ارشدی ها ...........

hadis90

New member
با سلام
اگه این بچه های تازه ارشد قبول شده یه لطفی کنید و کسانی را که می خواهند ارشد بدن را راهنمایی کنن یه کمک بزرگ کردن...حالا اگه بگید چی خواندید ..چقدر خواندید ..و از این جور چیزا ..

با سلام من امسال دانشگاه تهران فبول شدم اگه سوالی چیزی بود در خدمت همه دوستان هستم.

hediyeh_65

New member
سلام دوستان عزیز.من ارشدایمنی بهشتی قبول شدم.اگه سوالی باشه درخدمتم:smilingsmiley:

mortaza

New member
سلام دوستان من امسال بیوتکنولوژی پزشکی علوم پزشکی تبریز قبول شدم آماده ی کمک بی منت به همه ی دوستان هستم.ایمیل من:1989pasteur@gmail.com

dilak

New member
از ارشدي ها خواهش داريم كه درصداشونو بزارن كه ببينيم

parisakh

New member
ازمون ارشد بیوشیمی

سلام
اگر کسی بیوشیمی بالینی قبول شده لطفا منابع که خونده رو معرفی کنه ممنون می شم

fsaleh

New member
با سلام

میشه لطفا منابع ارشد انفورماتیک پزشکی را اعلام کنید ؟
جزوات اساتید طراح ؟و کتابهای رفرنس رو .با تشکر
ایمیل من s1001ka@yahoo.com

آخرین ویرایش:

kosarjon

New member
sallam doste aziz(hediye_65),mishe manabe e k motale kardid ro begid va hamintor darsadatono age mishe maile khodetono bezarid.mamnon

آخرین ویرایش:

mojtabak62

New member
سلام منم سال 87 میکروب شناسی قبول شدم اگر سوالی بود تا اونجایی که بتوانم کمک میکنم.
موفق و پیروز باشید

mojtabak62

New member
سلام منم سال 87 میکروب شناسی قبول شدم اگر سوالی بود تا اونجایی که بتوانم کمک میکنم.
موفق و پیروز باشید

ahmadali

New member
اگر کسی مراقبت ویژه هست بگه....درصدا از سیر تا پیازشو بگه

arshade90

New member
بو سیر و پیاز میاد ؟؟؟؟

بچه ها مراقب باشین !!!:25r30wi:

مزاح بود.

Rana

New member
سلام من میخواهم ارشد میکروب پزشکی شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید درباره نحوه درس خواندن مخصوصا زبان اگه میشادرصدهاتونوهم بگید.

nsj

New member
موفق و پیروز باشید
سلام از وقتی اومدم تو این سایت به کلی نگرانم من 4 ساله که می خواهم قبول شوم ولی نمیشه امسال اگه باکتری رو بد نداده بودم قبول میشدم. شما پشت کنکور مونده بودید ؟ میشه بگی چه طوری درس می خوندی ؟

نارون

Member
کسی در زمینه مراقبتهای ویژه سوالی داشت بگه
سلام اولا میخواستم بدونم از کی شروع به درس خوندن کردید و روزی چند ساعت درس خوندید؟
از چه درسی شروع کنیم خوبه ؟ من سر کار میرم شیفتام هم اجبارا زیاده کاریشم نمیتونم بکنم فقط دلم میخاد امسال هرجور شده قبول شم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم در ضمن مشگلی با زبان ندارم چون قبلا کلاس میرفتم امسال بدون خواندن46 درصد زدم

بالا