بهترین آنتی ویروس دنیا

به نظر شما بهترین آنتی ویروس دنیا کدوم آنتی ویروسه؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

Rbio

New member
با سلام
به نظر شما بهترین، پر کاربردترین و.... ترین آنتی ویروس دنیا کدوم آنتی ویروسه؟؟؟
خواهشا نظر خودتونو فقط با شرکت در نظر سنجی اعلام فرمایید.

Martian

New member
سلام آنتی ویروسهای مختلف از جهات متفاوتی مقایسه میشن مثلا از نظر

- رتبه بندی از نظر قدرت شناسایی و حذف ویروس ، Trojan ، Malware ، Worm ، HackTool و سایر بدافزارها.
- رتبه بندی از نظر نصب سریع و محیط ساده و کاربر پسند.
- رتبه بندی از نظر بدست آوردن سریع و آسان کلید یا آنچه برای Active کردن برنامه نیاز است و مدت ماندگار آن.
- رتبه بندی از نظر دسترسی سریع به سیستم غیرفعال کردن موقت آنتی ویروس برای جلوگیری از حذف یک فایل.
- رتبه بندی از نظر کمترین تأثیرگذاری بر سرعت سیستم کاربر.
- رتبه بندی از نظر دفعات Update شدن در طول روز و حجم دانلود شده.
- رتبه بندی از نظر سرعت Scan کردن سیستم.

arshade90

New member
سلام.

من تعریف نود رو زیاد شنیدم و خوب هم کار میکنه.

بعد اون کاسپر خوبه

این توتا هم دیتا بیسشون بالا ست و هم راحت به روز میشن.

ESET NOD32 یکی از سبک ترین آنتی ویروس های دنیاست که به خاطر استفاده کم از منابع سیستم و قابلیت پیکر بندی آسان Firewall آن از محبوبیت خاصی برخوردار است. Kaspersky نیز از شناخته شده ترین و معروف ترین سوئیت های امنیتی است که شاید تنها مشکل آن استفاده زیاد از منابع سیستم در نسخه های جدید عنوان کرد که به همین علت نصب آن بر روی سیستم های ضعیف از جمله اپ تاپ های قدیمی توصیه نمی شود. Symantec هم دارای مزایای سبک بودن و سرعت بالاست. در کل با تست هر آنتی ویروس روی سیستمتون راحت ترین گزینه رو برای کامپیوترتون انتخاب کنید چون وجود هر آنتی ویروسی که به روز و همواره فعال باشه امکان ویروسی شدن کامپیوتر شما به حداقل می رسه
نکته مهم به روز رسانی آنتی ویروس شماست به دلیل اینکه روزانه تعداد بسیاری ویروس ساخته می شوند
وجود آنتی ویروس update نشده با نبود اون تفاوتی ایجاد نمی کنه

راه حلی مطمئن برای محافظت کامپیوتر

یکی از بهترین انتی ویروس هایی که برای کامپیوتر کاربردی اسان نصب راحت و روی سیستم سبک است انتی ویروس cloud antivirus panda security که خواستم این خبر را با بقیه در میان بگذارم من این محصول سال 2012 را از سایت Panda Cloud Antivirus – The best free antivirus and the first free antivirus from the cloud گرفتم به نظرم بهترین انتی ویروس سال 2012 است و راه حلی مطمئن و پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود ویروس و تروجان است.

یک خبر خوب برای کسانی که از netbook استفاده می کنند جدیدا پاندا سکوریتی محصولی را ارائه داده که مخصوص کامپیوتر های net است این محصول به همراه falshmemory ارائه می شود و برای netbook ها که معمولاً از ظرفیت بالایی بر خوردار نیستند سبک و با نصب اسان است این فرصت خوبی برای دارندگان net محسوب می شود که از این پس از محصولی سبک تر و قوی تر استفاده کنند. از سایت ANTIVIRUS - Online-Virenscanner - SOFTWARE 2012 - Kostenfreie Virenschutz - CLOUD - Informationen - DOWNLOAD - Updates der Antiviren-Dateien - PANDA SECURITY قابل دسترسی است.

waria

New member
سلام.من قبلا نود داشتم ولی لپ تابم در عرض 3 ماه،دوبار ویروسی شد وحشتناک...من راضی نبودم زیاد.میخواستم اویرا نصب کنم روش ولی بیرون که داده بودمش برا تعمیر،خودشون اوست نصب کردن.حالا دیگه نمیدونم خوبه یا نه؟

ساحل

New member
NOD32آنتی ویروس خوبیه که که محیط کاربری و آپدیت آسونی داره ولی خیلی تو شناسایی بدافزارها قوی نیست، آویرا هم که این روزا خیلی تبلیغش رو میکنن تجربه ی خوبی ازش ندارم، چند هفته بعد از نصبش خیلی از فایلای dll برنامه های ایمن رو ویروس تشخیص داد وقتی که طبق تشخیص آویرا فایلای dll رو پاک کردیم متوجه از کار افتادن اکثر نرم افزارای کاربردی و اشتباه تشخیصی وحشتناک آویرا شدیم!!! پاندا رو هم که نصب کردیم سرعت سیستم و اینترنت به شدت پایین اومد الان که کلیک میکردی یه دقه بعد فولدرو باز میکرد!!! مکافی هم چون ایران تحریمه آپدیتش یه کم پر دردسره، فعلا کاسپر استفاده میکنیم ببینم چی میشه!

Rbio

New member
سلام.من قبلا نود داشتم ولی لپ تابم در عرض 3 ماه،دوبار ویروسی شد وحشتناک...من راضی نبودم زیاد.میخواستم اویرا نصب کنم روش ولی بیرون که داده بودمش برا تعمیر،خودشون اوست نصب کردن.حالا دیگه نمیدونم خوبه یا نه؟
سلام
ممنون که نظرتونو نوشتین
ولی باید به محضرتون برسونم که تمام آنتی ویروس ها خوبه به شرطی که زود زود آپدیتش کنین.

Rbio

New member
NOD32آنتی ویروس خوبیه که که محیط کاربری و آپدیت آسونی داره ولی خیلی تو شناسایی بدافزارها قوی نیست، آویرا هم که این روزا خیلی تبلیغش رو میکنن تجربه ی خوبی ازش ندارم، چند هفته بعد از نصبش خیلی از فایلای dll برنامه های ایمن رو ویروس تشخیص داد وقتی که طبق تشخیص آویرا فایلای dll رو پاک کردیم متوجه از کار افتادن اکثر نرم افزارای کاربردی و اشتباه تشخیصی وحشتناک آویرا شدیم!!! پاندا رو هم که نصب کردیم سرعت سیستم و اینترنت به شدت پایین اومد الان که کلیک میکردی یه دقه بعد فولدرو باز میکرد!!! مکافی هم چون ایران تحریمه آپدیتش یه کم پر دردسره، فعلا کاسپر استفاده میکنیم ببینم چی میشه!
سلام
ممنون که نظرتونو نوشتین
آویرا یا اویرا اشتباهی تشخیص نداده شاید ویروسه ضمیمه شده بود به فایلهاتون در ثانی شما نباید فایلها رو پاک می کردین خود آنتی ویروس باید بعد از تشخیص پاک کنه اینجوری کلا فایلهای سیستم از بین می ره اما اگه اویرا (آویرا) خودش پاک می کرد فقط فایل ویروسی شده رو یا ویروس رو پاک می کرد درضمن آپدیت یادتون نره.

ساحل

New member

سلام
ممنون که نظرتونو نوشتین
آویرا یا اویرا اشتباهی تشخیص نداده شاید ویروسه ضمیمه شده بود به فایلهاتون در ثانی شما نباید فایلها رو پاک می کردین خود آنتی ویروس باید بعد از تشخیص پاک کنه اینجوری کلا فایلهای سیستم از بین می ره اما اگه اویرا (آویرا) خودش پاک می کرد فقط فایل ویروسی شده رو یا ویروس رو پاک می کرد درضمن آپدیت یادتون نره.

اویرا خودش فایلا رو پاک میکرد فقط اول سوال میکرد که این فایل رو پاک کنه یا نه وقتی بله رو میزدیم خودش پاک میکرد، میگم اشتباه تشخیص میداده چون بعد از پاک کردن فایلی که ویروس تشخیص داده سریع به فایلای بعدی گیر میداد و انگار هشداراش تمومی نداشت طوری که اگه اینطوری ادامه میداد و از رو سیستم پاکش نمیکردیم مطمئنا کل فایلا رو از بین میبرد...

dr_PC

New member
nod از ویروس بدتره

بازم به سواد و تجربه خانوم waria و خانوم ساحل باید آفرین گفت
پسرا که آبرومونو بردن
آخه نودم شد آنتی ویروس؟
بارها و بارها دیدم سیستمها با وجود نود آپدیت شده پر ویروس بودن و همیشه مجبور به عوض کردن ویندوز و فرمت شدن
تجربه من میگه نود آشغالترین آنتی ویروسه . البته اگه بشه اسمش رو آنتی ویروس گذاشت
متاسفانه وقتی نظرسنجی میشه که کدوم آنتی ویروس بهتره ، همه به راحتی در استفاده توجه میکنن نه به قدرت تشخیص و حذف ویروس ، چون اکثر کاربرا بصورت فنی با مساله برخورد نمیکنن.
تجربه من میگه norton قویتره ولی یه ایرادایی هم داره . (البته هیچ آنتی ویروسی کامل نیست)
از قدرت نورتن این آنتی ویروس آمریکایی همین بس که : زمانیکه ویروس استاکس نت داشت به تجهیزات اتمی ایران حمله میکرد ، تو شرکت ما نورتن تشخیصش داد و بلوکش کرد.
بارها و بارها در طول روز میشد که حملات شبکه ای رو اعلام میکرد. این در حالی بود که بقیه آنتی ویروسا هیچ غلطی نمی کردن.
بارها شده سیستمی که روش نود نصب بوده و چک کامل شده بعد از نصب یه آنتی ویروس دیگه ده ها و گاهی صدها و هزاران ویروس پیدا کرده.
قابل توجه که در هر ماه میلادی آنتی ویروسای تو رقابت از همدیگه سبقت میگیرن برای فهمیدن رنکینگ و نتایج تست و مقایسه آنتی ویروسا سایت www.av-comparatives.org اصلی ترن مرجع هست.
وقتی نظر سنجیا رو میبینم همیشه نود رای بهترین رو میاره و منو کفری میکنه
Avast هم زیاد قوی نیست ولی دم دسته . avira و kasper و bitdefender هم خوبن یه زمانی Gdata و Fsecure هم خوب بودن
نکته قابل توجه اینکه همیشه نسخه های internet security از نسخه های آنتی ویروس یه سرو گردن قویترن

dr_PC

New member
معمولا آنتی ویروسای قوی نظیر norton و avira به patch , crack ,و setup نرم افزارای قفل شکسته گیر میدن که طبیعیه چون ما ایرانیا دستکاریشون کردیم که مفتی استفاده کنیم.
ولی یه راهی هست برای معرفی کردن ایمن بودن اون فایلایی که نمی خوایم ویروس شناخته بشه ، که باید تو بخش immunity تعریف بشن. یه راه دیگه هم فشرده کردن فایلا با winrar به همراه پسورد دار کردن اوناس.

waria

New member
من یه چند ماهی میشه آنتی ویروس خود مایکروسافت رو نصب کردم.خیلی راضی بودم.حالا نمیدونم نظر اهل فن چیه....

eeeeeeehsan

New member
Gdata
قوی ترین آنتی ویروسی که استفاده کردم.
عمرن با ویروسی مواجه بشه و نیاز داشته باشه به ری استارت ویندوز :smiliess (8):

abtin13

New member
بازم به سواد و تجربه خانوم waria و خانوم ساحل باید آفرین گفت
پسرا که آبرومونو بردن
آخه نودم شد آنتی ویروس؟
بارها و بارها دیدم سیستمها با وجود نود آپدیت شده پر ویروس بودن و همیشه مجبور به عوض کردن ویندوز و فرمت شدن
تجربه من میگه نود آشغالترین آنتی ویروسه . البته اگه بشه اسمش رو آنتی ویروس گذاشت
متاسفانه وقتی نظرسنجی میشه که کدوم آنتی ویروس بهتره ، همه به راحتی در استفاده توجه میکنن نه به قدرت تشخیص و حذف ویروس ، چون اکثر کاربرا بصورت فنی با مساله برخورد نمیکنن.
تجربه من میگه norton قویتره ولی یه ایرادایی هم داره . (البته هیچ آنتی ویروسی کامل نیست)
از قدرت نورتن این آنتی ویروس آمریکایی همین بس که : زمانیکه ویروس استاکس نت داشت به تجهیزات اتمی ایران حمله میکرد ، تو شرکت ما نورتن تشخیصش داد و بلوکش کرد.
بارها و بارها در طول روز میشد که حملات شبکه ای رو اعلام میکرد. این در حالی بود که بقیه آنتی ویروسا هیچ غلطی نمی کردن.
بارها شده سیستمی که روش نود نصب بوده و چک کامل شده بعد از نصب یه آنتی ویروس دیگه ده ها و گاهی صدها و هزاران ویروس پیدا کرده.
قابل توجه که در هر ماه میلادی آنتی ویروسای تو رقابت از همدیگه سبقت میگیرن برای فهمیدن رنکینگ و نتایج تست و مقایسه آنتی ویروسا سایت AV-Comparatives Independent Tests of Anti-Virus Software ? AV-Comparatives اصلی ترن مرجع هست.
وقتی نظر سنجیا رو میبینم همیشه نود رای بهترین رو میاره و منو کفری میکنه
Avast هم زیاد قوی نیست ولی دم دسته . avira و kasper و bitdefender هم خوبن یه زمانی Gdata و Fsecure هم خوب بودن
نکته قابل توجه اینکه همیشه نسخه های internet security از نسخه های آنتی ویروس یه سرو گردن قویترن
صرف کشف یه ویروس خاص دلیل بر قدرت یه آنتی ویروس نیست.آنتی ویروسی خوبه که طیف زیادی از ویروس ها رو شناسایی کنه. در ضمن اینکه یه آنتی ویروس یه ویژگی خوب داشته باشه دلیل بر خوب بودن کلی اون نیست. همین سایت AV تست های 9گانه ای برای تشخیص اینکه کدوم آنتی ویروس بهتره داره. این که بگیم نود32 اصلا آنتی ویروس خوبی نیست هم اشتباهه.تو بعضی تست ها از جمه false positive و anti-pishing نود 32 جزو بهترین ها بوده ولی اینکه باز بگیم پس نود32 بهترینه بازم اشتباهه. شکل زیر فک کنم راهنمای خوبی برای انتخاب آنتی ویروس باشه.ضمنا سایت AV کاسپرسکی رو بعنوان آنتی ویروس برتر 2013 معرفی کرده چون تنها آنتی ویروسی بوده که هر 9 تا تستش 3ستاره گرفته.
2dgjn9z.jpg

این هم فایل PDF گزارش 2013 سایت AV هستش که مفصلا همه امتیاز بندی ها و برنده های هر امتیازبندی رو شرح داده.البته 24مگ حجم داره:
http://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2014/01/avc_sum_201312_en.pdf

ROJO

New member
Gdata
قوی ترین آنتی ویروسی که استفاده کردم.
عمرن با ویروسی مواجه بشه و نیاز داشته باشه به ری استارت ویندوز :smiliess (8):

من برای لپتاپم دنبال ی خوبشم، معرفی کنید لطفا
کاسپر روش نصب بوده ک از روزای اول میگفت اپدیت کن!
من نمیدونم این چی بوده مگه من اون فروشندرو گیر نیارم:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

eeeeeeehsan

New member
صرف کشف یه ویروس خاص دلیل بر قدرت یه آنتی ویروس نیست.آنتی ویروسی خوبه که طیف زیادی از ویروس ها رو شناسایی کنه. در ضمن اینکه یه آنتی ویروس یه ویژگی خوب داشته باشه دلیل بر خوب بودن کلی اون نیست. همین سایت AV تست های 9گانه ای برای تشخیص اینکه کدوم آنتی ویروس بهتره داره. این که بگیم نود32 اصلا آنتی ویروس خوبی نیست هم اشتباهه.تو بعضی تست ها از جمه false positive و anti-pishing نود 32 جزو بهترین ها بوده ولی اینکه باز بگیم پس نود32 بهترینه بازم اشتباهه. شکل زیر فک کنم راهنمای خوبی برای انتخاب آنتی ویروس باشه.ضمنا سایت AV کاسپرسکی رو بعنوان آنتی ویروس برتر 2013 معرفی کرده چون تنها آنتی ویروسی بوده که هر 9 تا تستش 3ستاره گرفته.

این هم فایل PDF گزارش 2013 سایت AV هستش که مفصلا همه امتیاز بندی ها و برنده های هر امتیازبندی رو شرح داده.البته 24مگ حجم داره:
http://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2014/01/avc_sum_201312_en.pdf

آبتین من از وقتی یادم میاد فقط کارم این بود آنتی ویروس عوض کنم، به غیر از Fsecure که جدید اومده و قبل نصب لایسنس میخواد نه واسه آپدیت، همه آنتی ویروسا رو نصب کردم و هرکدوم رو چند ماه داشتم.
بهترین تجربم رو Gdata بوده، الآن 1 سال و 2 ماهه دارمش. و چون تو سایتای شیلتر زیاد کار دارم مالور زیاد میافته تو جونم فایروالمم زون آلارمه.
Gdata دو موترست، یه موتورش avast و یه موتورش bitdefender. لپ تاپ یا سیستمی ضعیف باشه سرعتش رو میاره پایین.
حالا بگذریم...
میخواستم بگم به گفته ی هیچکدوم از این رنکینگ ها اعتماد نکن، Pcmag , pcantivirus , iransetup , همین سایتی که خودت گفتی و اینا همشون یه چیزی میگن، رنکینگاشون هم متفاوته.
شما باید خودت تست کنی تا بفهمی کدوم آنتی ویروس بهتره.
من خودم سر قضیه ssd خریدن یکی از دوستام کلاه گنده ای سرم رفت، همه سایتای رنکینگ می گفتن ocz ، ولی وقتی خریدم واسش، سرعتش در مقایسه با ssd سامسونگی که نگاش هم نمی کردن خیلی فرق داشت و ضعیف تر بود.

ولی حرفت درسته، آنتی ویروس خوب آنتی ویروسیه که بتونه طیف وسیعی از ویروسا رو بشناسه، اینم اضافه بشه بهش که واسه کشتن یه ویروس خطرناک هی جون نکنه و آدم رو عاصی نکنه!!
وگرنه من نه سرعت اسکن واسم مهمه، نه حجم آپدیتی، نه آپدیت آفلاین، نه چیز دیگه.

من برای لپتاپم دنبال ی خوبشم، معرفی کنید لطفا
کاسپر روش نصب بوده ک از روزای اول میگفت اپدیت کن!
من نمیدونم این چی بوده مگه من اون فروشندرو گیر نیارم:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

سیستم عامل لپتاپت چیه؟
مشخصاتش چیه؟
به مهارت خودت از نرم افزار و آنتی ویروس از 20 چند میدی؟ :))
آنتی ویروس که باید آپدیت بشه، آپدیت نشه چطوری میخواد ویروسا رو شناسایی کنه و بکشه!! :smiliess (12):

بالا