راهنمایی

krismas

New member
سلام .دوستان خوبم که آزمون های زبان وزارت بهداشت رو شرکت کردید و یا قصد دارید شرکت کنید.میشه منابع این آزمون رو به من بگید و من رو راهنمایی کنید.

factorVIII

Member
برو قسمت کارشناسی ارشد....اونجا واسه زبان یه پست به نام درس زبان در آزمون کارشناسی ارشد وجود داره

shahram25

New member
بچها بنظرتون كتاباي تاپ ناچ واقعا خوبن؟اين تاپ ناچا جديدا داره تدريس ميشه من 2ساله تازه كلاساش ميرم تازه به 3ب رسيدم

M

medical genetic

Guest
سلام بچه ها ،كسي هست كه در ازمون زبان دكتري وزارت بهداشت شركت كرده باشه؟از گرامر هم سوال مياد؟

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
منم قبلا کلاسای تاپ ناچ می رفتم ولی خوشم نیومد ول کردم..
البته برا مکالمه خوبه ولی صرفا برای ارشد زیاد کار ساز نیست

biotech25

New member
زبان کتاب لزګی عالیه
وکتابای انتشارات دانشګاه شیرازdeveloping skill

Farzan

New member
کسی اطلاع داره بهترین مدرک ازمیان مدارک زبان ذکر شده برای آزمون زبان دکترا کدومه؟؟؟!!

س

سيد

Guest
بچه ها از تبريز كسي هست در مورد كلاسهاي زبان دكتري اطلاعي داشته باشه؟

dilak

New member
کسی در مورد کتاب زبان علوم پزشکی شیراز انتشارات جنگل چیزی می دونه تا حالا کسی این کتابو خونده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

skyy

New member
سلام بچه ها به نظرتون واسه ارشد فقط لزگی رو بخونم جواب میده یا اول از 504 شروع کنم؟؟؟
به من گفتن اگه فقط لزگی بالای 60 میزنم.
یکی دیگه گفت اول 504 بعد لزگی...
چیکار کنم؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید...:33:

RBC!

New member
کسی در مورد کتاب زبان علوم پزشکی شیراز انتشارات جنگل چیزی می دونه تا حالا کسی این کتابو خونده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...........................
من 504 ش رو گرفتم ولی چون عین نرم افزاری بود که داشتم برای همین پسش دادم :)
در کل خوب بود.. ولی هیچ چیز برای حفظ لغت های 504 جای نرم افزار Overlearning Of 504 رو نمیگیره

narniya

New member
سلام rbc
این نرم افزار که گفتی واسه موبایله یا کامپیوتر....خریدنیه یا دانلود کردنی؟؟؟

RBC!

New member
سلام rbc
این نرم افزار که گفتی واسه موبایله یا کامپیوتر....خریدنیه یا دانلود کردنی؟؟؟

واسه کامپیوتر.. من که خریدمش و فقط هم تو سه تا کامپیوتر میشه نصبش کرد :)

10 تومن بود فک کنم

ahwan

New member
دیلک خود شیراز 2 تا کتاب داره (مولف:دکتر قدرت الله کامیاب) یکیشون آبیه و یکیشون جگری رنگه که به کتاب های زبان عمومی 1 و 2 معروفه
این کتاب ها واقعا خوب هستند ولی اشتباه هم دارند من بهت پیشنهاد می کنم که فقط فلاش کارت لغاتشو بخر که باید تو خوابگاه دستغیب شیراز آشنا داشته باشی (دانشجو ها درستش کردن)
برای تهیه خود کتاب هم باید بری شیراز خیابان زند - ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز(ساختمان لوله ایی) طبقه همکف انتشارات علوم پزشکی شیراز

shima.p

New member
من کتابای انتشارات جنگل رو خوندم خیلی راضی هستم:smilies-azardl (181

nazanin91

New member
سلام میشه بگین لزگی از چه بخش هایی؟ فهرست مطالبش چیه؟ خیلی مهمه داشته باشیش؟چون من ندارم تو کتابفروشی پیدا نکردم!! کسی آزمون زبان وزارت بهداشت(mhle) ثبت نام نکرده؟ همین تافل و 504 و لزگی کافیه؟

marava

New member
دوست عزيز 504 و تافل صرفا براي پايه سازي زبان آموزي و افزايش دامنه لغات خوبن براي تسلط بر مطالب آزمون حتما بايد درسنامه لزگي رو بخونيم من هم تازه شروع ميكنم.چون همه اونهايي كه قبول شدن توصيه كردن.بري تو تستها هم ميبني 504 خالي كاربردي نداره.موفق باشي.مهارت بندي شده مطالبش.بچه ها يه پستي گذاشتن با هم زبان بخوانيم تو ي اون پست دارن با همين دوتا كتاب جلو ميرن.دوست داشتي سر بزن.موفـــــــــــــــــــــــــق باشي

برای موفقیت در کنکور خوندن چندباره ی کتاب تست لازمه این اهمیت کتاب کارشناس پرستاری محمد لزگی رو بیشتر می کنه چون سوالای کنکور مدام در حال تکرار شدن هستند و همونطور که دوستان گفتن بقیه کتابا برای افزایش دامنه لغات مناسبند
لزگی شامل سوالای طبقه بندی شده ی چندین سال زبانه

بالا