متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

hadis90

New member
با سلام
به همه دوستان ..
من از طریق همین پست می خوام از تمام کسانی که دوست دارن یا تصمیم دارن داخل آزمون کارشناسی به پزشکی شرکت کنند دعوت کنم...
تا همه با هم بتونیم بهترین منابع ، بهترین شرایط ، و بهترین راه را برای قبول شدن داخل این آزمون پیدا کنیم و اونو دنبال کنیم... و به امید خدا ...تا موفقیت...
حالا هر کس که مایله بیاد و خودشو معرفی کنه و آمادگیشو اعلام کنه..
تا شروع کنیم و با هم درس بخوانیم...(به قولی گفتنی یه دست صدا نداره).......

..........................منتظرتون هستم.....................

ملیسا

New member
سلام .حدیث یعنی چی کارشناسی به پزشکی؟؟؟؟؟؟تو برنامه خاصی داری؟؟؟فقط از رشته خودت میخوایی باشن یه فرقی نداره؟؟؟

mehraveh

New member

salam hadis jan
man do bar dar in azmoon sherkat kardam va fekr mikonam k tajrobiate ziad va khubi kasb karde basham,man hazeram age rahnamayi khasti komaket konam chon dust daram age vaghean tasmimdari bekhunio ghabul shi,hatman be natije beresi ishalla

radiology85

New member
اطلاعات بیشتر

سلام mehraveh این آزمون از علوم پایه پزشکی و دندون سخت تره؟ چرا دو دفعه قبلی قبول نشدی؟ آیا ممکنه پارتی بازی هم باشه؟ چقدر میشه به قبول شدن امیدوار بود؟

matin

New member

salam hadis jan
man do bar dar in azmoon sherkat kardam va fekr mikonam k tajrobiate ziad va khubi kasb karde basham,man hazeram age rahnamayi khasti komaket konam chon dust daram age vaghean tasmimdari bekhunio ghabul shi,hatman be natije beresi ishalla

Salam
Age mishe begin chiya khondin,sathe soalatesh az olom paye balatar ya payin tareh ya ham sathe?
Mer30.

mehraveh

New member
salam man ye baresho ghabul nashodam va javabe emsal ham k nayumade
chon darsa ziado sangin hastand,4 mah kame vase khundan chon tasalot peida nemishe,aksaran migan az oloom paye sakht tare vali man in nazaro nadaram
man darsnameye jame olum payeye pezshkio khundam
unayi k mitunan kelas beran aalie,man kelasaye jahade shahid beheshti pishnehad midam
movaffagh bashid va bara man ham doa konid:rose:
agar zud shoru konid va khub bekhunid va mosalat bashid mishe ghabul shod chon kasayi ke kam khundan sare jalase chize ziadi yadeshun nemiad mesle parsale man.
mataleb sangino ziado farrar hastan

vahaab

New member
من که نفهمیدم کدوم ازمونو میگید؟؟منظورتون ازمونی که فقط دانشگاه تهران میگیره و همه کارشناسی های علوم پایه اونم با معدل بالا واسه ادامه تحصیل تو پزشکی شرکت کننه؟یا نه این یه ازمون دیگس اگه کسی میدونه واضحتر بگه منم بفهم چیه اخه؟//ممنون میشم

radiology85

New member
salam man ye baresho ghabul nashodam va javabe emsal ham k nayumade
chon darsa ziado sangin hastand,4 mah kame vase khundan chon tasalot peida nemishe,aksaran migan az oloom paye sakht tare vali man in nazaro nadaram
man darsnameye jame olum payeye pezshkio khundam
unayi k mitunan kelas beran aalie,man kelasaye jahade shahid beheshti pishnehad midam
movaffagh bashid va bara man ham doa konid:rose:
agar zud shoru konid va khub bekhunid va mosalat bashid mishe ghabul shod chon kasayi ke kam khundan sare jalase chize ziadi yadeshun nemiad mesle parsale man.
mataleb sangino ziado farrar hastan

ممنون از جوابت امیدوارم موفق باشی راستی میدونی چند نفر واقعا می خونن؟

matin

New member
shoma be che tartibi darS'HARO kh0ndin ? Ya pishnahad midin bA che tartibi khond?
Va inke bara sherekat to in azm0n hatman bAyad tarh ya sarbazi raft ?

hadis90

New member
slm....
دوباره به همه دوستان متقاضی ...
بچه ها اگه کسی از شما تا حالا با کسی که قبول شده برخورد داشته یا دیده...
می توانه به سوالای بچه ها جواب بده ...
(بچه هایی که بهشتی درست می خوانن .بخصوص..).
بچه ها حالا اگه میشه رشته هاتونو ..کارایی که تا حالا انجام دادید و ...
بگید تا یواش یواش شروع کنیم....
ممنون..

radiology85

New member
slm....
دوباره به همه دوستان متقاضی ...
بچه ها اگه کسی از شما تا حالا با کسی که قبول شده برخورد داشته یا دیده...
می توانه به سوالای بچه ها جواب بده ...
(بچه هایی که بهشتی درست می خوانن .بخصوص..).
بچه ها حالا اگه میشه رشته هاتونو ..کارایی که تا حالا انجام دادید و ...
بگید تا یواش یواش شروع کنیم....
ممنون..

سلام ظاهرا تنها سر نخ ما از این آزمونmehraveh بود که متاسفانه دیگه جواب نمیده
من یه بار می خواستم شرکت کنم مدارکم رو پست کردم ولی چون سربازی نرفته بودم مدارکم برگشت خورد
گذراندن طرح نیروی انسانی هم الزامی است

goleroz

New member
سلام خوبین بچه ها ؟حدیث جون میشه بگید این چه ازمونیه؟منی که فیزیک خوندمم میتونم شرکت کنم؟اونوقت معدل پایین هم میتونه؟بیشتر در مورد این ازمون بگید ممنون میشم/من اصلا نمیدونم در مورد کدوم ازمون صحبت میکنیید

negar91

New member
سلام خوبین بچه ها ؟حدیث جون میشه بگید این چه ازمونیه؟منی که فیزیک خوندمم میتونم شرکت کنم؟اونوقت معدل پایین هم میتونه؟بیشتر در مورد این ازمون بگید ممنون میشم/من اصلا نمیدونم در مورد کدوم ازمون صحبت میکنیید
آزمونی هستش که بچه های دارنده ی مدرک کارشناسی علوم پزشکی میتونن توی این امتخان شرکت کنن و در صورت قبولی در رشته پزشکی ادامه تحصیل میدن و مواد امتحانیشم درسای علوم پایه پزشکی هستش البته شرایط دیگه هم داره مثل معدل کارشناسی ، معدل دیپلم و .. واسه اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید
اعلام شرایط، ضرایب و مدارک مورد نیاز آزمون کارشناسی به پزشکی 90

matin

New member
سلام ظاهرا تنها سر نخ ما از این آزمونmehraveh بود که متاسفانه دیگه جواب نمیده
من یه بار می خواستم شرکت کنم مدارکم رو پست کردم ولی چون سربازی نرفته بودم مدارکم برگشت خورد
گذراندن طرح نیروی انسانی هم الزامی است
Mot'maen hastin ke tarh elzamiye vasash ? Nemishe bADesh gozaroND , HATMAN GhaBLESH bAYAD RAFTE BashI SARbAZI YA TARH RO ?

بالا