بیاین باهم بخندیم! نه به هم!

Artmis.a

New member
"بسم رب الشهداء و الصدیقین" دشمنان نظام به ترور دانشمندان بزرگ كشور روي آورده اند، لذا شاید این آخرین پیام من به شما باشد، "حلالم كنید."‎ ‎

با دوست دختر خود ازدواج کنید , وگرنه مجبورید با دوست دختر دیگران ازدواج کنید !
دوست دختر دکتر شریعتی

ميگن اونايي که رفيق خوب دارن ميرن بهشت حال کردي مفتي مفتي ميري بهشت

قانون دوم نیوتن(پایستگی عشق): عشق در پسران هرگز از بین نمیرود بلکه از دختری به دختر دیگر انتقال میابد!

گفت مردی به همسرش روزی: من بمیرم چگونه خواهی زیست ؟گفت از چند چون ان بگذر تو بمیری برای من کافیست

خچ خچ
خچ خچ خچ
خچ خچ خچ خچ
دکتر شریعتی در حال خوردن خیار!!!

مشترک گرامی شما برنده همسر شدید، جهت دریافت اطلاعات بیشتربه سایت: شتردرخواب بیندپنبه دانه،مراجعه فرماید
(باتشکرشرکت بشین تا بیاد)

به زندگى بخند
.
.
بخند
.
.
بخند
.
.
خوب بسه ديگه نيشات و ببند !

فقط يه ايرونى ميتونه گوشي ايفون s4 يك مييلوني بخره بعدش سيم كارت اعتباري ايرانسل بذار توش!

مشترک گرامی شما برنده یک دستگاه زانتیا شده اید لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شتر در خواب بیند پنبه دانه مراجعه کنید !

غضنفر در گوش راننده هی پچ پچ میکرده مسافرا میگن : چی میگه ؟ راننده میگه : بابا دیوونم کرده هی میگه چپ کن بخندیم !!!!!!!!!!!

گاهی آنقدر غرق آرزوهات هستی که فراموش میکنی یکی پشت در دستشویی منتظره!

25r30wi.gif

Artmis.a

New member
پس از مــرگش از او پرسيدند : جواني خود را چگونه گذراندي ؟ ندایي از عرش برآمد كه : بدبخت ايـرانيه ، ولش كنين ، برين سراغ سوال بـعـدي . . .!!!! :25r30wi:

Artmis.a

New member
من مورچه ای رو مسخره می کردم که سال ها عاشق یک تفاله ی چایی بود
خودم رو فراموش کردم که زمانی عاشق آشغالی بودم که فکر می کردم آدمه !

Artmis.a

New member
دنیا ۳ رکن داره :۱) اصلا عاشق نشو۲) اگه عاشق شدی واسه معشوقت بمیر۳) و اگه مردی خاک بر سر بی جنبت

Artmis.a

New member
ماهواره امید از مدارخارج شده است وفقط به دور سیاره زهره می چرخد واین پیام هارا ارسال میكند؛الهی دورت بگردم،جیگر چند سالته؟
25r30wi.gif

بالا