انواع روش هاي سوسك خوردن..

mikhak s

New member
اگر در شرایطی سخت مجبور باشید سوسک بخورید...(مجبوريد بخوريد) چه طور درست اش می کنید؟

لطفا عدد مورد نظر را بنویسید.

۱.اونو آب پز می کنید چون نمی خواید ویتامین هاش از بین بره....!

۲.ابتدا چشای سوسکه رو در می یارید..تا نبینه دارین اونو می خورید...! سپس چشای خودتونو می بندین تا نبینین دارین سوسک می خورین!!

۳.كله ...بال ها....پاها و دستاشو می کندین ، بعد قورتش میدین !( حالا خام یا کبابی فرقی نمی کنه) !!!

۴.شكمشو خالی می کنین، بعد سرخ می کنین، و اطرافشو کلی تزئین می کنین تا قیافه نحسش زیاد جلب توجه نکنه...! اونوقت با سس قارچ و نوشابه میل می کنید!!!

۵.می ذارینش تو کاغذ بعد مچاله میکنید و با آرامش تمام اونو قورتش میدین ...!! ( روش دخترونه ) !!!

۶.چون خیلی راحت طلب هستین ، همونجوری لای دندوناتون له اش میکنید...!!( روش پسرونه ) !!!

vb2

New member
نه من چشای خودمو در میارم اگه بخوام همچین کاری کنم :black_eyed:

soso26

New member
فکرش دیونم میکنه.ولی خب من لای کاغذمیزارم که هیچ تماسی با دهنم نداشته باشه و بدون ارامش همراه باگریههههههههههههههه قورتش میدم:smiliess (2)::smiliess (5):

mikhak s

New member
فکرش دیونم میکنه.ولی خب من لای کاغذمیزارم که هیچ تماسی با دهنم نداشته باشه و بدون ارامش همراه باگریههههههههههههههه قورتش میدم:smiliess (2)::smiliess (5):

آره احتمالا منم همين كارو انجام بدم، سريع قورتش ميدم كه هچيشو حس نكنم:sadsmiley:

linum

New member
منم هیچ وقت این کار رو نمیکنم. :wacsmiley: اگه از گشنگی تو تنکنا هم بمونم به جای اینکه سوسک لای کاغذ بذارم همون کاغذ خالی رو می خورم:sad:

mikhak s

New member
ممنون از جواباتون ، :thanks: :(40):بچه ها به نظرتون چرا پسرا نميان در اين مورد نظر بدن؟:smiliess (11):

E

elah

Guest
اگر در شرایطی سخت مجبور باشید سوسک بخورید...(مجبوريد بخوريد) چه طور درست اش می کنید؟

لطفا عدد مورد نظر را بنویسید.

۱.اونو آب پز می کنید چون نمی خواید ویتامین هاش از بین بره....!

۲.ابتدا چشای سوسکه رو در می یارید..تا نبینه دارین اونو می خورید...! سپس چشای خودتونو می بندین تا نبینین دارین سوسک می خورین!!

۳.كله ...بال ها....پاها و دستاشو می کندین ، بعد قورتش میدین !( حالا خام یا کبابی فرقی نمی کنه) !!!

۴.شكمشو خالی می کنین، بعد سرخ می کنین، و اطرافشو کلی تزئین می کنین تا قیافه نحسش زیاد جلب توجه نکنه...! اونوقت با سس قارچ و نوشابه میل می کنید!!!

۵.می ذارینش تو کاغذ بعد مچاله میکنید و با آرامش تمام اونو قورتش میدین ...!! ( روش دخترونه ) !!!

۶.چون خیلی راحت طلب هستین ، همونجوری لای دندوناتون له اش میکنید...!!( روش پسرونه ) !!!

مطلبی بهتر از این نبود!!!! اخه این چیههههه!!! حالمو بهم زدین:smiliess (5)::smiliess (5)::smiliess (5):

E

elah

Guest
خوب فکر کردم یه مطلب جالبه علمیه!! به خدا علم غیب ندارم!! از این به بعد اگه خواستین از این جور مطالب بنویسین لطفا تو قسمت عنوانش بفرمایین خطر بالا اوردن!!!

sky

New member
بهتره به اقایون توهین نشه:mad_majidonline: من روش 6 رو انتخاب میکنم.

mikhak s

New member
از این به بعد اگه خواستین از این جور مطالب بنویسین لطفا تو قسمت عنوانش بفرمایین خطر بالا اوردن!!!

اگه بخواييم اونطوري به قضيه نگاه كنيم كه عنوانش همه چيو ميرسونه: انواع روش هاي سوسك خوردن!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Anesthesia

Member
اگه تو ماهیتابه تفتش بدین و بهش ادویه کاری بزنین طعمش عالی میشه:thumbsupsmileyanim:

بالا