یک زن هندی در یک زایمان بسیار عجیب، 11نوزاد قد و نیم قد را در نخستین زایمان خود به...

mojtabak62

New member
یک زن هندی در یک زایمان بسیار عجیب، 11نوزاد قد و نیم قد را در نخستین زایمان خود به دنیا آورد!

به دنیا آمدن این همه نوزاد نه تنها اعضای کادر بیمارستان محل زایمان زن هندی را شگفت زده کرد، بلکه سبب شگفتی بسیاری از مردم هند شد.

این زایمان شگفت انگیز بسیاری از کاربران اینترنت را وادار به نوشتن تحلیل و تفسیرهای جالبی کرد که به نوشته برخی از آنها، زن هندی در اولین زایمان خود اعضای یک تیم فوتبال را زائیده است.

ملیسا

New member
:14: واییی .خدا چه کارایی میکنه هااا .خیلی عجیبه اقا مجتبیییییییییییییی.کار خداس دیگه .قربونش برم الهی که چه حکمتهایی داره.

Briana

New member
وای مگه میشه؟ 11 تا بچه!بلانسبت...خیلی باحاله:shocked::1dco2x0p1lilzhfpg1t

sakar

New member
اينم عكسشون
0.899484001329042676_taknaz_ir.jpg

Artmis.a

New member
آره به خدا بعضیا نمیتون واسه یه بچشونم هم کاری کنن .... غذا درست کنن و ..... چه اعصابی باید داشته باشه این مادر

همه ی بچه ها که مثله بعضیا بهانه گیر و ایرادی نیستن که!!! :New (6):
تازه اونجا که ایران نیست یارانه ها رو نداده باشن آدم مجبور شه بجا درست کردن شیشلیک بچه رو تهدید به شلیک کنه! :dadad4: :25r30wi:
در ضمن بعضیا دیگه مامانشون تخم مرغ هم واسشون درست نمیکنه تا ادب شن! :mad_majidonline:

matin

New member
همه ی بچه ها که مثله بعضیا بهانه گیر و ایرادی نیستن که!!! :
تازه اونجا که ایران نیست یارانه ها رو نداده باشن آدم مجبور شه بجا درست کردن شیشلیک بچه رو تهدید به شلیک کنه!
در ضمن بعضیا دیگه مامانشون تخم مرغ هم واسشون درست نمیکنه تا ادب شن! :mad_majidonline:

هیچ مامانی شب آخره سالی با بچش این رفتارو نداره ........ :( :sad:
هم اکنون محتاج یاری سبزتان هستیم :smiliess (7):
من میرم یه جائی از حق و حقوق خودم دفاع کنم اینجوری نمیشه ....... :21:

Artmis.a

New member
هیچ مامانی شب آخره سالی با بچش این رفتارو نداره ........
هم اکنون محتاج یاری سبزتان هستیم :smiliess (7):
من میرم یه جائی از حق و حقوق خودم دفاع کنم اینجوری نمیشه ....... :21:

ببخش پسرم که ناراحتت کردم.:riz513:
من منظورم بچه های دیگه بود.
سال نوی همگی مبارک:applause:

matin

New member
آره واقعا ،اصلا فكر كردن به اينكه 11 تا بچه باهم گريه كنن گرسنشون بشه و... واي ي ي كلم سوت ميكشه :smiliess (15):

اصلا نمیشه بهش فکر کرد حالا طرف در این وضعیته ... ایشالله همه به سلامت بزرگ شن و قدر این مادر رو بدونن ... به افتخار همه مامانا ..... هورررررررررررررررررررررررراااااااا

shadman

New member
با این اوضاع جمعیت هند همچنان به شدت رو به افزایشه قدمهاشان مبارک

bacillus.bs

New member
مطمین هستید که راسته؟اخه این 11 چه جوری جا شدند/همشونم زندند/تا توی دهن مامانه بچه بوده

بالا