همش نقشه بود بیای ببینمت
%%%%%%%%%%%%%%
میگم دیگه میخوام از ایران برم …
میگه با آژانس مهاجرتی میری؟!
پَـــ نَ پَــــ هماهنگ کردم اول پاییز با دسته غازهای مهاجر
%%%%%%%%%%%%%%
یارو با ۱۶۰ تا سرعت زده به یه عابر پیاده ، عابره پرت شده ۲۰ متر اونطرفتر افتاده زمین هیچ تکونیم نمیخوره.دوستم میگه یعنی مرده؟
میگم پـَـَـ نَ پـَـَــــ داره تمارض میکنه پنالتی بگیره
%%%%%%%%%%%%%%
مادر دانش آموزِ اومده مدرسه….معلم بهش میگه با بچتون ریاضی تمرین کنین….میگه تو خونه؟….پَـــ نَ پــــ تو زمین های خاکی……..اکثر قهرمانا از زمین های خاکی شروع کردن
%%%%%%%%%%%%%%
بعد از کلی کلنجار رفتن با شریکم بهش گفتم باید از هم جدا شیم …
میگه یعنی جداً ازهم جدا شیم؟
پَـــ نَ پَــــ من فقط عاشق اینم حرف قلبتو بدونم الکی بگم جدا شیم، تو بگی که نمیتونم
%%%%%%%%%%%%%%
یارو اومده خونه رو ببینه واسه خرید. تا طبقه سوم با پله اومده میگه پس اینجا کلا آسانسور نداره!! پَـــ نَ پَــــ آسانسور داره ولی از طبقه چهارم شروع میشه !
%%%%%%%%%%%%%%
رفتم خونه دیدم ماهی از تنگ افتاده بیرون،داداشم میگه یعنی مرده؟ میگم پـَـَـ نَ پـَـَــ دوگانه سوزش کردم وقتی آب نیست با هوا کار میکنه!!
%%%%%%%%%%%%%%
دارم تو خونه رو ترد میل میدوام بابام میاد میگه داری میدویی لاغر کنی…!! پَـــ نَ پَـــ کلاسم دیر شده عجله دارم
%%%%%%%%%%%%%%
مرغ و از فریزر در آوردم میگه می خوای غذا درست کنی ؟!
پـَـَـ نَ پـَـَــــ خانوادش اومدن از سردخونه میخوان ببرن خاکش کنن….
%%%%%%%%%%%%%%
دارن گوسفندرو قربونی میکنن … یه آفتابه آوردن که بش آب بدن …
اومده میگه میخوان با آفتابه بش آب بدن؟!
پَ نه پَ آفتابه آوردن ببرنش دستشویی استرسش از بین بره …
%%%%%%%%%%%%%%
رفتیم پایگاه انتقال خون میگه شمام اومدین خون بدین؟پـــ نه پــ ما پشه ایم اومدیم مهمونی…!!!
%%%%%%%%%%%%%%
با نامزدش رفته طلافروشی حلقه بخره …
فروشنده میگه واسه نامزدی میخواین؟!
پـَـَـ نــه پـَـَــــ سره صحنه فیلمبرداری ارباب حلقه ها بودیم، حلقه کم آوردیم، اینه که مزاحم شما شدیم !
%%%%%%%%%%%%%%
از سایت ۴shared میخواستم یه فایل دانلود کنم ….. ۵۶۰ ثانیه صبر کردم بعد پیغام میده : میخوای این فایل رو دانلود کنی ؟ میگم پـَـــ نَ پَـــــ خیلی حال داد یکبار دیگه بشمر من بازم برم قایم شم ….. نیایا
%%%%%%%%%%%%%%
تو خیابون با دوستم داشتم راه می رفتم ، یارو موتوریه گوشیمو از دستم قاپید
دوستم گفت گوشیتو دزدید ؟ گفتم پـَـــ نَ پـَــ برد سیستم عاملشو آپدیت کنه فردا میاره !
%%%%%%%%%%%%%%
رفتم مرغ فروشی به فروشنده میگم بال دارین، میگه بال مرغ؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ بال هواپیما، چندتا کوچه پایین تر سقوط کردیم میخوام درستش کنم
%%%%%%%%%%%%%%
رفتم رستوران یارو میگه غذا میل دارید قربان؟پ نه پ اومدم ببینم اینجا حقوق خوبه؟از کارت راضی هستی یا نه
%%%%%%%%%%%%%%
تصادف شده زنگ زدم اورژانس میگه کسی صدمه دیده
پ نه پ زنگ زدم بگم همه سالمن نگران نشو
%%%%%%%%%%%%%%
بر گرفته از پرستاری

آخرین ویرایش:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
شروع کننده تاپیک! اندازه فونت رو اینقدر دستکاری نکنید

zanbagh

New member
منوداداشم(دوقلوئیم)درحال قدم زدن بودیم داداشم چندمترجلوترازمن میرفت یارواول داداشمودیداومدجلوترمنودیدرنگش پریدبرگشت گفت دوقلوئید؟گفتم پ ن پ اجسام ازآنچه درآینه میبینندبه شمانزدیکتراست!

hurrem sultan

New member
جنبش مبارزه با پ ن پ

رفتم ساندویچی، میگم آقا یه هات داگ با سس مخصوص بدین. میگه میل می کنید؟ میگم: بله، دستتون درد نکنه
(گشت مبارزه با فتنه پـَ نه پـَ ، واحد سیار غذاخوری ها و رستوران ها)

رفتـــم بــه کنـــار دلــبرم با شــادی ..
گفتـا کـه چـه خوب یاد من افتــادی ..
گفتـم صـنما تــو عشق را استـادی !
گفتا پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو یاد من میدادی !
گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ و درد زهـــر مــاری

بگذار قلم را به غزل بسپارم
شاید گره ای باز شود از کــــارم
پرسید: مگر تو هم غزل می گویی؟
گفتم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ !! فقط رباعـــی دارم
گفتا: تو آیا زهر مار میل داری ؟؟!

پنج نفری رفتیم پیتزا سفارش دادیم یارو میگه تو سالن میخورید؟ پ نه پ میریم تو دستشویی که آب خوردنم دم دستمون باشه !!!
پ نه پ و چاه دستشویی
همون باید تو دستشویی غذا بخوری

تو تاکسی به راننده میگم آقا نگه دار.
میگه پیاده میشی؟
میگم بله، پیاده میشم.

[ ستاد مبارزه با فتنۀ پـَـَـ نــه پـَـَــــ - ]……….

چند روز نخوابیدم میگه میری بخوابی . گفتم اره داداش خدافظ{{ستاد ضد پـَـــ نــه پـَـــ

بچه داییم به دنیا اومده. همه خوشحال و اینا. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخاین براش اسم بذارین؟میگم…اگه شما صلاح بدونین

میخوام مسواک بزنم…
مامانم می پرسه میخوای مسواک بزنی؟؟
میگم بله مامان جون..
میگه خمیر دندونم روش میزنی؟؟
میگم بله مامان جان..
میگه خاک تو سرت این همه موقعیت پ ن پ درست کردم واست استفاده نکردی
منم گفتم پ ن پ خز شده مامان جون

بچه به دنیا اومده، دکتره با به باباءِ نشونش می ده… باباءِ میگه بچمه؟! میگه:امممم چطوره از خودش بپرسیم؟؟

رفتم خونه سالمندان عیادت پدربزرگم,مسئول اونجا میپرسه:شمام اومدین عیادت؟میگم نه خونه سالمندان طلبیده اومدیم زیارت!!

واسه ‏دوس ‏دخترم ‏گل خریدم بردم ‏دادم بهش ‏میگه ‏گله ؟ میگم تا نظر کمک داور چی باشه!!

به دوستم گفتم برو بالا نردبون چراغ و ببند گفت بچرخونمش؟میگم اگه سختت میشه تو بگیرش من نردبون و میچرخونم!

به بابام گفتم سوئیچ ماشینو بده …… گفت : می خوای بری جایی؟ … گفتم : بله پدر عزیزم! ….

( ستاد مبارزه با فتنه ی پَ نَ پَ – واحد فرزند صالح)

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
با موتور رفتم خونه دایی ام. موتورو گذاشتم بیرون با کلاه کاسکت رفتم تو. دائیم گفت با موتور اومدی؟ گفتم پ ن پ با اف ۱۴ اومدم! …

bacillus.bs

New member
دیشب تو خیابون میرفتم داشتم با فندکم بازی می کردم، پلیس رد شده میگه اون چیه؟ فندکه؟ پ ن پ مشعل المپیکه دارم میبرم لندن!! میگه پ ن پ و زهرمارف سوار شو بریم… میگم کلانتری؟ میگه پ ن پ میبرمت لندن

bacillus.bs

New member
مرغ عشقم مرده. درحالی که پاهاش رو به بالاست افتاده کف قفس. دوستم اومده میگه: ااا مرغ عشقت مرد؟ پ ن پ کمر درد داشت، دکتر گفته باید طاق باز دراز بکشه کف قفس.

bacillus.bs

New member
بهرام رادان از یه بابایی آدرس پرسید، طرف میگه ببخشید شما بازیگر نیستین؟ رادان میگه پ ن پ پیک موتوریم!

bacillus.bs

New member
تو خیابون موتوریه اومد کیفم رو قاپید، یارو میپرسه: دزد بود؟ میگم: پ ن پ اومده بود امانتیش رو ببره فقط خواست هیجانش بیشتر باشه!

bacillus.bs

New member
رفتم یه قالب مرغ از تو فریزر درآوردم. دوستم میگه می خای بپزیش؟ مگم: پ ن پ خانوادش اومدن از تو سردخونه درش آوردم بدم ببرن دفنش کنن!

bacillus.bs

New member
با کلی شوق و ذوق به دوستم میگم: دان ۲ رو. برگشته میگه: تکواندو؟ پ ن پ دان ۲ آشپزی…!

bacillus.bs

New member
رفتم مغازه یه سبد پر خرید کردم، یارو میگه: کیسه هم می خوای؟ پ ن پ فرغون آوردم با اون می برم!

bacillus.bs

New member
لیلی به مجنون گفت: همه این اکرا رو می کنی برا من؟ مجنون: پ ن پ من عاشق آنجلینا جولی ام، تو حریف تمرینی هستی!

bacillus.bs

New member
داشتم تو پارکینگ نایلون های روی صندلی ماشین رو می کندم. همسایه مون اومده میگه ماشین نو خریدین؟ میگم: پ ن پ لواشکه دارم نایلونشو میکنم دور هم بخوریم!

bacillus.bs

New member
دوستم زنگ زده خونه. گوشی رو برداشتم سلام کردم. میگه: تو خونه ای. میگم: پ ن پ لطفا پس از شنیدن صدای بوق پیام خود را بگذارید… با تشکر!

bacillus.bs

New member
داشتم تلویزیون می دیدم. بعد مادربزرگم اومده کانال رو عوض کرده بعد به من میگه داشتی میدیدی؟! گفتم: پ ن پ داشتم گرمش میکردم تا شما بیای بیبینی!

bacillus.bs

New member
منتظر مسافر بودم. خانمه اومده میگه: آقا هفت تیر میری؟ میگم بله. میگه: سوار شم؟ پ ن پ تا هفت تیر دنبالم بدو!

bacillus.bs

New member
رفتم داروخانه. پیرمرده دفترچه بیمه رو داده به مسئول داروخانه. بعد از چند دقیقه مسئول داروخانه داروهاش رو آورده پیرمرده گفت پدرجان می بری؟ پیرمرده گفت پ ن پ همین جا می خورم! بی زحمت یک نوشابه خنک و سالاد هم بیار…

بالا