نظرات شرکت کنندگان در مورد این رشته در آزمون ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان با زدن دکمه پاسخ به موضوع نظرات خوشون رو بفرمایند؟

javad.sadeghi1

New member
با سلام امتحان امسال میشه یه جورایی گفت که متفاوت بود وخب نظرات مختلفی در مورد این امتحان وجود داره ولی به نظر من در کل راحت بود به خصوص درسهایی مثل(باکتری شناسی-تک یاخته-ویروس)ودرسهایی مثل(بیوشیمی-قارچ)سخت بود زبان و ایمنی هم متوسط. (با ارزوی موفقیت برای رقبا)

Farzan

New member
با سلام امتحان امسال میشه یه جورایی گفت که متفاوت بود وخب نظرات مختلفی در مورد این امتحان وجود داره ولی به نظر من در کل راحت بود به خصوص درسهایی مثل(باکتری شناسی-تک یاخته-ویروس)ودرسهایی مثل(بیوشیمی-قارچ)سخت بود زبان و ایمنی هم متوسط. (با ارزوی موفقیت برای رقبا)

سلام آقای صادقی من میانگینم 41 شده بنظرتون امیدوار باشم به قبولی؟ سال گذشته میانگین 37 رتبه 140 شده باتوجه به افزایش ظرفیت اعلام شده در 15 تیر ظرفیت امسال تاکنون 135 نفر اعلام شده. همه شهرها رو هم انتخاب کردم!

javad.sadeghi1

New member
با سلام خدمت شما دوست عزیز(در همه کاری توکلت به خدا باشه).اگه سالهای قبل بود میگفتم نه ولی الان هم درصد های کل شرکت کننده ها پایین اومده و هم ظرفیت بالا رفت به نظر من با میانگین 40 شما در یکی از دانشگاههای در حد متوسط انشا الله قبولید

Farzan

New member
با سلام خدمت شما دوست عزیز(در همه کاری توکلت به خدا باشه).اگه سالهای قبل بود میگفتم نه ولی الان هم درصد های کل شرکت کننده ها پایین اومده و هم ظرفیت بالا رفت به نظر من با میانگین 40 شما در یکی از دانشگاههای در حد متوسط انشا الله قبولید

سلام
ممنونم از پاسختون راستش خودم هم متوجه شده بودم که هم خیلی ها از این رشته فرار کردن بسمت رشته هایی چون ایمنی ، بیوشیمی و ژنتیک هم امسال کلا این رشته میانگین پایین بوده با پرس و جوهایی که این مدت داشتم اما شنیدنش از کسی دیگه واقعا برام امیدبخش بوده بازم ممنونم چون با پاسختون تشویش و اضطرابم کاسته شد.
سپاس فراوان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا