آیا می خواهید خانم ها رو بشناسید...پس......

hurrem sultan

New member
آیا می خواهید خانم ها رو بشناسید...پس......
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سه دور این کتابو بخونین7777777777777.jpg

matin

New member
10 بار 10 تا کتاب مثه اینم بخونیم نمیشه به خدا شناخت ..... اصلا کلا علامت سوالن

mikhak s

New member
تازه میخوام بگم بدتر از این حدا ... اتفاقا خودتون هم یه بار یه عکس گذاشته بودین در همین باب
خودم که کلی خاطره دارم درین باب
كدوم عكس؟:smiliess (11): (زنه كه ميگه ميخوام موهامو كوتاه كنم؟):25r30wi: بله از نوشته هاتون متوجه شدم يه جورايي درين باب خاطراتي دارين:tonguesmiley:
ولي تنها راه شناخت خانمها درك اونها توي مسائل مختلفه ،( اونوقته كه دنيا براتون بهشت ميشه )كه فك ميكنم مشكل شما آقايون سر همين درك كردنه:wacsmiley:

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
اااااااا چقد پس من پیچیده ام
2lxwef8.gif

matin

New member
كدوم عكس؟:smiliess (11): (زنه كه ميگه ميخوام موهامو كوتاه كنم؟):25r30wi: بله از نوشته هاتون متوجه شدم يه جورايي درين باب خاطراتي دارين:tonguesmiley:
ولي تنها راه شناخت خانمها درك اونها توي مسائل مختلفه ،( اونوقته كه دنيا براتون بهشت ميشه )كه فك ميكنم مشكل شما آقايون سر همين درك كردنه:wacsmiley:

وای فک کن بخوای تو مسائل مختلف خانم ها رو درک کنی ..... اصلا همچین چیزی امکان نداره چون خودشون تو مسائل یکسان حالتهای مختلفی دارن که اصلا نمیشه .....

mikhak s

New member
وای فک کن بخوای تو مسائل مختلف خانم ها رو درک کنی ..... اصلا همچین چیزی امکان نداره چون خودشون تو مسائل یکسان حالتهای مختلفی دارن که اصلا نمیشه .....
اينو خوب اومدي :25r30wi:نشون ميده توي اون خاطراتت تا حدي شناخت پيدا كردي آفلين:smiliess (3):

matin

New member
اينو خوب اومدي :25r30wi:نشون ميده توي اون خاطراتت تا حدي شناخت پيدا كردي آفلين:smiliess (3):

آره در هیمن حد شناخت پیدا کردم که نمیشه شناخت پیدا کرد ........چون بیشتر هرچی سعی کردم نشد ..

dilak

New member
وااااااااااااااااااااا
یه جوری می گن نمی شه شناخت ندونه کسی فک می کنه مار هفت خطن خانوما
می دونی چرا نمی تونید بشناسید خانومارو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون :smilies-azardl (113نمی خوایید درکشون کنید دلتون می خواد اونجوری که شما می گید باشن و ما خانوما هیچ وقت زیر بار زور نمی ریم اینه که مشکل دارین تو فهم موجودات ماه و خوشگلی مثل ما

بالا