نظرات شرکت کنندگان در پنجمین دوره ی برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nooor

New member
خوب بود،فيزيو و بيوش سخت بود،ولي بقيه بد نبود،بدون اينكه بگن از جنين سوال اورده بودن كه اين به نفع ماماها بود

goldan

New member
خوب بود،فيزيو و بيوش سخت بود،ولي بقيه بد نبود،بدون اينكه بگن از جنين سوال اورده بودن كه اين به نفع ماماها بود
سلان نمونه سوالاتش رو از کجا میشه پیدا کرد؟ نتایج اومده شما قبول نشدید؟

nooor

New member
من قبول شدم .ولي نمونه سوالاتشو بيرون نميدن اصلا

nooor

New member
مدرك زبان ندارم.زبانم خوبه.و احتمال ميدم زبانمو صد زده باشم.هرچند كه حتي درصدا رو اعلام نميكنن.ولي ببرم دانشگاه ميگيرم مدركمو سال اول كه خيالم راحت شه

hasty69

New member
سلام
خواهش میکنم منو راهنمای کنید
چقدر درس خوندید؟
چند نفر شرکت کننده داشت؟

masoud13

New member
بجه ها کسی میدونه جنین چندتا م:rolleyessmileyanim:یاد؟ینی چند واحدیه ؟

آنیتا

New member
سلام اگر کسی معدلش زیر 16 باشه به هیچ عنوان نمیتونه تو کنکور لیسانس به پزشکی شرکت کنه؟

masoud13

New member
چرا اگه جزو ایین نامه استعداد درخشان باشه میتونه این ایین نامه رو از سایت خدمات اموزشی وزارت خونه دانلود کن

omisa89

New member
سلام
اگه کسی مدرک زبان نداشته باشد و امتحان قبول بشه آیا می تونه بره سر کلاس یا نه . اگه می تونه ، تا کی مهلت داره مدرک رو تحویل بده . در ضمن این دوره کلا چند ساله هست و اینکه آیا امتحان علوم پایه داره یا نه؟؟
لطفا یکی جواب بده . خیلی ممنون

a_67

New member
سلام
اگه کسی مدرک زبان نداشته باشد و امتحان قبول بشه آیا می تونه بره سر کلاس یا نه . اگه می تونه ، تا کی مهلت داره مدرک رو تحویل بده . در ضمن این دوره کلا چند ساله هست و اینکه آیا امتحان علوم پایه داره یا نه؟؟
لطفا یکی جواب بده . خیلی ممنون
اینکه این دوره چند سال هست دقیقاً اطلاعی ندارم ولی مثل اینکه 6 سال هست...
بله بعد از قبولی هم میشه مدرک رو ارایه کرد. شرایط برای 5 اُمین دوره در لینک زیر:(شماره 5 از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام رو مطالعه کنید.)
اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره پنجم سال تحصيلي 91-90

میترا

New member
سلام دوستان کسی هست که امسال لیسانس پرشکی شرکت کرده باشه؟؟؟؟؟:(1خیلی سوال دارم در مورد منابع ؟؟:smilies-azardl (181 لظفا کمکم کنید

برای دروس روانشناسی و تغذیه و فیزیک پزشکی و اصول و کلیات خدمات بهداشتی و اپیدمیولوژی چه دروسی پبشنهاد می کنید؟؟؟؟

saharandishe

New member
حتما بایدفارغ التحصیل باشیم,اگه تاآخرشهریوراون سال تموم کنیم چی ؟چون معدل کارشناسی رومیخوان؟

Dr.D347h

New member
اگه قبول بشی باید از کجا شروع کنی؟
از بعد کارشناسی یا از اول؟
چقدر طول میکشه؟ کسی اطلاعی نداره؟

masoud13

New member
سلام دوستان کسی هست که امسال لیسانس پرشکی شرکت کرده باشه؟؟؟؟؟:(1خیلی سوال دارم در مورد منابع ؟؟:smilies-azardl (181 لظفا کمکم کنید

برای دروس روانشناسی و تغذیه و فیزیک پزشکی و اصول و کلیات خدمات بهداشتی و اپیدمیولوژی چه دروسی پبشنهاد می کنید؟؟؟؟

درود . میر به نظرم کافیه ولی چند دور بخونش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا